2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Anne olmak ne kdar zormus annem bna kizinca sende anne ol ins da o zmn analik nasil olurmus bi ogren der hep bna gercekten her zmnki gibi haklıymış bnm gzel annem heycani bile yetiyr

Merhaba arkadaşlar tüp bebek tedavisi gördüm 30 ekimde 2 embrio transfer oldu normalde dün kan tahlili yaptırmam gerekiyordu ama covid testim pozitif olduğu için karantinadayım ayrıca ohss oldum şuanda 7 aylık hamile gibi şişim inşallah atlatacağım dün idrar testi yaptım pozitif çıktı haftaya ultrasona girebileceğim ama dr hamilesin dedi inşallah sağ salim kucağımızda alalım bebişlerimizi

Hamile kalmakta dogurmakta is yok maksat hayrli saygili evlat yetstrebilmekte hastalaninca basini sabha kdar bklemekte guldgunde gulup agldgnda aglayabilmek bnm gzel annem biricik annem bna tan 23 sene emek verdi yemedi yedrdi içmedi icirdi iyiki kderm degsmis ve iyiki onlar bnm ailem olmus

Merhaba arkadaşlar tüp bebek tedavisi gördüm 30 ekimde 2 embrio transfer oldu normalde dün kan tahlili yaptırmam gerekiyordu ama covid testim pozitif olduğu için karantinadayım ayrıca ohss oldum şuanda 7 aylık hamile gibi şişim inşallah atlatacağım dün idrar testi yaptım pozitif çıktı haftaya ultrasona girebileceğim ama dr hamilesin dedi inşallah sağ salim kucağımızda alalım bebişlerimizi
Hayrli olsun guzum

Merhabalar bende temmuz annesi olacağım inşallah beni de ekleyebilirmisiniz 🥰 sat 28 Eylül 15 temmuz tahmini doğum tarihi ilk çocuğum Eskişehir...

Bir şey sormak istiyorum. Bu gün doktora gittim keseyi falan gördük çok şükür bir dahaki haftaya kalp atışını duymaya gideceğim fakat doktorum bana düşük tehliken var dememesine rağmen duphaston ilacını verdi. Eczacim kanaman mi var diye sordu onun doktoru düşük tehlikesine nispeten vermis. Acaba benimde böyle bir durumum olsa doktorum bunu bana soylemezmiydi.

Kızlar bugün baska bi doktora gittim içim rahatlasın farklı görüş alayım diye. Gecem hafta gittiğimde keseyi görmüştük. Bu hafta cok şükür bebegide gördük kalp atısıda duyduk ama cok güclü duyamadık karından baktıgımız için haftaya daha güclü duyarız dedi doktor🥰
Yaa çok sevindimm. Sağlıkla gelsin.❤

Sırf kendini düşünmüş doktor demekki açılman olması çok normalmiş yoksa hatta kendi suyun gelerek olsaymış keşke olsun sağlıklısınız ikinizde önemli olan o. Yoksa her doğumda içimize sinmeyen birşeyler hepimiz yaşıyoruz malesef
Canım seninle satlarımız aynı ben henüz test yapmadım sen nezaman öğrendin

Merhabalar bende temmuz annesi olacağım inşallah beni de ekleyebilirmisiniz 🥰 sat 28 Eylül 15 temmuz tahmini doğum tarihi ilk çocuğum Eskişehir...

Bir şey sormak istiyorum. Bu gün doktora gittim keseyi falan gördük çok şükür bir dahaki haftaya kalp atışını duymaya gideceğim fakat doktorum bana düşük tehliken var dememesine rağmen duphaston ilacını verdi. Eczacim kanaman mi var diye sordu onun doktoru düşük tehlikesine nispeten vermis. Acaba benimde böyle bir durumum olsa doktorum bunu bana soylemezmiydi.
Merhaba canım. Hoş geldin. Bu konuda pek bilgim yok. Sağlıkla alırsın inşallah kucağına. Bende eskişehirdeyim hangi hastane hangi doktora gidiyorsun.

