2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
parfümden ziyade petrol türevli maddeler var onlar daha zararlı. Instagram kullaniyorsan 'muhendisinoglu' diye bir hesap var canım onu takip et böyle farklı farklı ürünleri içerik açısından detaylı olarak inceliyor Geçen hafta bir arkadaşımın önerisiyle takip etmeye başladım Baya beğendim öneririm 🌸
Inst. kullanmyorm ama icerigi arastiran yerler bulmya calsym. Sagolun ⚘

Kan ilacını küçük sise olarak kulanan var mı varsa günde kac yazmış doktor eczane esime günde iki mi bir mi demiş unuttum diyor 10 tane var bi kutuda 3 kutu yazmis acaba günde 1 diye mi iki olsa 6 kutu yazardı herhalde 1 aylık olarak
Bana 6 kutu vermiş tam bir aylık oluyor. Kanım çok düşük sabah akşam al dedi. Sizin çok düşük değilse birde 3 kutuysa muhtemelen günde birdir

Ben daha gitmedim 12. Haftada gitmistim en son erkek dedi cok net sekilde esimde diyor degisir mi yanlış mı gördü diye ama gitmedik daha devlette gittim oda söylemedi erken dedi 15 . Haftada 19 haftalık olduk artık pazartesi gidince bakalım yine erkek dicek mi 😂
Ne hissediyorsun peki, ilk bebekmi :)

Ne hissediyorsun peki, ilk bebekmi :)
Evet canım 5 sene olmadı bi tane olsu 4. Senede ama kalbi durdu 2 aylıkti nerdeyse çok şükür onun oldugu tarihte bu sene nasip oldu rabbim insallah sagsalim kucaklarımıza almayı nasip etsin hepimize . Ben hep kiz kiyafeti eşyasına filan denk geliyordum bakıyordum da . Kız gibi geliyordu esim annem k.v hep erkek dedi babam benle aynı fikirdeydi . Nasibimizde hangisi varsa sağlıklı olsunda 😊

Takvimimde 20. Hafta yazıyo. Ne çabuk geçti yarıladık bile bu tatlı yolculuğu. Içimizdeki mucize gitgide büyüyor. Artık onunla konuşuyorum o da beni duyuyor ki sesime tepki veriyo balımm.Rabbim isteyen herkese nasip etsin bu güzel duyguları. Bizlere de sağlıklı bir şekilde hayırlısıyla kucagimiza almayı nasip etsin ❤❤❤

Kan ilacını küçük sise olarak kulanan var mı varsa günde kac yazmış doktor eczane esime günde iki mi bir mi demiş unuttum diyor 10 tane var bi kutuda 3 kutu yazmis acaba günde 1 diye mi iki olsa 6 kutu yazardı herhalde 1 aylık olarak
Surup gibi olandan mi varmis sana . Hap mi yutamiyosun yoksa kendisi mi öyle verdi . Adı ne. Seninki gunde 1 dir canim genelde 1 veriliyo

Günaydınnnn, haftaya salı öğrenicez inşallah biz cinsiyeti 🤗 herkes erkek olur diyor ama ben bişi hissedemiyorum valla 😁
Bir şey soracağım, anne yanı beşik önerileriniz neler? Bizim ev küçük olduğu için max 4 aylığa kadar yatak odamızda tutarız dedik. Çok büyük bişi olmayan bizi idare eden bir beşik bakıyorum ama önereceğiniz varsa direk ona yönelelim 🤗

Günaydınnnn, haftaya salı öğrenicez inşallah biz cinsiyeti 🤗 herkes erkek olur diyor ama ben bişi hissedemiyorum valla 😁
Bir şey soracağım, anne yanı beşik önerileriniz neler? Bizim ev küçük olduğu için max 4 aylığa kadar yatak odamızda tutarız dedik. Çok büyük bişi olmayan bizi idare eden bir beşik bakıyorum ama önereceğiniz varsa direk ona yönelelim 🤗
Günaydın herkese 🌸
canım ben Chicco next to me alacağım ama sallanmayanından alcam Diğeri hem pahalı hem de sallamaya alıştırmak istemiyorum Bu beşiği kullanan arkadaşlarım çok memnun Muadilleri de var uygun fiyatlı olarak

X