2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
en iyi oda sicakliginin bebekler icin 23-24 derece oldugunu söylüyorlar canım hatta uyurken 20 derece. Ben tulum giydiriyordum bere takıyordum cocugun tenine dokununca yandigini hissettim doktora gidince sordum tek kat atlet giydir uzerine uyurken muslin ort yaz aylarinda bere yok dedi. Siz de bir doktora danisin isterseniz🤔
Sen yazdıktan sonra çıkardım canım öyle yatıyor doktora da soracağım.

Kızlar listede anasonda var anasonun icindeki madde bebekleri uyuttugunu duymuştum mayıştiriyor diye duydum bilgisi olan var mı
Biraz uyku yapabilir diye duymuştum ben. Ne kadar doğru bilmiyorum 🤷
Aayyyyy cumamı ♥️♥️♥️♥️♥️

Kızzzz benmde sezeryan olmasa bebeğin geleceği yk belli olmaz kalır kalır :KK70:

Kendimi artık yanlız hissetmiırm hahahaha :KK70: :KK70: :KK70:
Senin neden sezeryandi yaa. Ben atlamışım o detayı 😁

Kızlar iyi geceler bugün saat 16.40ta bebeğimi sağlıkla kucağıma aldım çok şükür mememi tuttu sütüm geldi altını pisletti çok yoğunum yazamadım. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah hiç korkmayın sezaryen epidural çok konforlu gerçekten🤲🌸

Teşekkür ederim.Sezaryenim çok ağır geçti.Soldan sağa alamadım bebeği bi türlü.Dünden beri de sol memeye alıştı sağı emmiyor ..
Gözünüz aydin kizlar 😊 Rabbim anali babali büyütmek nasip etsin insallah 🌸 Darisi basimiza 🥰

Ah ne güzel gündaşız. Yengeç’e akrep oluyor bizim ki,saat 14.00’de operasyonumuz. İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız hepimiz☺️
Ben bakmıştım Bi ara yengeç e akrep özellikle iş yaşamında çok başarılı oluyormuş 🙈 bnm için başak olmasın yay olmasın gerisi kabulüm 😂😂 ben saati vs bu ctesi konuşmaya gidicem. Aslında birkaç gün bekleyebilirdim ama 15 temmuz tatil 😂 bişey olursa Dr bulamam pazartesi olsun dedim.

Kıyafet konusunu merak edenlere😂

Eklentiler

• 38BE3E20-DE25-4B12-840A-6556C4460AC3.jpeg
    38BE3E20-DE25-4B12-840A-6556C4460AC3.jpeg
    46,4 KB · Görüntüleme: 94
Ben bakmıştım Bi ara yengeç e akrep özellikle iş yaşamında çok başarılı oluyormuş 🙈 bnm için başak olmasın yay olmasın gerisi kabulüm 😂😂 ben saati vs bu ctesi konuşmaya gidicem. Aslında birkaç gün bekleyebilirdim ama 15 temmuz tatil 😂 bişey olursa Dr bulamam pazartesi olsun dedim.
Evet çok haklısınız,hem doktorlar hem tüm sağlık çalışanlarının hastanede olması iyi olur,umarım sorunsuzca gün alırsınız. Çok heyecanlı,zaman geçmiyor resmen.

X