2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Ayy tesadüfe bak 🥰 benimde 3.5 yaşında bir kızım var bende 2.yi hep erkek hissediyordum ama 2.de kız gelecek.kızınız hangi ay doğumlu
Benimki 3 yaş 8 aylık 2017 Haziran doğumlu sanırım his değil o istek❤️yani😍 hani bir kızım var bir oğlumda olsun isteği sanırım ama sağlıkla gelsin de önemli değil

Maşallah benimde iki kızım var. 3. Sürpriz yapacak bu gidişle.
3 Rüyamdada hep kız görüyordüm. Annemde kız görmüş. Artık nasip kısmet. Hayırlı sağlıklı bebisler olsunda gerisi hiç önemli değil
Aynen hayırlı ve sağlıklı olması en önemlisi kız annesi olmak harika birşey gerçekten sahip olmadan anlamıyor insan❤️

Çatlak olurken ağrıdan çok kaşıntı oluyo canım ama ağrılar hamilelikte daha çok kas gevşemesi karnının gerilmesi gibi sebeplerden ortaya çıkıyo tabi gün geçtikçe bebekte büyüyo o da var
Karnım büyüyor o zaman çünkü kaşıntı yok ama gerilme var 😍

Haklısın ya işin aslı biz evlendiğimizde benim kızım vardı zaten buyüzde eşime kızımın adını ben koymultum bu kızımızın adınıda sen koy demiştin aslında viz eylül ayında tanıştığımız için kızımız olursa eylül olsun derdik ama sülale eylül doldu koyamıyoruz öyle olunca eşime bu sözü verdim oda araştırırken izmir depreminde haberlerde iyikeşen bi kız çocuğunun adını görmüş talia mış çok sevmiş ismi vs vs şimdilik hayla net istemiyom diyemedim ama planlar kurmaya başlıcam tabi gerçek anlamda söylenmiyo talia çok kaba değişik geliyo demesi zor bakalım artık ama çeviricem bence ☺️
Kadınların gücünü göster. Ne yap ne et, değiştir bencede....
Ay zaten bir isim koyacak zmn, aileden biri koyuyor o ismi. Gıcık oluyorum. Sonuna kadarda söylemi em düşündüğüm ismi

Benimki 3 yaş 8 aylık 2017 Haziran doğumlu sanırım his değil o istek❤️yani😍 hani bir kızım var bir oğlumda olsun isteği sanırım ama sağlıkla gelsin de önemli değil
Benim kızımda mart başı tam 3.5 olcak eylül 2017.benimki tamamen histi canım hamile olduğumu öğrendiğimden beri hemde halada sanki erkekmiş gibi geliyor nedense 😄 haa benim için kız yada erkek farketmez sağlıklı olsun Rabbim sağlıkla kucağımıza versin önemli olan o ama dediğin gibi Rabbim bir kız evlat tatdırdı birde erkek evlat tatdırsın diyede istiyoruz ama nasibimizde ne varsa o işte.ben birde 3 ayrı doktora gittim 2si kız dedi 1i erkek.en son gittiğim doktor 17+3de o kız dedi diye kızdır diye umuyorum değişmez heralde.bakalım detaylıda ne çıkacak 😊

Y
Kadınların gücünü göster. Ne yap ne et, değiştir bencede....
Ay zaten bir isim koyacak zmn, aileden biri koyuyor o ismi. Gıcık oluyorum. Sonuna kadarda söylemi em düşündüğüm ismi
Yok kız bu öyle değilki mesela kaynanam soruyo ne koycanız diye eşim doğunca öğrenirsin diyo şimdi desemki beğenmedim bu ismi hemen başka isim buluruz ben o yadırgar şu beğenmedi kimse istemez vs dedim diye kime ne dedi kendim beğenmedim diyemedim öyle söz verdim oda gerçekten bu ismi birdenbire çok sevdi kıyamadım kızı salıcam baba beğenmedim bu ismi desin bizim kızada dayanamaz o olmadı dicem yani yapamadım alışamadım diyemiyom diye değiştircez ben ben söylemeden vazgeçsin istiyorum zaten bu isimden vazgeçince yine bana soracak şumu olsyn bumu olsun diye sorun bende duygusala bağladım sadece ☺️

