2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Anladım canım çok sağol kullanayım en iyisi
Monurol ben kullandım ama enfeksiyon çıkmıştı bende. Gece yatmadan önce içiliyor sabah tuvalete gidiyorsun etkili bir ilaç
Evet bir gecede enfeksiyon geçiriyor falan yazmışlar tesekkür ederim canım

Benim de aklıma patiği kesmek geldi direkt valla

Benim öyle olmadı ertesi gün Dr laboratuvardan öğrendi bana msj attı. Eğer değerden anlaşılıyorsa aynı gün söylerdi bana da. Mesai saatinden sonra görüşmüştük
Ben burda sordugumda burdaki arkadaslar oyle dediler.daha once hic cinsiyetten bahsetmyen dr test sonucunu gordugu gun hemen soyledi. O yuzden tutarli gelmsti soylenenle yasadgm..detay bilemiyorum.

Benim de aklıma patiği kesmek geldi direkt valla
Denedim bende işte okadar kolay olmuyomuş bi kenar yapmıştım bi lastik yapmıştım ama yok bacaklarıda zorladını hissettim sonra benim kızım ilk 3 ay hızlı gelişip sonradan normale dönmüştü ama genel olarak öyle oluyorda he akıllandımmı yok 2 patikli alt alıp 1 tulum 2 de yenidoğan seti var hiç patiksizi yok şimdi ama başka patikli aldırmıcam

Sağlıkla gelsin prenses

Yenidoğanlar da normalden fazla üşür diyorlar ben ondan cekiniyorum biraz. Ilk zamanlar biraz giydirilir de ne zaman o yenidoğan üşümesi geçer acaba?
Benim önceki doğumum kışa gelmişti bu yaz olacak bilemiyorum ama tek zıbın ince gibi geliyor bana. Bebekte belli eder zaten huzursuzluk gösterir bunalirsa eğer

Benim önceki doğumum kışa gelmişti bu yaz olacak bilemiyorum ama tek zıbın ince gibi geliyor bana. Bebekte belli eder zaten huzursuzluk gösterir bunalirsa eğer
Üşüdüğünde nasıl anlıyorsunuz benim evim yazın hep serindir mesela kendim bile bir gün bunalıp evde şort giymişligim yoktur. Bebekler de üşürse diye cekiniyorum daha cok

Üşüdüğünde nasıl anlıyorsunuz benim evim yazın hep serindir mesela kendim bile bir gün bunalıp evde şort giymişligim yoktur. Bebekler de üşürse diye cekiniyorum daha cok
Burundan anlıyordum ben. Eller ayaklar zaten soğuk oluyor. Burun hassas olduğu için ucu ve tenine bakarız. Birde bebekler sıcakta isilik çıkarır hemen anlaşılıyor yani çok zor değil hiç korkma. Genel olarak hafif giydiririz ince yazlık battaniye muslin demiş arkadaşlar bilmiyordum bı bakıcam almak kurtarıcı olur

Bende 13. Haftada çıkıntı var ama net ermek diyemiyorum dedi 14 ve 15 te baksa bir dr kız gibi dedi ama pozisyonu uygun değil gibi de paralel çizgi görüyorum gibi genelde kızlar gizler kendini dedi bacak arası fotosu istedim vermekten yana değilim dedi anlam veremedim bende suan 17. Haftamdayım. Henüz öğrenemedimdoktorların da bence psikolojik durumuna göre tahminleri görmeleri değişiyor buna kanaat getirdim bu gelişmişlikte hala büyük yanılmalar okuyorum duyuyorum , çok enteresan

Bu gidişte bebekte büyümüş olur kesin öğrenirsin birazda tatlı şeyler ye hareketli olsun mutlaka yakalar doktor onu. Allah gönlüne göre versin. Doktorlar Aaa yanıldı sözünü duymamak için kesin bacak arası görmek istiyor

Muslinleri omuz örtüsü puset örtüsü olarak falan da kullanan var çok ise yarayacak anlaşılan

21 ay. Tam 24 ay istiyordum ama Ramazan'a 3 gün vardı birde çok kurutmustu beni kızım o yüzden kesmiştim. Emzikten ayırmak ikinci doğum gibi zor geliyor insana hala aklıma gelince için sızlıyor
Ayy benim gibi bende 21 ay 18 gün emzirdim. Başka bi rahatsızlıktan ilaç kullanmak zorunda kalmıştım doktor kesmelisin demişti hala üzülürüm 24 e tamamlayamadim diye. Cok zorlandım bende

Dr lar genelde neden bacakarasI ultrason vermiyolar acaba bikac kiside daha duydum bunu. Kendimiz yorumlariz diye mi acaba . Yoksa bu resme bile yanlis cinsiyet söyledi deriz diye mi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…