2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
sana özel mesaj atmıştım park yatak aldın mı diye, sonra mesajlarına bakayım dedim ve doğum yaptığını gördüm.
Allahım sağlıkla sıhhatle kucağına almayı da nasip etsin inşaallah
gözünüz aydın canımmm

Evet Hatay sıcak olur. Aksamlari nasıl oralar. Yani yeter çok sıcakta badi giyindirirsin

Şuan bizim bura 6 derece yaz mı kış mı anliyamiyoruz

Kayınvalidemlerle altlı üstlü oturuyorum. İlk kayınvalidemin testi pozitif çıktı. Bende temaslıydım test yapıldı hiçbir belirtim yokken pozitifi gördüm. İştahsızlık dışında gayet iyiydim karantina bitmesine 1 gün kala bütün belirtiler aynı anda geldi yatağa düşürdü. Test verdim 2 kez daha 15 gün sürdü. 10 günde öncesi vardı. 25. Gün negatife döndü. İştahsızlık deli gibi öksürük sırt ve ayaklarımdaki ağrılar,grip,uzun süren ateş ve ishal,kusma hepsini yaşadım şuan sadece hafif öksürük kaldı. Ciğer filmi çektiremediğim için bilmiyorum indi mi yoksa öylesine mi kaldı.
Gecms olsun ya ilac kullanabldnz mi? Simdi naslsnz?
Teşekkür ederim Kendi vitaminlerim ve ateş için parol hariç ilaç vermedi doktorum. Zencefil bal limon ile atlatmayı denedim sadece ona izin verdi.

Benm başmdan beri yok
Bakalım ne olcak böylw
Bebek iyiyise önemli değil canım boşver
Doktra gtmeden once idareyi araym en iyisi. Kafam iyice karsti ya. Tabi calisablr izni alirsam onlarn pek hosuna gtmyck ona gore yonlndrckler ama ..napym artik..sagolun.
Hakkmzda hayrlisi olsn artik ..
Aynen yine bilgi almak iyidir aminn inşallah cümlemizin
Olabilr valla bundan sonrası çıkartma zaten
Yumurta yemeyi ben de azalttım hiç de zorlamıyorum açıkçası zorlarsam daha kötü olur ama iştahım yerinde hatta çok yiyorum 20 kilo almış olacağım bu gidişle
Çok et sevmiyorum o yüzden yumurtayla almaya çalışıyorum proteini bakma böyle dediğime bende 14 kilo aldım şimdiden
Her bebek farklı gerçekten az az yiyorum bbende aynen akşamları hiç yiyemiyorum yersemde rahatsız ediyor bakalım nasıl ilerleyecek süreç:)
Demek tek ben değilim dondurma karpuz şu ara iyi gidiyor sıcaklarda bende çok sağlıklı beslenmiyorum ya bazen iyice saliyorum kiloda aldim bu yüzden

Kızlar bu arada, doktorumun sekreteri kendi numarasından paylaşm yapmş
Onunla ilgili msjlaşırken sordum, hastanede neler veriliyor hemşireye diye..
Benm gittiğim hastanede bebek anneyle odaya götürülüyor orda giydiriliyormuş..
Yani hemşireye bişey verilmiyormuş, herşey odadaymış

Oo süper canım iyi bari sen bebeğin sonradan giyeceklerini alırsın çantana iyi olur

Oksuruk biraz gec geceblyor ama gececktr o da insallah. Agir atlatmssnz ilac da olmynca tabi bununla gecms olsun insallah..sizi de yavrunuzu da Allah korusun ..⚘

Bende ayni sebepten yemiyordum

Ben bunu daha çok çoraplara bakınca yaptımay dedim bit kadar,bu kadar küçük mü oluyor ayacıklarıbi de hiç ben yeni doğan bebek görmedim,gördüysem de uzaktan.O kadar yabancıyım
De mi çorapları çok minik. Ben de şaşırıp kaldım nasıl o kadar minik olabilirler diye
sanırım ben paylaşmıştım ben büyük boyunu almıştım.

De mi çorapları çok minik. Ben de şaşırıp kaldım nasıl o kadar minik olabilirler diye

sanırım ben paylaşmıştım ben büyük boyunu almıştım.
Teşekkür ederim canım ya bugün baktım büyük boy vardı sadece orta boy falan yoktu tereddüt ettim çok büyük gelir mi diye yarın alayım da bir an önce hazırlıklara başlayayım

Canimsin ALLaH razi olsun ya valla insan uzuluyor rabbim kimseye evlat acisi yasatmasin olmayanada tez zamanda nasip etsin benim ikinci ama inan ki her gebelik farkli iste onda yasadigimi bunda yasamiyorum

Yasadigin yer sicaksa ondan da oluyor canim yasadigm yer sicak mahfoldum 1 haftadr ne yesem migdem bulaniyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…