2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
asya_01 canım msjlarını okudum çok üzme lütfen kendini ne kadar kötü haberler alıp neler yaşayıp sonrasında güzel haberler doğumlar olan oldu inşallah sende öyle olucaksın ve bizlerde senin ve bebişin adına çok sevinicez. Dualarınız seninle ve sende dua et canım rabbim hepimizin bebeklerini korusun sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah amin

1 1992Sevda ayy bende çok şsterdim göbeğim çok az çıksın ama malesef benimde 6,7 aylık gibi ve artık beni taytlar etkler zorluyor göbekten dolayı benim iç göbek ol adığı için çok çabuk dişarıya çıkıyor ama göbek olmasıda güzel bir duygu yakında inşallah seninde çıkarda ayna karşisında o güzel duyguyu yaşarsın

Kızlar ben bir aydır devlet hastanesine randevü bulamadım artık bu sefer özele gelim dedim bakalım buğün hastanenin daha detaylı kontrolü olurda güzelce bebeğim hakkında bilgi alırım çok heycanlıyım umarım bebeğiö sağlıklıdır bakalım cinsiyetide öğrenec3kmiyim gösterirse kendini buğün cinsiyeti öğrenicez inşalah

Merhabalar :) Rabbim nasib ederse ben de temmuz annesi olacağım inşaalllah.16+1 günlük .Öğleden sonra kontrole gideceğim .Cinsiyet henüz belli olmadı.Hareketlerini hissedemediğim için stresli geçiyor günlerim.Rabbim tüm yavrularımızı sağlıcakla kucağımıza almayı nasib etsin inşaallah...

Insallah daha butun kiyafetlerimi giyebiliyorum hamile kıyafeti alicam bu haftalarda ama 5. Aya girdik ne kaldi surda

Ins ogrenirsin cnm

Insallah canim rabbim gonlundekini versin insallah haber ver bizede bebisinin durumunu

Aminnn canım Allah razı olsun Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağımıza almayı nasip etsin inşallah evlatlarımızı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…