2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Ben bebe mavisinden nefret ederim oğlum 5 yaşında hiç bebe mavisi birşey giymemiştir sanırım

Kız çocuklarında oluyor seninkide kız di diye hatırlıyorum

"Fellik fellik gezeceğim " dememiştim. Çok yorulursa ve uykusu gelirse kanguruya koyarım demiştim. Zorunlu olmadıkça; arabayı da, kanguruya da kullanmayacağım.
Espri olsun diye demiştim ama yanlış anladınız sanırım. Ben kendim fellik fellik gezdiğim için kendimden pay biçerek yola çıktım. Yoksa herkesin doğrusu kendinedir.

Canım doktorunla görüştün mü bu konuyu?bazen bende de belimin sol tarafında bir ağrı oluşuyo vakit geçtikçe sol bacağıma kadar iniyo ağrı.hatta uzanıyorum belimin altına yastık falan koyuyorum yok yani hiç bi şekilde rahatlayamıyorum.şekilden şekile giriyorum resmen.ne yapacağımı bilemiyorum.haftaya bugün kontrolüm var ozmn doktoruma sorucam bakalım.

Canım çok geçmiş olsun. Halinden çok iyi anlarim çünkü ben de çok çektim bu ağrılardan. Bu 2. Hamileligimde ağrılar başladığından beri bi hapa başladım çok şükür iyi gelmeye başladı. Diş etlerim de çekiliyordu o da geçti çok şükür vitaminin adi osteocare. Bi dene bence. Dr.uma da aldıktan sonra söyledim. İyi yapmışsın güzel bi takviye dedi.

Doktorumla hiç görüşmedim canım mesajıma da cevap vermedi ustelemedim. Havalarda kötü gitmek istemedim karda kışta zaten yoğun geçiyor dersler k yüzden Çarşamba günü randevum inşallah o gün gidicem mutlaka sorarım inşallah ciddi birşey değildir bebislerimiz iyi olsun da inşallah önemli değil

Sağolasın canım inşallah geçer seninki gibi ben de gamzenin dediği ilaçtan alicam eşime söyledim bakalım doktorum cevap vermedi ama hamile takviyesi sonuçta şifa olsun inşallah

Bende hep öyle düşünüyorum canım onlar iyi olsunda önemli olan o tabi.bakalım bende bi sorayım sebebi neymiş

Gidince yazarım muhakkak canım

Kalça ağrısı bel fıtığının aynısı zaten okudum biraz ama hamilelikte mi oldum acaba bilemedim
Benim doktorum bu karinda kasıkta ve bacaklara vuran ağrıların rahim genislemesi olduğunu ağrı çoksa kalsiyum ve magnezyum eksikliğinden kaynaklandığını ve çok normal olduğunu söylemişti bana yani bence kafaya takmayın Benim de ağrılarım oluyodu kasıklarda ve bacağıma vuran, bir de ellerim uyusuyordu bu ilaçtan sonra düzeldi. Tabi siz yine doktorunuza sorun ama benim doktorum bu ağrıların normal olduğunu söylemişti bana merak etmeyin

Tamam canım mutlaka haber bekliyorum senden.zaten en ufak herşeyi kafama takıyorum bu bari aklımdan çıksın
Aynı ben de öyleyim evhamliyim canım inşallah birşey yoktur
Doğrudur canım ben de hep öyle okudum çok sağol Allah razı olsun

Kızlar mide bulantısı geçti derken şimdide yanma başladı midem alev alıyor sanki yedigime ictigime dikkat ediyorum ama sabahtan yatana hatta yatinca bile sürüyor var mı bu durumda olan ya da önerileriniz fayda gördüğünüz birseyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…