2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Rabbim acil sifalar versin cnm sancin gerçekten var bn daha hic Böyle sancilra gormedim nst de cikan en fazla 40 50

Yok canım sırtımda hiç olmuyor belim ve kasıklarımda ama ben hala hazırlık kasılmaları olduğuna inanmak istiyorum bunların. ne zaman gerçek olduğunu anlarım diye sordum ebeye o da anlamama ihtimalin yok dedi sanırım o geldiğinde hareket edemez oluyor insan.

Dün doğum yaptım canım biraz zorlu geçti önceki doğumda üniversite hastanesi nde yapmıştım dokularimi çok zedelemisler. Ama hamdolsun iyiyiz taburcu olduk eve doğru gidiyoruz
Hayırlı olsun canım gözün aydın Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin

Evet canım aynıymış gerçekten benimkinide epey aşağıda tuttu şaşırdım. Kilosuda benimkiyle aynı. İri diye böyle sancılarımız oluyormuş zamanını beklemez dedi. Sen normal mi doğuracaksın

Ne kadar zor da olsa hamileliğin sonuna gelmiş olmak insanı çok duygusal yapıyormuş
Hayırlı sağlıklı doğumun olsun canım senin de Rabbim güç kuvvet versin inşallah

Hepimiz sağlıkla kavuşalım inşallah

Bununla geçmiş olsun canım. Ben haftam erken olduğu için usuttum diye düşündüm. Ki genelde çabuk üşütürüm veya kabızlık olduğunda o agrimin daha fazla olduğunu farkettim. Ama dediğin gibi bundan sonra daha da dikkatli olucam

Kabızlık benide maf ediyor o da ayrı bi sancı oluyor başlı başına bittikten sonra yatakta buluyorum kendimi. Bir ara kayısı ve süt içiyordum sabah aç karına o iyi geliyordu yine başladım ona

Rabbim acil sifalar versin cnm sancin gerçekten var bn daha hic Böyle sancilra gormedim nst de cikan en fazla 40 50
Ben artk nstde 50 çıkan sancıları hiç hissetmiyorum bile alıştım baya 70-80 olanları hissediyorum onlar da dayanilmayacak gibi gelmiyor. Hayırlısı olsun artik bakarsın senden erken dogururum

Ayy canım basinsagolsun rabbim mekanını cennet eylesin varmıydı bir rahatsızlığı

Allah tekrardan rahmet eylesin ölümlü dünya işte zamanı gelen gidiyor Allah kalanlara sabır versin canım sende çok üzülmemeye çalış

Başınız sağ olsun canım Allah sabır versin

Allah rahmet eylesin

Başınız sağolsun canım mekanı cennet olsun

Allah rahmet eylesin basınız sağolsun

Gdkd asya_01 K Kevser erva
Hayırlı olsun kızlar. Sağlıkla büyüsün bebekleriniz..

1 1992Sevda basınız sağolsun. Allah sabır versin
Hepinizden allah razi olsun dogumum baslamis doktor bu sancilar dogum demek dedi ben yatisi kabul etmedim kotu olursam gelsem dedim kabul etti

Sağolun kızlar Allah razı olsun Dr um söyledi canım dikiş atarken nereyi tutsam tabiri caizse elimde kaldı dedi. Çok kötü kesmişler dedi.

Macera arıyosan olur
Cok güldüm yaaaa
Ayyyy 7 temmuz benm evlilik tarihim
Kızlar doğumdan sonra aşı olmayı düşünüyoruz ama o zaman aşı hakkımız yanar mı ? Bilgisi olan var mı ? Sonuçta gebe kategorisinden çıkmış oluyoruz
Cnm doğumdan sonra düşünüorm evet
Şuan asla

Ben artk nstde 50 çıkan sancıları hiç hissetmiyorum bile alıştım baya 70-80 olanları hissediyorum onlar da dayanilmayacak gibi gelmiyor. Hayırlısı olsun artik bakarsın senden erken dogururum
Sen konuşa konuşa doğurcan
Bu hafta doğum yok sana
Akıllı otur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…