2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kızlar bebişlerin altını nasıl değiştiriyorsunuz?Deniz iyice hareketlendi.Emekliyor.Altını açtığım an emeklemeye başlıyor.Zorlayınca kendini resmen kasıyor ve çok ağlıyor.Bazen iki kişi bile çok zorlanıyoruz.Birimiz kollarından tutuyoruz ama resmen poposunu kaldırıp sırtını kasıyor.Bilmem anlatabildim mi?Var mı değişik bir şey deneyen?

Kızlar bebişlerin altını nasıl değiştiriyorsunuz?Deniz iyice hareketlendi.Emekliyor.Altını açtığım an emeklemeye başlıyor.Zorlayınca kendini resmen kasıyor ve çok ağlıyor.Bazen iki kişi bile çok zorlanıyoruz.Birimiz kollarından tutuyoruz ama resmen poposunu kaldırıp sırtını kasıyor.Bilmem anlatabildim mi?Var mı değişik bir şey deneyen?
Eline oyuncak veriyorum. Genel de işe yarıyor. Israrla ben aynı pozisyonuna çeviriyorum. Ama en hareketli en meraklı oldukları dönem. O yüzden yapcak.birsey yok. Elimizden geldiğince sabredecez. 🙂

Külot bez ile hallettik bu sorunu emeklerken, ayakta dikilirken her halinde rahatlikla giydiriyorum😊

Kızlar geçmeyen bir pişik var bizde bepantol mustela sudocrem hametan hamazinc elecon bunları denedim hiçbir sonuç alamadım dokununca da açıyor bence çünkü tam oraya krem sürerken farklı davranıyor ozellikle kaçıyor. Bezi mi yaptı anlamadım. Kaç numara kullanıyorsunuz biraz daha büyük mu alsam acaba

Herkese bildirim gitsin istedim bazılarını hiç göremiyorum ama çok şey paylaştık başından beri kızlar ozlendiniz, sohbetler endişeler fikir sormalar çok güzeldi. Şimdi çok yoğun bir hayatın içinden söyle bir selam vermek istedim. Nasılsınız? Topigi canlı tutalim😛 etiketlemeyi unuttuğum varsa kusura bakmasın 🙏
Cemren0604 Cemren0604
B BaSa86
B Beyrun
narin333 narin333
M Mincir38
DefneninAnnesi07 DefneninAnnesi07
gmz41 gmz41
I Ilknurck
A aykiz
Gdkd Gdkd
Kelebekk3404 Kelebekk3404
Z zeLina
M Mincir38
1 1992Sevda
freedom1 freedom1
Seaslug Seaslug
kzlrgn05 kzlrgn05
L Lavyer2012
misery89 misery89
Bayankusch Bayankusch

Herkese bildirim gitsin istedim bazılarını hiç göremiyorum ama çok şey paylaştık başından beri kızlar ozlendiniz, sohbetler endişeler fikir sormalar çok güzeldi. Şimdi çok yoğun bir hayatın içinden söyle bir selam vermek istedim. Nasılsınız? Topigi canlı tutalim😛 etiketlemeyi unuttuğum varsa kusura bakmasın 🙏
Cemren0604 Cemren0604
B BaSa86
B Beyrun
narin333 narin333
M Mincir38
gmz41 gmz41
I Ilknurck
A aykiz
Gdkd Gdkd
Z zeLina
M Mincir38
1 1992Sevda
freedom1 freedom1
Seaslug Seaslug
kzlrgn05 kzlrgn05
L Lavyer2012
misery89 misery89
Bayankusch Bayankusch
İlk ben cevaplayayım 😊 dediğin gibi bende bir süredir yazamıyordum canım bakayım bir diye girdim bildirim geldi.bizi unutmadığına sevindim 😘Şükür sağlık açısından iyiyiz canım ama sonradan alerjimiz çıktı neye alerjisi olduğunu bulmakla uğraşıyorum.üstüne yeni 2 dişimiz çıktı çok bi mızmızız.birde bu aralar maşallah bir hareketlendiki sorma kucağımda tutarken yoruluyorum resmen.nasıl akşam ediyorum bilmiyorum.günüm kızlarımla ilgilenmekle geçiyor onlardan fırsat buldukça evime ve kendime bakmaya çalışıyorum.sen napıyosun nasılsın?prensesin nasıl?siz napıyosunuz ana kız 😇

Cemren0604 Cemren0604
B BaSa86
B Beyrun
narin333 narin333
M Mincir38
gmz41 gmz41
I Ilknurck
A aykiz
Gdkd Gdkd
Z zeLina
M Mincir38
1 1992Sevda
freedom1 freedom1
Seaslug Seaslug
kzlrgn05 kzlrgn05
L Lavyer2012
misery89 misery89
Bayankusch Bayankusch
Cok tesekkur ederim cok cok iyiyiz elhamdülillah hatirlanmak cok guzel ara sıra bakip çıkıyorum kızım cok hareketli bir bebek oldugu icin hic birseye dogru durust vakit ayiramiyorum malesef😌 işimide cok ihmal ettim hersey karismis onlari yola koymaya çalışıyorum. Bir soyle bin isit gibi oldu ama 😄 sen nasilsin bebegin nasil

