2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Maşallah canım sen benden ilerisin bu haftaların ileri geri olması çok önemli değil çünkü doğuma yakın dengeleniyor

Ya bana ilk kiz dedi bugün tekrar attim eski usg 'yi çizip kusura bakma canım renkli baktim erkek diyo , ay valla kızdan erkeğe dönmesi zor ben de uzuldum yani insallah değişmez canım:)
Allah Allah ona çok güveniyordum ben🙈
Cinsiyet bile soramadim ben 😀
Ben hiç sormuyorum doktor söyledi benden heyecanlı benim aklımda kiler hep iyi mi bebişim rahat mı hareketleri iyi mi falan ama doktor onlardan önce cinsiyeti söylüyor bir de emin değil yani🙈
İkra meyra bana da kız dedi Çin takvimi Rus takvimi hepsinde kız çıkmıştı ama dün erkek olduğunu öğrendik 🙈😂
Allahh tüm inancımı kaybettimm🙈

Sağol teyzesi :)
Allah Allah ona çok güveniyordum ben🙈

Ben hiç sormuyorum doktor söyledi benden heyecanlı benim aklımda kiler hep iyi mi bebişim rahat mı hareketleri iyi mi falan ama doktor onlardan önce cinsiyeti söylüyor bir de emin değil yani🙈

Allahh tüm inancımı kaybettimm🙈
Baya çizdi şimdi bana :)

bende öyleyim bu ikinci çocuk karnımı sevmeye zamanım yok bazen varlığını unutuyorum üzülüyorum bu duruma ama hayat şartları belkide böyle daha iyi ilkindeki telaş korku evham olmuyor en azından, doğucunca affettiririz kendimizi inşallah:anneadayı::anneadayı:
Ayy iyi bari vallahi yoksa kendimi sorguluyordum ki çok istedim 2. Çocuğum olsun yıllardır eşimi ikna etmeye çalıştım

Günaydın canım bende yapamıyorum bazen hamile olduğumu unutuyorum. Biz ev almıştık şimdi onun içini dizmek için uğraşıyorum belki onun telaşından bilmmiyorum. birde oğlan evde malum ondan belkide diyorum zaman kalmıyordur.. akşam oluncada uyku çöküyor yatıyorum zaten. Tek emin olduğum nokta ilkinde herşeye hevesli, herşeyi ince ayrıntısına kadar düşünür yapmak isterdim. Bunda daha rahatım ilke göre
Sevindim demek ki 2. Annelikte normal bu

Kızlar prilami bırakmak istedim dün gece içmedim ve sonuç hüsran bugün geçmek bilmiyor markete çıktım yürürüm diye malesef orda mide bulantim ve baş dönmem başladı kenara çöktüm hemen çantamdan poşeti alıp çıkarttım direk herkes baktı çok utandım eşim geldi eve getirdi bir kaç saattir kendime gelemedim çubuk kraker yiyorum:KK43:

Maşallah canım sen benden ilerisin bu haftaların ileri geri olması çok önemli değil çünkü doğuma yakın dengeleniyor

Ya bana ilk kiz dedi bugün tekrar attim eski usg 'yi çizip kusura bakma canım renkli baktim erkek diyo , ay valla kızdan erkeğe dönmesi zor ben de uzuldum yani insallah değişmez canım:)
Korbanat testinde ne çıkmıştı canım

Balık yiyor musunuz düzenli?
Doktor esimin yaninda her hafta balık yemen lazım dedi, esim yakamdan düsmüyo zorla balik yediriyo midem kaldirmiyo balik denmesine bile dayanamiyorum çok dertliyim 😞

Balık yiyor musunuz düzenli?
Doktor esimin yaninda her hafta balık yemen lazım dedi, esim yakamdan düsmüyo zorla balik yediriyo midem kaldirmiyo balik denmesine bile dayanamiyorum çok dertliyim 😞
Çok şükür benim bulantı sorunum ya da tiksinme sorunum olmadı. O nedenle haftada bir yemeyr çalışıyorum. Yiyemiyorsan ceviz yiyebilirsin canım ya da Omega3 takviyesi alabilirsin

X