2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Selam canlarımm, benim iki gün önce lekelenmem oldu normalde haftaya kontrolüm vard i ama panikledim bugün gittim , bebek gayet iyi 14+5 im bebiş 16+1 görünüyor ama başka bir doktora gittim veee erkeğe benziyor dedi ben şok, babası şok 😂😂😂 1 ay sonra netlesir dedi ayrıntılı ultrasonu konuştum mart başına 22. Hafta gibi randevu veririz dediler , kan ve idrar tahlili yaptırdım sanırım idrarimda bakteri cıkmış sonuçlar icin beklemedim yarın aile hekimime göstericem
Hadi geçmiş olsun canım Cok sevindim gözün aydın😍 valla bu doktorlar duygularıyla oynuyor insanın🙈 amann saglikli olsunlar da inşallah gerisi hallolur 😍
Sorularınıza yanıt alabiliyorsanız aklınızda soru işareti kalmıyorsa detaylara takılmamak lazım bazı dr lar gördüklerini pek paylaşmayabiliyor 🌸
Herşey yolunda gidiyor bebek yoluna girmiş artık düşük riskin de yok sen çok evhamlisin biraz rahatla dedi en son bakalım ona güveniyorum🙏

Evet canim persembeye gidecegim buyumustu bayagi bebegim masallah sigmiyordu makinaya 😊
Oyy maşallah sübhanallah bebisine 🧿😍 git git içinde kalmasın USG görüntüsü de işte mutlaka 🙏
Kizlar tahmini dogum tarihimiz hep SATa göre mi gidecek yoksa artik bebek boyundan çıkan tarihi baz alabiliyo muyuz
Benim bir ileri iki geri gitti 8. Haftaya kadar. Ozamandan beri uyumlu gidiyordu. Şimdi +2 fazla çıktı en son usgde farkettim ama bence bebisin gelişimi önemli ya çok da önemli değil bir hafta hadi bilemedin on gün oynasın

Kız demişti yüzde 80 😂
Ay benimki de öyle dedi. Değişir mi ki ona göre haftaya ailelere açıklayacağız 🙈

gözün aydın canım 😍 bizede erkek dedi şimdilik. ben yine erkek olsun istiyordum zaten dediğin gibi ortak yönleri, paylaşımları çok olur diye. Allah akıllı hayırlı evlat nasip etsin hepimize inşallah🙏🏻

Gözün aydın canım değişebiliyormuş demekki 😂 1 ay sonra netleşir derken çok geç tarih vermiş sanki ya o gördüğü kordon felan değilmiş dimi net erkek dedi
Azıcık da olsa içimden kız geçiyordu ama bencillik yapıyor gibi hissediyordum nedense 🙈 ama aynı cins olmaları iyi olacak tabiki
Sağlıklı olsunlar sağlıkla kavuşalım yeter ki 🥰

Benim sata göre 1 hafta önde çıkıyordu hep dr erken yumurtlama olmuş dedi doğum tarihi için de cihazda çıkan tarihi baz alacağız demişti 🌸
Kızlar doğum saati günü gelsin yeterli ne sat bakar nede ultrason cihazına Allahim o günümüzde hepimize yar ve yardımcımiz olsun

Ben muayene olmaya giderken muz yiyorum o baya işe yarıyor sanırım 😂 sırtı dönüktü ama çok hareketli olduğu için dr um sağolsun yakalayıp tescilledi 😂 benim ilki de erkek belki kız olur umudum vardı ama sanırım böylesi daha hayırlı ilerde daha çok ortak yönleri paylaşımları olur diye düşünüyorum 🙏🏻
hepsi sağlıklı olsunlar da gerisi önemli değil
Pztsi günü ben de muz yiyip gittim vallahi şekerden daha çok işe yaradı hiç durmadı kafasının yeri bile değişti sagdaydi sonra sola geçti kafa üstü durdu zıpladı poposunun üstünde bacak arasını yakalayamadı doktor ama yüzde seksen kız büyük ihtimal dedi bakalım sağlıklı olsunlar da yeter ki gerçekten başka ne isteriz🙏

Peki ozekdeki mi kiz dedi bu gittiğin doktor da mı özel cnm

Hadi geçmiş olsun canım Cok sevindim gözün aydın😍 valla bu doktorlar duygularıyla oynuyor insanın🙈 amann saglikli olsunlar da inşallah gerisi hallolur 😍

Herşey yolunda gidiyor bebek yoluna girmiş artık düşük riskin de yok sen çok evhamlisin biraz rahatla dedi en son bakalım ona güveniyorum🙏

Oyy maşallah sübhanallah bebisine 🧿😍 git git içinde kalmasın USG görüntüsü de işte mutlaka 🙏

Benim bir ileri iki geri gitti 8. Haftaya kadar. Ozamandan beri uyumlu gidiyordu. Şimdi +2 fazla çıktı en son usgde farkettim ama bence bebisin gelişimi önemli ya çok da önemli değil bir hafta hadi bilemedin on gün oynasın

Ay benimki de öyle dedi. Değişir mi ki ona göre haftaya ailelere açıklayacağız 🙈
Özel kiz dedi devlet erkek 😂 ikra meyra da iyice çizmiş erkek diyor şimdi ben ne yapayım 😂😂 ay bugün bebegim elini emiyordu teyzeleri

Teyzoşlar elim çok tatlı😍

Eklentiler

• 16106292181432285695677890580243.jpg
    16106292181432285695677890580243.jpg
    87,4 KB · Görüntüleme: 69
Pztsi günü ben de muz yiyip gittim vallahi şekerden daha çok işe yaradı hiç durmadı kafasının yeri bile değişti sagdaydi sonra sola geçti kafa üstü durdu zıpladı poposunun üstünde bacak arasını yakalayamadı doktor ama yüzde seksen kız büyük ihtimal dedi bakalım sağlıklı olsunlar da yeter ki gerçekten başka ne isteriz🙏
Hayırlısı olsun sağlıkla gelsin prensesin inşallah 🥰 muzu çok seviyor demek ki bebişler ya o hareketleri çok sevimli oluyor şimdi yerleri de geniş hoplayıp zıplıyorlar 😁

İkra meyra benim üç usgme de kız dedi 😍 şuan yüzük falı hariç hepsi kız çin rus takvimi doktorum İkra meyra valla ben alıştım bu fikre değişirse çok üzülürümm
Özel kiz dedi devlet erkek 😂 ikra meyra da iyice çizmiş erkek diyor şimdi ben ne yapayım 😂😂 ay bugün bebegim elini emiyordu teyzeleri

Benim sat 27 Eylül her gidişimde haftasıyla uyumlu çıkıyor şuan 15+5 bugün
Maşallah canım sen benden ilerisin bu haftaların ileri geri olması çok önemli değil çünkü doğuma yakın dengeleniyor
İkra meyra benim üç usgme de kız dedi 😍 şuan yüzük falı hariç hepsi kız çin rus takvimi doktorum İkra meyra valla ben alıştım bu fikre değişirse çok üzülürümm
Ya bana ilk kiz dedi bugün tekrar attim eski usg 'yi çizip kusura bakma canım renkli baktim erkek diyo , ay valla kızdan erkeğe dönmesi zor ben de uzuldum yani insallah değişmez canım:)

Cinsiyet bile soramadim ben 😀

X