2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Yıka artık bacım elbiseleri :KK70:
Yok yikamicam, inat ettim 😂😂😂
Kız pijama takımını yıkadım. Yarın ütülicem inşallah. Hastane çantam hazır olsun yeter. Bebisin kiyafeti hastanede gerekmiyor. Eve geçince lazım oluyor. Onuda ben gelene kadar halletsinler bir zahmet 😂😂😂 şaka maka belki onuda haftaya yıkarım. En önemlisi evimin işi ve hastane çantam. Evimin işini bitirdim sayılır. Yarın süpürür siler, eşyalarımı ütülerim....
Ve mutlu son.
Bu gece gelmesin bizim tosun 😂😂😂
Ay seninde yakın 🥰hadi hayırlısı
Belli olmaz bu işler cnm. Bir bakarsın herkes doğurur bir ben kalırım 🙈😂

Merhaba Hanımlar..Doğum için gün aldım bugün.5 Temmuz Pazartesi kısmetse sezaryen olacm.38+4 haftalık olacak.
Yalnız doktorum bebeğin başı büyük diyor sürekli.Bugün de söyledi.Buraya da yazıp duruyorum ama aklıma takılıyor işte elimde değil😑

Aynen kv strese soktu biraz bugün kontrol vardı çocuğum çok az kilo alabilmiş doktor yine aynı şeyleri söyledi eşim de vardı ben de annen inanmıyor ben açıyorum o örtüyor dedim eşim eve gelince örtmeyin böyle kalsın dedi örtmüyoz ki diyor ben örtüyoruz ya deyince suratı salladı napayım evladım önemli benim için korseyi de yeni kullanmaya başladım dikişlerim yüzünden kullanmamıştım umarım korsenin faydası olur
Canım doktorun ne derse onu yap sen kv doktorun dediğinin dışına çıkarsa doktor böyle söyledi de yapmasına izin verme.ayy ben bile gerildim resmen senin kv inatlaşmasına

Aa sonunda beklenen haber geldi canim 🥰 Allahim bebislerini sağlıkla kucağına almayi nasip etsin inşallah.💕

Şehir hastanesine gittim. Bütün terslikler beni bulsa da bebekte bir sıkıntı yokmuş çok şükür ☺️ geçen haftadan bu yana fazla kilo almamış. Neredeyse sadece karpuzla beslenmistim işe yaramamış demekki.. Daha iyi beslenmem gerek 😊

Doktora soracaktim soramadim zaten. Senin dediğin mantıklı geldi canim. ☺️

Valla ben kapanışı yaparım gibime geliyor Bal0ncuk Bal0ncuk 😍 Yazmıştim görmedin heralde. Rüyamda sen doğurmuştun 😅
Yaaaa taktınız benm doğurmama :KK70:
Doğurmayacaaammmm :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

Merhaba kızlar temmuz 1 itibariyle ne çok doğuran olmuş yetişemedim bebeğini kucağına alanlara hayırlı olsun gözünüz aydın. Benim de 7 temmuz olarak günüm kesinleşti fakat o tarihe kadar kendisi gelirse gelecek beyefendi gelmezse 07.07 de kaçışı yok🙈 ama sezeryan mi normal mi olacak o gün karar vereceklermiş bu belirsizlik kötü oldu çok stresiyim karmakarışık duygular. Allah yardımcımız olsun hepimiz için hayırlısı olsun.
Ayyy benm evlilik yıldönümüm 🙈
Hayırlısı ile doğur cnm inşallah

Yok yikamicam, inat ettim 😂😂😂
Kız pijama takımını yıkadım. Yarın ütülicem inşallah. Hastane çantam hazır olsun yeter. Bebisin kiyafeti hastanede gerekmiyor. Eve geçince lazım oluyor. Onuda ben gelene kadar halletsinler bir zahmet 😂😂😂 şaka maka belki onuda haftaya yıkarım. En önemlisi evimin işi ve hastane çantam. Evimin işini bitirdim sayılır. Yarın süpürür siler, eşyalarımı ütülerim....
Ve mutlu son.
Bu gece gelmesin bizim tosun 😂😂😂

Belli olmaz bu işler cnm. Bir bakarsın herkes doğurur bir ben kalırım 🙈😂
Kızzz az şey yapmamşsn aferm :KK70:
Hazırsın hazır :KK70:

