2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Günaydın herkese 🌸
canım ben Chicco next to me alacağım ama sallanmayanından alcam Diğeri hem pahalı hem de sallamaya alıştırmak istemiyorum Bu beşiği kullanan arkadaşlarım çok memnun Muadilleri de var uygun fiyatlı olarak
Benimde ilk bu marka aklıma geliyor aslında bir bakalım. Demekki herkes memnun. Odasında yatağı olunca bunu napıcam sonra ona yanıyorum 😂

Yok valla canım çevremdeki herkeste öyle diyodu kaldıki doktorumda hep uyuduğu için buraya gelmeden 2 saat önce şeker çikolata ye bi hareketini göreyim derdi ama yinede uyudu hep çok nadir kıpırdadığını gördük o da doktorun öksür demesiyle yada ultrason cihazının ucuyla karnımda baskı yapmasıyla yani fazla değil
Peki şimdi de sever mi uykuyu?

Benimde ilk bu marka aklıma geliyor aslında bir bakalım. Demekki herkes memnun. Odasında yatağı olunca bunu napıcam sonra ona yanıyorum 😂
Kutusunu atmayacaksın sonrs tekrar kutulayıp 2. Yi bekeleyeceksin 😂 ikinciden sonra da artık versem miii 3. Yü doğurur muyum acaba diye düşünüp duracaksın 😂

Peki şimdi de sever mi uykuyu?
Evet zaten bebekliğinde de çok güzel uyurdu emzirmek için ben uyandırırdım.gündüz uykusu gece uykusu çok güzeldi.bazı bebekler ne yapsan uyumaz ama ben öyle bir sıkıntıya girmemiştim şükür.inşallah bu bebeğimde öyle olur 🤲🏻

Kan ilacını küçük sise olarak kulanan var mı varsa günde kac yazmış doktor eczane esime günde iki mi bir mi demiş unuttum diyor 10 tane var bi kutuda 3 kutu yazmis acaba günde 1 diye mi iki olsa 6 kutu yazardı herhalde 1 aylık olarak
E nabizda yazar canım kaç doz verdiği oraya baksana

Evet zaten bebekliğinde de çok güzel uyurdu emzirmek için ben uyandırırdım.gündüz uykusu gece uykusu çok güzeldi.bazı bebekler ne yapsan uyumaz ama ben öyle bir sıkıntıya girmemiştim şükür.inşallah bu bebeğimde öyle olur 🤲🏻
Aminnn inş bende şuan ilk bebeğinizi inanılmaz kınadım. Allah benim de başıma verir inş amin 😂

E nabizda yazar canım kaç doz verdiği oraya baksana
Bir bakayım teşekkür ederim canım orası hiç aklıma gelmedi 😊 baktımda günde 1 mis bende iki kutusunu günde iki ictim eczane ustüne iki yazmıştı ya neyse son kutuyu 1 tane icerim 🤔

Son düzenleme:
Kızlar ayrıntılı yaptıran oldu mu yada ayrıntılı ultrason randevusu yakın olan ben haftaya cumaya inşallah şehir hastanesi de olucam 19+5 olucam o gün

Kızlar dünden beri dir kendi mi temizliğe vurdum. Vakit geçmiyor ne zor bir psikolojik süreç. Akşam nette araştırıyorum felaket senaryosu çiziyorum kendi kendime. Son gittiğim Dr bacağı kısa şudur budur dedi tam kafam doldu. Bu süreçten geçen arkadaşlar nasıl bir yol izlediniz neler yaptınız. Ailemden kuz kardesim dışında kimseye söylemedim ara ara bir ağlama nöbeti geliyor gece uyuyana kadar dua düşmüyor dilimden. 1:82 olasılık yüksek olması çok korkutuyor. Bebeğim den vazgeçmeyi hiç düşünmedim aslında süreç yorucu. Ne yapsam bilemiyorum kızlar çırpınıyor um sadece.

Günaydınnnn, haftaya salı öğrenicez inşallah biz cinsiyeti 🤗 herkes erkek olur diyor ama ben bişi hissedemiyorum valla 😁
Bir şey soracağım, anne yanı beşik önerileriniz neler? Bizim ev küçük olduğu için max 4 aylığa kadar yatak odamızda tutarız dedik. Çok büyük bişi olmayan bizi idare eden bir beşik bakıyorum ama önereceğiniz varsa direk ona yönelelim 🤗

Ben sepet besik almaya karar verdim cok şık ve kucuk

En azından haftasonu bir gün serbest olsaydı da bebek için birkaç mağaza gezebilseydim ya hafta içi 9-6 çalışıyorum zaten böyle giderse çocuğuma eşya alamıcam😭

X