2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Catlak onlemek icn johnsons bebe yagi oneriliyo diye okudm ama içeriğinde parfum var yazyo. Zararli degl mi bu? Siz ne kullanyorsunuz? Bilgisi olan varsa yardmci olablr mi?
Değişimli olarak kullandığım şeyler var yazayım 😁 organik hindistan cevizi yağı aldım onu ve kayısı yağını sürüyorum onlardan sıkılınca badger belly butter diye bişi aldım arkadaşın önerisiyle onu sürüyorum kafama göre takılıyorum

teşekkür ederim canım peki bundan başka vitamin kullanıyor musun
Bu hafta gittigmde balik yiyeblyor msn dedi..ben de pek yiyemedigimi soyledi. Ocean mummy yazdi. Icerigi cok fazla ama asil omega var diye verdi..icnde omega olan baska bisey de alablrsn bn bunu oneryorm dedi. Ama demir ilacina surekli devam edecgz dedi. Ocean mummy yi ne kadar kullandrck blmyorum..

Değişimli olarak kullandığım şeyler var yazayım 😁 organik hindistan cevizi yağı aldım onu ve kayısı yağını sürüyorum onlardan sıkılınca badger belly butter diye bişi aldım arkadaşın önerisiyle onu sürüyorum kafama göre takılıyorum
Bn de onerilerle aliyorum hep bsey deniyo vazgecyorm. Kakao yagi aldim cildi karartr dediler. Hind cevzi yagi almstm ona devam edym bari ya 😊 tesekkur ederim sagolun

Ben daha gitmedim 12. Haftada gitmistim en son erkek dedi cok net sekilde esimde diyor degisir mi yanlış mı gördü diye ama gitmedik daha devlette gittim oda söylemedi erken dedi 15 . Haftada 19 haftalık olduk artık pazartesi gidince bakalım yine erkek dicek mi 😂

Der ya doktor bilgiliyse degismez bence

Bn de onerilerle aliyorum hep bsey deniyo vazgecyorm. Kakao yagi aldim cildi karartr dediler. Hind cevzi yagi almstm ona devam edym bari ya 😊 tesekkur ederim sagolun
kayısı yağı, tatlı badem yağı, susam yağını karıştırıp da bisiler yapıyorlar ama ben çok üşendim tek tek sürüyorum 😊 kakao yağını duymamıştım hindistan cevizi yağını normalde de saçına cildine kullanan baya insan var

kayısı yağı, tatlı badem yağı, susam yağını karıştırıp da bisiler yapıyorlar ama ben çok üşendim tek tek sürüyorum 😊 kakao yağını duymamıştım hindistan cevizi yağını normalde de saçına cildine kullanan baya insan var
Tamam badem yağını da duymstm.onu da deneyeblrm. Sagolun :) Icnde parfum olan zararldr degl mi?

Tamam badem yağını da duymstm.onu da deneyeblrm. Sagolun :) Icnde parfum olan zararldr degl mi?
parfümden ziyade petrol türevli maddeler var onlar daha zararlı. Instagram kullaniyorsan 'muhendisinoglu' diye bir hesap var canım onu takip et böyle farklı farklı ürünleri içerik açısından detaylı olarak inceliyor Geçen hafta bir arkadaşımın önerisiyle takip etmeye başladım Baya beğendim öneririm 🌸

Ne guzel insan meraj ediyor demi ne degisik his ilk ogrendigimiz gunden bu yana dusunmeden gecen bir günümüz yok annem hep anne olunca anlarsiniz beni diyordu simdiden anladim hep iyiliğini dusunuyoruz
Evet aynen vala insan annesinin degerini daha bi anlıyor bazen didişirdik filan ama hamileligimden beri ne derse haklısın anne der oldum 😂

E bebekte sabah korbell indirimliydi ne çabuk bitti ya alcaktım tüh gün içinde indirim kalkar mı çok saçma
Onun İndirimi dündü canım. Bugün joie, römer, tommee indirimleri var pazartesiye kadar bende joie anakucağı aldım bugün. fotoğraf ekliyorum takip edebilirsin indirimleri

Eklentiler

• CF43253E-B640-4930-B704-CA13379AE7AD.jpeg
    CF43253E-B640-4930-B704-CA13379AE7AD.jpeg
    97,2 KB · Görüntüleme: 56
X