Girdim geldim nst ye aciklik ayni sancida yok gibi birsey
Oh oh iyi babasını beklesin 😊
Merhaba Hanımlar..Doğum için gün aldım bugün.5 Temmuz Pazartesi kısmetse sezaryen olacm.38+4 haftalık olacak.
Yalnız doktorum bebeğin başı büyük diyor sürekli.Bugün de söyledi.Buraya da yazıp duruyorum ama aklıma takılıyor işte elimde değil😑
5 temmuzda doğuracak senle beraber 5 kişiyiz benim ve bir arkadaşın daha bebeklerinin başı büyük endişelenecek bir durum değil zira ilk oğlumuda öyleydi doğunca göreceksin düşündüğün gibi büyük olmadığını. Sağlıcakla kucağına al inşallah

Aa sonunda beklenen haber geldi canim 🥰 Allahim bebislerini sağlıkla kucağına almayi nasip etsin inşallah.💕

Şehir hastanesine gittim. Bütün terslikler beni bulsa da bebekte bir sıkıntı yokmuş çok şükür ☺️ geçen haftadan bu yana fazla kilo almamış. Neredeyse sadece karpuzla beslenmistim işe yaramamış demekki.. Daha iyi beslenmem gerek 😊

Doktora soracaktim soramadim zaten. Senin dediğin mantıklı geldi canim. ☺️

Valla ben kapanışı yaparım gibime geliyor Bal0ncuk Bal0ncuk 😍 Yazmıştim görmedin heralde. Rüyamda sen doğurmuştun 😅
Kuzum ne tersliği buldu seni ? Bi sıkıntı yok değil mi ? İkiniz iyi olun kilonun önemi yok

Oh oh iyi babasını beklesin 😊

5 temmuzda doğuracak senle beraber 5 kişiyiz benim ve bir arkadaşın daha bebeklerinin başı büyük endişelenecek bir durum değil zira ilk oğlumuda öyleydi doğunca göreceksin düşündüğün gibi büyük olmadığını. Sağlıcakla kucağına al inşallah
Ayy 5 kişimi oldunuz

Günaydın kızlar, dun kontrol e gittim sancım yoktu ama ultrason da bebegin hic suyunu göremedi doktor benim de karnım taş gibiydi, alttan muayene yaptı açıklık yoktu, suni verip normal doğum deneyelim dedi sonrasında sanci verdikçe bebişin kalp atışı 80 lere düştü mecbur sezaryen oldum , belden uyuştum bebeğimi gördüm sonrası narkoz geçince ağrılı insallah çabuk toparlarım
Aaa gözün aydın canım. Nasılsın şimdi?

Bizimde doğum tarihi 3 temmuzdu dün 1 aylık olduk ☺️ 35+2 de doğduk 1770gr olarak ama güzwl gidiyoruz işte hayla güzel bi çocuk doktoru bulamadık bakalım artık
Yaaa bende 34+6 da 1655 olarak doğuduk küvezdeyiz şuan sizin kaç gün küvezde kaldı ve ne kadar sürede kilo aldı acaba biz kilo almayı bekliyoruz 2 kg üstü olursa taburcu olucaz inşallah 🥰

Şimdiden okuyorum doğunca napicam bilemiyorum ☺️

Evet olabilir benim sancılarım da kesildi zaten hiç sancı çıkmadı bugün nstde.

Teşekkür ederiz teyzesi 😍🥰
Aynen doğru şimdiden başlamak lazım gerçekten bende okurken karnıma dokunurum hep😇 hissediyorlar bence. Şimdide oku sonrada okursun canım inşallah 🌸
Aslında bi sebebi yok benim yoğun korkularım sebebiyle sezeryan olacak. Doğru mu yapıyorum bilmiyorum ama genelde stresli olabilen ve ağrı eşiği düşük biriyim bu yüzden psikolojik sebeplerle ben istedim
Anladım inşallah hepimizin hakkında hayırlısı olsun canım 🤲🌸

Benimde öyle canım olabiliyormuş düşünmemeye çalışıyorum yoksa bende takıyorum kafaya. Rabbime sığınıyorum inşallah sağlıkla kucağımıza alalım hepimiz 🤲🌸

X