Ağrı olmaz canım kaşıntı olur gerilip çatladığı için. Kaşımaman daha iyi tabi o anda çatlamaması için ☺️
Galiba benim karnım büyüyor o yüzden gerilme var kaşıntım yok çünkü 🖤🥰

Y

Yok kız bu öyle değilki mesela kaynanam soruyo ne koycanız diye eşim doğunca öğrenirsin diyo şimdi desemki beğenmedim bu ismi hemen başka isim buluruz ben o yadırgar şu beğenmedi kimse istemez vs dedim diye kime ne dedi kendim beğenmedim diyemedim öyle söz verdim oda gerçekten bu ismi birdenbire çok sevdi kıyamadım kızı salıcam baba beğenmedim bu ismi desin bizim kızada dayanamaz o olmadı dicem yani yapamadım alışamadım diyemiyom diye değiştircez ben ben söylemeden vazgeçsin istiyorum zaten bu isimden vazgeçince yine bana soracak şumu olsyn bumu olsun diye sorun bende duygusala bağladım sadece ☺️
Oyy hormonlar zirve yapmış 😂😂😂daha zaman var cnm Allahim gönlüne göre versin

Oyy hormonlar zirve yapmış 😂😂😂daha zaman var cnm Allahim gönlüne göre versin
Valla sorma dışarda kalan hayvanlara çok üzülürdüm hep kış aylarında dünden beri kedilerin bağırmalarına ağlıyorum tabi onlar mart için bağırsada bana anne diye bağırıyolar gibi geliyo ve üzülüyorum derken komik ama şimdi başlasa biri bağırmaya yine ağlıcam her konuda kafayı yedim sanırım hormonların zirvesinde 😂☺️

Benim kızımda mart başı tam 3.5 olcak eylül 2017.benimki tamamen histi canım hamile olduğumu öğrendiğimden beri hemde halada sanki erkekmiş gibi geliyor nedense 😄 haa benim için kız yada erkek farketmez sağlıklı olsun Rabbim sağlıkla kucağımıza versin önemli olan o ama dediğin gibi Rabbim bir kız evlat tatdırdı birde erkek evlat tatdırsın diyede istiyoruz ama nasibimizde ne varsa o işte.ben birde 3 ayrı doktora gittim 2si kız dedi 1i erkek.en son gittiğim doktor 17+3de o kız dedi diye kızdır diye umuyorum değişmez heralde.bakalım detaylıda ne çıkacak
Ben ilk kızımda doktorum önce bana sormuştu ne hissediyorsun diye bende kız dedim ❤️ doktorum annelerin yanildigina az rastladım dedi anneler hisseder diye kızım oldu bu çocuğumda 3 ayrı doktora gittim iki doktor ultrasyona 2 hafta geride dedi çok küçük belli olmuyor dedi aynı hafta içinde kendi doktorum bacağı kapalı ama bence kız dedi bu arada benim geç yumurtlama oyuzden ultrasyona iki hafta geride iki gün önce gittim yine aynı bacak arasını göremiyorum ama yine görüşüm kız dedi bende erkek hissediyorum ve halada öyle hissediyorum bakalım🤣ama bence sizde ayrintiliya girmeden alışveriş yapmayın ben çok duydum 6 aydan sonra değişen cinsiyetleri

Slm kızlar hayırlı kandiller 🥰

Kimin cinsiyeti belli değil? Sanırım tek ben kaldım 🙈
AY bende varım maalesef 😩 göstermiyor bizim bebişte 🤰🤷‍♀️ Erkeğe benziyor dedi ama emin değiliz giysi bile alamıyorum ☺️