Cemren0604 Cemren0604
B BaSa86
B Beyrun
narin333 narin333
M Mincir38
gmz41 gmz41
I Ilknurck
A aykiz
Gdkd Gdkd
Z zeLina
M Mincir38
1 1992Sevda
freedom1 freedom1
Seaslug Seaslug
kzlrgn05 kzlrgn05
L Lavyer2012
misery89 misery89
Bayankusch Bayankusch
Iyiyim canım çok sükür 🥰 sen nasilsin bebis nasil? Ben hergün girip bakiyorum ama pek aktif degil topik. Bebeler canimiza okuyor 😂 benimki hala diş cikarmadi onun huysuzlugu var. Onun disinda iyiyiz cok sükür.
Simdi de cok güzel ama hamileligimi cok özledim 🤭 o ilk heyecanlar, alışveriş falan güzeldi ya keske hep hamile kalsaydim 😂

Senin bebisin alerjisi devam ediyor mu hala?
Bir de pisik icin sana mükemmel bir krem önerebilirdim ama malesef onu ben bile zor buluyorum. Babamin Bosnalı arkadasi bosna hersekten getiriyor. Annem sagolsun verdi bana bi kac tane. Elimde cok olsaydi yollayabilirdim sana.

bizim kız tembel.. emeklemiyor.. emekleyeceğini düşünmüyorum :KK70: :KK70: :KK70:
altını değiştirmek işkence haline dönüşmemesi içi eline oyalanacağı bişeyler veriyorum öyle altını değiştiriyorum cnm

Kızlar geçmeyen bir pişik var bizde bepantol mustela sudocrem hametan hamazinc elecon bunları denedim hiçbir sonuç alamadım dokununca da açıyor bence çünkü tam oraya krem sürerken farklı davranıyor ozellikle kaçıyor. Bezi mi yaptı anlamadım. Kaç numara kullanıyorsunuz biraz daha büyük mu alsam acaba
cnm biz prima kullanıyoruz 4 numaradayız
ama ek gıdadan dolayı popoda kızarıklık olabiliyor dedi dr
aynısını bizde yaşadık
yurtdışından etkili kremler getirmişlerdi kuzenm onalr bile işe yaramadı
çaresizlik ne duyduysam ypmaya başladm veee z.yağı kullandım
her alt değiştirmede z.yağı sürüyorum ve geçti çok şükür
denemek istersen

İlk ben cevaplayayım 😊 dediğin gibi bende bir süredir yazamıyordum canım bakayım bir diye girdim bildirim geldi.bizi unutmadığına sevindim 😘Şükür sağlık açısından iyiyiz canım ama sonradan alerjimiz çıktı neye alerjisi olduğunu bulmakla uğraşıyorum.üstüne yeni 2 dişimiz çıktı çok bi mızmızız.birde bu aralar maşallah bir hareketlendiki sorma kucağımda tutarken yoruluyorum resmen.nasıl akşam ediyorum bilmiyorum.günüm kızlarımla ilgilenmekle geçiyor onlardan fırsat buldukça evime ve kendime bakmaya çalışıyorum.sen napıyosun nasılsın?prensesin nasıl?siz napıyosunuz ana kız 😇
cnm nasılsın özledim seni :KK37:
bizimde sadece popomuz kızarıyor aletrjimi anlamadım ama z.yağıyla geçiriyoruz bitek..
2 diş bizdede çıktı ama delirmeye devam :KK70:

Geçmeyen pişikse mantar olabilir canım onu da travazol geçirmişti büyük kızımda. Küçüğün de kizardığında z.yagi yada hamazinc kullanıyorum.sabaha geçmiş oluyor çok şükür

Cemren0604 Cemren0604
B BaSa86
B Beyrun
narin333 narin333
M Mincir38
gmz41 gmz41
I Ilknurck
A aykiz
Gdkd Gdkd
Z zeLina
M Mincir38
1 1992Sevda
freedom1 freedom1
Seaslug Seaslug
kzlrgn05 kzlrgn05
L Lavyer2012
misery89 misery89
Bayankusch Bayankusch
Tesekkur ederim ben de canim.kizlarin babaannesi burdaydi 15 gündür. Bakâmadim buraya fazla. Benim küçüğümde 9 aylik olmak üzere henüz diş yok.iki çocukla günler yoğun bi şekilde geçip gidiyor sen nasılsın öykü hanım nasıllar😊

Canim ben bazen kilot bez kullaniyorum diger bezi cozmeden ayaklarini geciriyorum kacmaya basladiginda giymis oluyor artik herseyi cok cok hizli yapiyoruz benim kizimda yerinde iki dk durmuyor masallahi var

X