2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Hadi hayirla canim
Çok şükür canı ım herşey yolundaydı rabbim hepimizin bebeklerini korusun sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin, özel dr olmasına rağmen doğru dürüst cvp bile vermiyor dr un ağzından cımbızla laf aldım resmen nasıl çıktım anlamadım boyu kilosu iyi dedi ama şu boyda şu kiloda falan demedi yaa

Bana da 10 is gunu dediler 12 is gununde cikti. Yilbasi tatili filan girdi araya yaklasik 16 gunde filan geldi.

İkinci doz ilki gibi olmuyor canım. Vücut alışıyor sanırım.
Cigitoficcial sayfanın adı. İnstada canim.
Cigit in web sayfasında da güzel ürünler oluyor. Ben burda mağazasından kızıma alıyorum sweatshirtleri pantolanlari falan çok güzel. Tarzi da çok tatlı.

Evet o konuda bende müzdaribim sinir bozucu ya bide varya sanki seni hemen cıkarmak icin çabalıyor gibi baska doktorda yok ona gidelim ya devlete sıra alamıyorsun özelin doktoru sormadan birsey demiyor benimde kilo boy hic demedi anca iyi sağlıklı baska birsey dediği yok ıgdırda varmış bi özel oraya gitmeyi düşünüyoruz bi dakine bakalim o nasıl olcak

Canim benim 13 is gununde cikti, bazen gecikme olabiliyor, beklemek cok zor ama dayan az kaldi, insAllah temiz sonuclar alacaksiniz

Merhaba ben 1 hafta içerisinde sonuç almıştım.

Tecrübeli anneler bebeklerde 3 yaşına kadar yastık kullanılmıyor değil mi yeni doğduğunda kafasını yana çevirip yatağa mi yaptırıyordunuz nasıl yapıyordunuz?

Tecrübeli anneler bebeklerde 3 yaşına kadar yastık kullanılmıyor değil mi yeni doğduğunda kafasını yana çevirip yatağa mi yaptırıyordunuz nasıl yapıyordunuz?
Merhaba, iki kızım dada 3 yaşına kadar yastık kullanmadım. Arkasına havlu yuvarliyip bir sağa bir sola yatiriyordum. Yanımda oluncaya karın üstü yatiriyordum.

Kızlar benim sıpa daha şimdiden beni parmağında oynatmaya başladı Resmen rüşvetle çalışıyor Eğer dışarı çıktıysam, gezmeye gidiyorsa, arabaya bindiysem ya da Nutella yersem hareket ediyor. Onun haricinde mümkün değil hareket ettiremiyoruz Ya gezmesi ya da tatlı yemesi lazım beyefendinin Nutelladan başkasını da kabul etmiyor, bir kaşık yersem 5 dk hareket ediyor, 2 kaşık yersem 10-15 dakika Doğduğunda da para almadan öptürmeyecek heralde

Canim bebe hareketlensin diye fazla fazla seker yemeyesin dikkat et

Canim bebe hareketlensin diye fazla fazla seker yemeyesin dikkat et
Canım asla tatlı istemiyor benim aslında bazen sırf onu hissedeyim diye Nutella yiyorum ama zorla yani ağzımda büyüyor Daha hiç kilo almadım ona güveniyorum biraz da

Bu daha iyi dünlerin. Bütün malını, paranı yer....üallah yardımcımız olsun. Şimdiki sipalar çok fena

Kızlar ben mahvoldum bu ağrılardan abartmıyorum gözüme uyku girmedi gece Derslerde uyudum bugün. Kalçama bıçak saplandı sanki artık dizime de vurmaya başladı Hareket edemiyorum bastonla yürüsem yürürüm o derece Kalsiyum kullanan var mı hangi marka kullanıyorsunuz eşim gelirken eczaneden alsın

Aradım çıkmamış daha.senin adına çok sevindim canım benim pazartesi günü ne kaldı galiba

Ben kullanıyorum canım doktor günde bir tane veya iki tane alabilirsin sana bağlı demişti ben günde bir alıyorum az ağrım oluyor. Adı Vicium-D3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…