Ben ilk kızımda doktorum önce bana sormuştu ne hissediyorsun diye bende kız dedim ❤️ doktorum annelerin yanildigina az rastladım dedi anneler hisseder diye kızım oldu bu çocuğumda 3 ayrı doktora gittim iki doktor ultrasyona 2 hafta geride dedi çok küçük belli olmuyor dedi aynı hafta içinde kendi doktorum bacağı kapalı ama bence kız dedi bu arada benim geç yumurtlama oyuzden ultrasyona iki hafta geride iki gün önce gittim yine aynı bacak arasını göremiyorum ama yine görüşüm kız dedi bende erkek hissediyorum ve halada öyle hissediyorum bakalım🤣ama bence sizde ayrintiliya girmeden alışveriş yapmayın ben çok duydum 6 aydan sonra değişen cinsiyetleri
Yok canım zaten kızım olacaksa alışverişe bile gerek yok ilk kızımın kıyafetleri tertemiz duruyor hem doğduktan sonra çok çabuk büyüyolar ondan dolayı doğru düzgün giydirmediğim kıyafetleri bile var onları giyer diye hiç bişey almadım.gerçi erkek olsaydı da yine erkenden alışveriş yapmazdım 6.aydan sonra yapardım.kızımda da öyle yapmıştım.Rabbim herkesin gönlüne göre sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah 🤲🏻 eğer cinsiyetini öğrenirsen bana da yaz olur mu bende merak ettim 😊

Valla sorma dışarda kalan hayvanlara çok üzülürdüm hep kış aylarında dünden beri kedilerin bağırmalarına ağlıyorum tabi onlar mart için bağırsada bana anne diye bağırıyolar gibi geliyo ve üzülüyorum derken komik ama şimdi başlasa biri bağırmaya yine ağlıcam her konuda kafayı yedim sanırım hormonların zirvesinde 😂☺️
Oyy kıyamam sana, kız senin işin zor. Daha doğumada var, 😂😂😂
AY bende varım maalesef 😩 göstermiyor bizim bebişte 🤰🤷‍♀️ Erkeğe benziyor dedi ama emin değiliz giysi bile alamıyorum ☺️
Ooooyyyyy 4 kişi olduk... Bana hiç birsey demedi.... Bakalım perşembe gösterecekmi!! Sen ne zmn gideceksin tekrar doktora

Iyi aksamlar kizlar nasilsiniz masallah ne guzel.sohbetler etmissiniz isimler bile belli olmus suanlik kizimizin adi ASYA olarak dusuniyoruz ama isim konusu cok zormus onu anladim ama daha netlesmesi yeni gelen arkadaslarda aramiza hos gelmis
Nerelerdeydin canım kaç gündr gözüm seni aradı

Yok canım zaten kızım olacaksa alışverişe bile gerek yok ilk kızımın kıyafetleri tertemiz duruyor hem doğduktan sonra çok çabuk büyüyolar ondan dolayı doğru düzgün giydirmediğim kıyafetleri bile var onları giyer diye hiç bişey almadım.gerçi erkek olsaydı da yine erkenden alışveriş yapmazdım 6.aydan sonra yapardım.kızımda da öyle yapmıştım.Rabbim herkesin gönlüne göre sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah 🤲🏻 eğer cinsiyetini öğrenirsen bana da yaz olur mu bende merak ettim 😊
Aynen benimde öyle kız olsa sadece isimli bir hastane çıkışı alcam onun dışında herşey duruyor evde tertemiz daha bir ay var 😀bakalım ozamanda kadar tekrar gitmezsem doktora merakımdan 🤣🤣ögrenirsem yazarım ama ben doktoruma pek güvenmiyorum cinsiyet konusunda pek umursamıyor sadece ssvd istiyorum o alanda çok iyi bir doktor oyuzden gidiyorum

X