2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Ben toparladım sayılır bebek için gidemedim henüz kontrole p.tesi gidicem inşallah o da iyidir. Hareketlerini hissediyorum. Haftasıyla uyumludur inşallah
Cok geçmiş olsun cnm..
Hareketlerini hissediosan harika
İnşallah haftasıyla uyumludur..
Sonrada yavaş yavaş hazırlıklar
Cok şükğr herşey yolundaymş cnm
Gözün aydın

Benim kan değerlerim iyi çıkıyor ona rağmen bırakmamı istemediler ben iki ayrı doktora gidiyordum. İyi yapmışsınız değiştirmekle

3. Trimesterde aynı 1. Trimestere dönüş derler cnm. Normal yani. Bebis büyüyor yeri kalmıyor ve başlı oluyir mideye. O yüzden canın istemiyor. Koku bendede var. Yumurta kokuyor geliyor bana. Kusma bile basliya bilir yani.. Balayımiz geçti

Bal0ncuk toplamı kaç takım yada tulum oldu cnm. Yani benim durum karışık tr ye gelirsek fazla 8 takım. Ama gelmemesek o zmn tam... Burda mağazalar kaç aydır kapalı birde. Yani kıyafet hiç bir yerden gidipde alamıyorsun hersey netten birde çok pahalı burasi

Ben 2 tane 5li takım aldım cnm.. Hataydayım ben.. Burası aşırı sıcak oluyor..
İlk 1 ay anne karnındaki sıcaklığı hssetmeleri gerektiği için patikli alt aldm ve bol bol çıtçıtlı badi..
Birkaç tane tulum..
Ben cok kıyafet almadm
Ama bol bol çıtçıtlı aldm.. Burda cocuklar hemen isilik oluoo, pişiolar, badiyle brakcam

Yumurta yemeyi ben de azalttım hiç de zorlamıyorum açıkçası zorlarsam daha kötü olur ama iştahım yerinde hatta çok yiyorum 20 kilo almış olacağım bu gidişle

Ben İzmir'de Buca kadın doğum Hastanesi'nde yaptırdım direk hastanenin sitesinden laboratuvar sonuç kısmına bilgileri girdim ordan çıktı e nabıza hiç bakmadım var mı diye

Mide sıkışıyormu acaba canım ilk hamileliğinde nasıldı
İlk hamileliğimde yaşamadığım ne varsa bunda yaşadım canım.ilk hamileliğimin sadece başında kısa süre hafif bulantı geçti 3.trimester döneminde de bebek büyüdüğü için sırt ver bel ağrılarım vardı o yüzden uykusuzluk çektim hep onun dışında bi sıkıntım yoktu şükür.ama bunda çok farklı şeyler yaşadım.kendimi yemek yemeye zorluyorum az yiyorum rahatsız olmayayım diye ama yine sıkıntı çekiyorum.şimdi bile öyleyim daha az önce limonlu soda yaptım rahatlamaya çalışıyorum

Vallahi 1. Trimestera döndü benimde hiç yok canım hem sıcaklardan hemde yemek anlamında 0 hiç birşey yiyesin yok bazen dondurma karpuz felan yiyiyorum işte ne süt ne yumurta sağlıklı hiç birşey yok
1 aydır Covid belasıyla uğraşıyorum yeni toparlanmaya başladım. Ara ara girip okuyorum yazmasamda. Teşekkür ederim merak edip sorduğun için
Çok geçmiş olsun canım nasılsınız belirti var mı ? şimdi artık test yaptırsande devamlı pozitif cıkıyormuş ondan mı 1 ay sürdü senin?
Bence hastaneyi arayıp öğren canım. Bende e nabız diye biliyorum ya da hastanenin internet sitesinde, laboratuar sonuç bölümünden öğrenebilirsin
Şu anki modumuz
aynen bende ütülerken 2. Olmasına rağmen böyle oldum

Ben sanırım barkod numarası almayı unuttum. İlla şimdi hastaneye gidip almam lazım galiba
Şeker yüklemesi yaptırmak için giriş yaptırdığın barkod yok mu kimlik numarası ve oradaki numarayla giriş yapılıyor yoksa mecburen gideceksin gibi görünüyor benim gittiğim hastane koronadan dolayı basılı olarak vermiyor sonuçları internetten yada e nabızdan bakın diyorlar

İnşallah canım şifa olsun minnoşuna Ne zaman ne istersen sorabilirsin

Sütlaç ye bide oda çok iyi diyorlar aklında olsun bide tam olarak kilosu ne dedi kaç gram olmuş
Bu pandemi dolayı sistemler hep sıkıntı oluyor bende kartal yakınim Pendik kaynarcada otuyorum Perşembe gününe oraya aldım randevu bakalim elif cansu Gündoğdu diye doktara aldım sen hangi hastanede doğum düşünüyorsun

Kızlar geçen gün bir arkadaşımız hastane çantası için fermuarlı poşet kullanmıştı kusura bakmayın kim paylaşmıştı unuttum ama o poşetler hangi boydu bugün A101 e baktım çok meşhur bozdolabı poşeti markasının fermuarlısı vardı ama büyük boydu çok mu büyük olur diye sormadan almak istemedim

Valla şimdi çocuklar neler istiyor bi görsen bu isim konusu en hafif konu ben küçükken anneme adımı değiştiriyorum bundan sonra benim adım İpek diyordum. 7-8 yaşındayken. Geçen sene kızım da aynı cümleyi aynı ismi söyledi bana şok oldum hatta parkta sokakta ilk tanıştığı kişilere adım İpek diyordu demodeymis kendi ismi. Hiç kimsede yokmuş.hey Allahım ya
Yooo cok guzel geliyor kulaga goktug kaan ❤ ben sevdim
Ben de sevmeye, alışmaya başladım yavaş yavaş.

Ay ben hamileliğin başından beri haftada en az 1 ananas yedim hala da yiyorum erken doğumu hiç duymamıştım. Bir oturuşta yarısını da yerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…