2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Anladım canım benim yarın ne olacağım belli değil o yüzden merak ediyorum yatışım yapılacak dogumhanede duruma göre ya suni verecekler ya da sezeryan olacak ben yine her ihtimale karşı gece 12 den sonra bir sey yemeyeyim en iyisi
Aynen yeme içme canım hayırlısı olsun kolay dogum olur inşallah allah yardımcın olsun

Kızlar 120 gr almış kızım 3180 gr dı 3300 geldi ebe az dedi :KK43:
Mama takviyesi yapıyor musun canım benim oğlum 3300 doğdu 2900 a kadar geriledi bir gece yoğun bakıma aldılar şimdi kilo aldırmaya uğraşıyoruz yeniden almasınlar diye kendim evde baskülde tartılıyorum sonra oğlumla birlikte tartılıyorum 3500 çıkıyor bakalım doktorda ne kadar çıkacak doktor mama takviyesini şart koştu 2 saatte bir uyandırıp emzirmeye çalışıyorum sonra da mama veriyorum doktor günlük 20 gr normal dedi

Kızlarrrrrrr❗❗❗❗❗❗❗❗

Doğum yapanlar daha önce yapmış olanlar (özellikle sezeryan)
Depend kanamaya yeterli değilmiş diye okudum öyle bişi varmı?
Depend kullananlar memnun kaldılarmı???

Kızlar iyi geceler bugün saat 16.40ta bebeğimi sağlıkla kucağıma aldım çok şükür mememi tuttu sütüm geldi altını pisletti çok yoğunum yazamadım. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah hiç korkmayın sezaryen epidural çok konforlu gerçekten🤲🌸
Hayırlı olsun canım gözün aydın maşallah ne güzel darısı bizim başımıza 😍🤲🌸

Kızlarrrrrrr❗❗❗❗❗❗❗❗

Doğum yapanlar daha önce yapmış olanlar (özellikle sezeryan)
Depend kanamaya yeterli değilmiş diye okudum öyle bişi varmı?
Depend kullananlar memnun kaldılarmı???
Ben ilk dogumumda kullandım canım. Sezaryendi ve aşırı kanamam oldu. Özellikle ilk hafta. Depend gayet yetti.

Ayyy ohh rahatladm..
Sızma olmuyor demi cnm
Bende olmadı canım. Dediğim gibi kanamamda fazlaydi. Doğum sonrası karnıma bastirmalarina izin vermedigim için yoğun oldu. 🙈 Sık kontrol edersen sıkıntı olmaz. Belki bedeni falan küçük gelmiştir ondan yeterli değil demişlerdir.

Bende olmadı canım. Dediğim gibi kanamamda fazlaydi. Doğum sonrası karnıma bastirmalarina izin vermedigim için yoğun oldu. 🙈 Sık kontrol edersen sıkıntı olmaz. Belki bedeni falan küçük gelmiştir ondan yeterli değil demişlerdir.
Tşk ederimm cnm 🤲

Kızlar 37+3 üm perşembe kontrolüm var doğum şekline karar verilcek galiba bebek bugün çok aşağıda hareket etmeye başladı sizde de öyle mi bide ben yalancı sancı nasıl bişey onu bile anlayamıyorum sancım oluyo mu acaba😂

X