Geçmiş olsun canım. İnşallah sıkıntısız atlatırsın bu dönemi.❤

Merhaba canım. Hoş geldin. Bu konuda pek bilgim yok. Sağlıkla alırsın inşallah kucağına. Bende eskişehirdeyim hangi hastane hangi doktora gidiyorsun.
Batıkent ümit hastanesi Yusuf Öztürk e başladım bu gün siz hangi doktora gidiyorsunuz... İnşallah cümlemiz alırız kucağımıza saglicakla ❤️

Batıkent ümit hastanesi Yusuf Öztürk e başladım bu gün siz hangi doktora gidiyorsunuz... İnşallah cümlemiz alırız kucağımıza saglicakla ❤️
Bende kızımı batıkent ümitte doğurdum. Oradaki doktorumdan çok memnundum oda anadoluya geçti bende anadoluya başladım ama bugün gördüğüm hastane muayene ve ücretler den sonra şehir hastanesine gitmeyi düşünüyorum. İyi bir bayan doktor arıyorum.

Bende kızımı batıkent ümitte doğurdum. Oradaki doktorumdan çok memnundum oda anadoluya geçti bende anadoluya başladım ama bugün gördüğüm hastane muayene ve ücretler den sonra şehir hastanesine gitmeyi düşünüyorum. İyi bir bayan doktor arıyorum.
Bende bir süre burda takibimin yapılıp sonrasında bende şehir hastanesi ya da Yunusemre ye başlamayı düşünüyorum. Şehir Hastanesi'nde Tuba yuvanç duymuştum çok iyi diye inşallah gönlünüzü rahatlatacak ve iyi ilgilenecek bir doktor bulursunuz.

Kizlar benim de kafam karışık ya. Ben 18 ekim tarihinde ella içmiştim.
Sali aksam 44
Perşembe sabah 66
Pazartesi sabah 380 di.
Doktor perşembe günü takip edilmesi gerek demişti ama bugün aradığında gerek yok betaya bakmaya her sey yolunda dedi cumartesi gelin keseye bakalim dedi.
Ben yine de şüphedeyim acaba yarın sabah saglik ocaginda beta baktirsam mi diye.
Eşim de doktoru dinle diyor.
Ben de dış gebelikten korkuyorum cmt tam 4 haftam bitiyor kese görünür mü acaba.. görünmezse dis gebelikten suphesi artar mi
Ne düşünüyorsunuz

Anne olmak ne kdar zormus annem bna kizinca sende anne ol ins da o zmn analik nasil olurmus bi ogren der hep bna gercekten her zmnki gibi haklıymış bnm gzel annem heycani bile yetiyr
Annelerin hakkı ödenmez diye boşuna dememişler işte... 2 çocuğum var ikisini de farklı zorluklarla büyütüyorum... Hani derler ya yemedim yedirdim giymedim giydirdim diye... Hasta olduğunda uykusuz günler geceler geçirmek.. Tırnağı kırılsa sanki parmağı kopmuş gibi üzülmek.... Tıka basa yese de yine de aç olduğunu düşünüp yedirmeye çalışmak... Çok zor anne olmak çokk...Ama bir tek bakışları yetiyor tüm herşeyi unutmaya... En küçük başarıda onunla ve kendinle gurur duymak... Ben 38 yaşındayım ve annem hala sanki 8 yaşındayım gibi elimi hiç bırakmadı...Annemle gurur duyuyorum... Bıkmadan usanmadan türlü hastalıklarına rağmen hala koşuşturur bizim için... Hepimiz gurur duyalım annelerimizle ve sonra da kendimizle...

Düşük tehlikeniz varsa söylemeniz gerekirdi bence. Normal yolla mı oldu gebeliğiniz herhangi bir tedavi gördünüz mü

X