2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Merhaba akıntılarınız kahverengi ve arada içinde kırmızılıklar seklınde mıydı acaba?Suan nasılsınız acaba? Cok mu surdu ? Ikı haftadır var bende ve cok korkuyorum🙁
Şuan iyiyim bir sorun yok inşallah içini ferah tut
Benım bır kere kırmızı geldi hemde pıhtılı.O gunden beri kahverengı devam edıyo.Allah hayırlara cıkarsın ınsallah.Siz de saglıkla bebegınıze kavusun ınsallah🙏Tesekkur ederım
Benim de kırmızıya döndü aralarda çok azicikti inşallah canım hepimizi🤲
Sormayı unuttum hafif karın agrınız da oluypr muydu? ☹️
Tabii ilk haftalarda da oluyor hala karın ağrısı var bebek yerlesiyor canim
Ben geçen hafta özele gittim suyuna plesantasina rahim ağzına herşeye baktı.agirligini da ölçmeye çalıştı ama 100 gramın altında olduğu için ölçü veremedi makina.ama gelişimi güzel dedi. Baş karin bacak hepsi 15 haftalık satla uyumlu dedi.
Anladım canım çok sağol
Şu haftalarda gramın çok önem arzetmedigini önemli olan haftasıyla uyumlu olup olmadığı suyu ve rahim derinliği dedi. Hatta onu ölçtü çok iyi dedi 25 cm isteniyormuş benimki 37.7 çıktı. İleriki haftalarda bebek kilo almaya başlar ozaman bakılır grama dedi.
Doğrudur evet bir dahakine ben de sorayım canım sağol
Ben ilk haftalardan beri gittiğim bir dr vardı çok detaylı bilgi vermiyordu memnun kalmadım ilk doğumumu yaptıran dr uma devam etmeye karar verdim herşeyi çok detaylı anlatıyor kafa gövde bacak ölçümleri plesanta konumu suyu bebeğin boyu kaç gr olduğunu herşeyi söylüyor sanırım bu dr ile alakalı bir durum. Mesela 2 Li tarama testimi yapan dr da rahim ağzı uzunluğunu fln ölçmüştü
Anladım canım çok sağol kesinlikle doktorla alakalı bir şey bakalım ben memnunum ama çok fazla detay vermiyor benimki

Doktoru acil doguma cagirdilar allahtan kuzucum donmus boynunu olcturdu bize olcum bittikten sonra bir el salladi bu kadar 2 dk bile surmedi haftaya persembeye gidicem tekrar resim bile alamadim 😣
Sıkma canını canım benim olsun inşallah bebisin iyidir bir daha gidersin sonuçlar için🙏

Şuan iyiyim bir sorun yok inşallah içini ferah tut

Benim de kırmızıya döndü aralarda çok azicikti inşallah canım hepimizi🤲

Tabii ilk haftalarda da oluyor hala karın ağrısı var bebek yerlesiyor canim

Anladım canım çok sağol

Doğrudur evet bir dahakine ben de sorayım canım sağol

Anladım canım çok sağol kesinlikle doktorla alakalı bir şey bakalım ben memnunum ama çok fazla detay vermiyor benimki
Sorularınıza yanıt alabiliyorsanız aklınızda soru işareti kalmıyorsa detaylara takılmamak lazım bazı dr lar gördüklerini pek paylaşmayabiliyor 🌸

Kizlar tahmini dogum tarihimiz hep SATa göre mi gidecek yoksa artik bebek boyundan çıkan tarihi baz alabiliyo muyuz

Selam canlarımm, benim iki gün önce lekelenmem oldu normalde haftaya kontrolüm vard i ama panikledim bugün gittim , bebek gayet iyi 14+5 im bebiş 16+1 görünüyor ama başka bir doktora gittim veee erkeğe benziyor dedi ben şok, babası şok 😂😂😂 1 ay sonra netlesir dedi ayrıntılı ultrasonu konuştum mart başına 22. Hafta gibi randevu veririz dediler , kan ve idrar tahlili yaptırdım sanırım idrarimda bakteri cıkmış sonuçlar icin beklemedim yarın aile hekimime göstericem
Önceki dokturun ne demiş di cinsiyet belli mi idi

Ben muayene olmaya giderken muz yiyorum o baya işe yarıyor sanırım 😂 sırtı dönüktü ama çok hareketli olduğu için dr um sağolsun yakalayıp tescilledi 😂 benim ilki de erkek belki kız olur umudum vardı ama sanırım böylesi daha hayırlı ilerde daha çok ortak yönleri paylaşımları olur diye düşünüyorum 🙏🏻
hepsi sağlıklı olsunlar da gerisi önemli değil
gözün aydın canım 😍 bizede erkek dedi şimdilik. ben yine erkek olsun istiyordum zaten dediğin gibi ortak yönleri, paylaşımları çok olur diye. Allah akıllı hayırlı evlat nasip etsin hepimize inşallah🙏🏻
Kız demişti yüzde 80 😂
Gözün aydın canım değişebiliyormuş demekki 😂 1 ay sonra netleşir derken çok geç tarih vermiş sanki ya o gördüğü kordon felan değilmiş dimi net erkek dedi

gözün aydın canım 😍 bizede erkek dedi şimdilik. ben yine erkek olsun istiyordum zaten dediğin gibi ortak yönleri, paylaşımları çok olur diye. Allah akıllı hayırlı evlat nasip etsin hepimize inşallah🙏🏻

Gözün aydın canım değişebiliyormuş demekki 😂 1 ay sonra netleşir derken çok geç tarih vermiş sanki ya o gördüğü kordon felan değilmiş dimi net erkek dedi

Yanılma çok oluyor o yüzden bizim Burda söylemiyorlar, tahmin de etmiyorlar. Birsey almamıştım degilmi?
İçinden ama kız geçiyordu senin sanırım
2 hafta sonra gittiğimde belki söyler.
Kesin demedi kızlar bu da bence erkek surda sanki pipi görüyorum ama bacak arası kapal i bi dahaki gelmene netlesir dedi :)

X