2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Çekiyolarmış canım kadın doktorundan onay kağıdı alıyorsun ona göre çektiriyorsun benim daha önce diş röntgenim olmadığı için röntgende çekmek istediler ben onay vermediğim için çektirmedim çünki sadece 1 diş değilde boşuna hiç bulaşmayayım dedim dediğim gibi önce diş hekimine gidiyorsun sana bi kağıt veriyorlar o kağıdı kadın doktpruna götürüp onaylatıyorsun daha sonra dişini çekiyolar çoooookkk geçmiş olsun
Çok saol canım ilk dişçiye gitip kağıt alicam çok saol bende ilk kadın doğum randevu aldım ona gidicektim iyiki yazdın şimdi dişçide kağıt alım ona göre gıdım doktara

Çekiyolarmış canım kadın doktorundan onay kağıdı alıyorsun ona göre çektiriyorsun benim daha önce diş röntgenim olmadığı için röntgende çekmek istediler ben onay vermediğim için çektirmedim çünki sadece 1 diş değilde boşuna hiç bulaşmayayım dedim dediğim gibi önce diş hekimine gidiyorsun sana bi kağıt veriyorlar o kağıdı kadın doktpruna götürüp onaylatıyorsun daha sonra dişini çekiyolar çoooookkk geçmiş olsun
Bide antibiyotik olarak ne kullandın günde kaç kez
Ben bı antibiyotik kullandım ama yarıda kestim şimdi yine agrinca tekrar devam edin dedim doktara gidene kadar

Maşallah cnm. Benimde ilk bebisim tedaviyle oldu 2.5 sene sonra.... Yani anlicagin o duyguları ben anlarım.
Ama dediğim gibi her hamilelik aynı heyecan oluyor. Aç da denedim, tokda denedim. Çikolata ve suda denedim yok fayda etmedi... Çok inatçı. Parmağında oynatıyor simdiden

Gözün aydın cnm. Masallah

Naz mı inat mı anlamadım artık. Yok et de yesem balikda yesem tik yok.
Daha yenide yedim balık... Hiiiic umrunda değil.
Rüşvet kabul etmiyor 😂

Burda cnm ilk idrar veriyorsun sonra kan alınıyor kilon ölçülüyor. Sonrada doktorun yanına giriyorsun. Yani doktor görmeden bosaltiyorlar idrar torbasını 😂😂😂hiç şansım yok....
İnat bu bebek.
Rabbim inşallah bize de nasip eder 2.yi 3.yü ben bebeğimin ikizini kaybettim dünyam başıma yıkılmış gibiydi bu bebeğimin sağlıklı olması en büyük tesellim oldu inşallah ben de 2.3. heyecanı yaşarım demek ki sizinki çok inatçı olacak yada iki taneden sonra çok nazlı olacak Rabbim hayırlısı ile hepimize kucağımıza almayı nasip etsin bugün bebeğim için ilk defa birşeyler alayım dedim ağlayacaktım nerdeyse Rabbim kimsenin gözünü koymasın herkese nasip etsin

Her zaman 2 çocuk diye düşündüm bundan sonra 3. bi çocuk düşünürmüyüm hiç bilmiyorum nasip artık hakkımızda hayırlısı 🤲🏻😊
Kız daha yaparız ne olacak. Geniş aile oluruz 😉
Rabbim inşallah bize de nasip eder 2.yi 3.yü ben bebeğimin ikizini kaybettim dünyam başıma yıkılmış gibiydi bu bebeğimin sağlıklı olması en büyük tesellim oldu inşallah ben de 2.3. heyecanı yaşarım demek ki sizinki çok inatçı olacak yada iki taneden sonra çok nazlı olacak Rabbim hayırlısı ile hepimize kucağımıza almayı nasip etsin bugün bebeğim için ilk defa birşeyler alayım dedim ağlayacaktım nerdeyse Rabbim kimsenin gözünü koymasın herkese nasip etsin
Amin inşallah. Allahim herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin. Zor bir süreç... Bende boş gebelik geçirmiştim. 2.5 sene tedaviden sonra... Cooook zordu.
Yaşarsınız inşallah ya. Benim ikiside inatciydi hala öyleler.... Bu daha beter. Bu bebisler ilerde beni yerler yaaa 😂😂😂

Kız daha yaparız ne olacak. Geniş aile oluruz 😉

Amin inşallah. Allahim herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin. Zor bir süreç... Bende boş gebelik geçirmiştim. 2.5 sene tedaviden sonra... Cooook zordu.
Yaşarsınız inşallah ya. Benim ikiside inatciydi hala öyleler.... Bu daha beter. Bu bebisler ilerde beni yerler yaaa 😂😂😂
Nasip cnm artık😊 hayırlısıyla bu bebişimi bi kucağıma alayım bakalım zaman bize neler gösterecek.şimdilik düşünmüyorum ama Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah kimsenin kucağını boş bırakmasın🤲🏻

😂😂 Ablamın montu vardı bende büyük geliyordu artık onu giyiyorum tam geliyor. Sabah önümü kapatıp çıkıyorum işe giderken ama gün içinde ve akşam özellikle kapatmamın pek imkanı olmuyor 😂
😂😂😂 aynı ben. Montum sabah kapanıyor iş çıkışı kapanmıyordu artık sabah da kapanmıyor ben de hediye gelen bir mont vardı çok büyük olduğu için giyememiştim duruyordu ona geçtim nasıl iyi oldu.

Hanimlar ilk defa peceteye gelen hafif kahve bir akinti oldu sizdede oldu mu
Doktor bana son 1 2 gün içinde birleşme oldu mu veya çok yorucu bir iş yaptın mı diye sormuştu? Ben sadece bir kez kırmızı bir damla kan gördüm bir daha hiç olmadı çok şükür. Ama doktor tedbir amaçlı 1 hafta progestan mıydı o fitili verdi. 1 hafta dinlenmene dikkat et demişti

Doktor bana son 1 2 gün içinde birleşme oldu mu veya çok yorucu bir iş yaptın mı diye sormuştu? Ben sadece bir kez kırmızı bir damla kan gördüm bir daha hiç olmadı çok şükür. Ama doktor tedbir amaçlı 1 hafta progestan mıydı o fitili verdi. 1 hafta dinlenmene dikkat et demişti
Himmm anladim canim bugun cam silmistim yoruldum biraz

Hamile
Takipteyim canim sivilve patlar ya az birleke o sekilde pimpirikli biri oldum valla
Doğrudur canım hepimiz en ufak şeye evham yapıyoruz.heralde bebişleri kucağa alıncaya kadar böyle geçecek günlerimiz.gerçi kucağa alıncada bişey değişmiyorda bakalım artık.sıkma sen canını.takipte ol duruma göre hareket edersin

Himmm anladim canim bugun cam silmistim yoruldum biraz
Bak işte illa ki uzanmışın yorulmuşundur. Ben de o gün işte çok yorulmuştum sonra oğlumu almaya kv ye gittim o da hamur yoğurmuş mecbur ona da yardım ettim eğil kalk 2 saat falan hamurla uğraştık derken sonra 1 damla kan geldi

X