2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Günlük yoğurt ve süt tüketiyorum canım magnezyum içinde doktorum magosit vermişti onuda kullanıyorum.evet rahim genişlemesinden dolayı ağrıların olacağını duymuştum ama neden hep belimin sol tarafında ağrı başlayıp bacağıma iniyo onu anlamadım yani neden sağ değilde hep sol

Çünkü sol tarafınızda fıtık basliyordur.veya zaten vardir farketmediginiz bi fitik, o iyice hissettirmistir kendini. Benm de aynı öyleydi.. kizimdan yadigar kaldı bana. Senelerdir ağır kaldırdığım zaman veya temizlik vs ile kendimi çok hirpaladigim zaman tek taraflı bel ve bacak ağrısı oluyor. . Biyerden sallaniyordum hafifliyordu. Şimdi gene başlarsa sallanamam da çekerim öyle..

Aynı durumdayim. İşyerinde başladı bugün. İki kere gaviscon içtim hafifletmisti. Eve geldim gene başladı. Şimdi bi yudum daha içip yattim. Günde ne kadara kadar içilebilir bi fikrim yok gaviscon yokken de maden suyu veya suya bir çay kaşığı karbonat atıp içiyordum. Az da olsa rahatlatiyordu.

Yok asla kabul etmedi canim doktorum kabizlik istenilen sey dedi bebek beslendigini gosterir dedi sastim kaldim bende
Yani bazı doktorlara akıl ermiyor gerçekten, kabız ol ola hemoroid veya makat çatlağı olursun bu yüzden doktorlar kabızlığı geçirmek için tavsiyeler veya ilaç verirler. Siz bunları yaşadığınızda olsun kabızlık iyi mi diyecek. Bence siz başka doktor bakın hayret ettim.

Hadi ya inşallah fıtık falan değildir hamilelikten dolayı ağır bişeyde kaldırmıyorum zaten gerçi öncesinde de öyle ağır bi işim gücüm olmuyo ama tabi bilinmez.hayırlısı artık bi doktora gideyimde bakalım o ne söyleyecek

Teşekkür ederim ilacım yok karbonat deneyeyim bende o halde iki gündür var bende

Benim bur
Benim burda 10. Gunde belli oldu hatta gecesi baktim netten gorebildim.

Soğuk sut iç ac kalmamaya çalış ve yüksek yastıkta yat düz yatma basın yukarda olsun

Benimde 10 gün oldu hala yok kafayı yemek üzereyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…