Gebeliğe Hazırlık 2021 Yılında Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yok canım olur ne demek 😄😄 valla ben bu ovulasyon testiyle daha stres oldum daha denememin 2.ayı 😖😖 çok sıkıldım bekle test yap olmadı tekrar dene uzun süre deneyenlerin Allah yardımcısı olsun daha yolun başında yıldım ben 🤣
Aynen öyle ama bi yandan da eğlenceli geldi bana 🤣 ama cidden şaka bi yana Allah yardımcısı olsun uzun süredir kullananların

Bugünde aynı 😒😒 diğer 2 günün aynısı😂 ee noldu şimdi anlamadım ben🙈
Bende anlamadım, bilmiyorum ovülasyon testlerini pek :) Hamilelikte olabilir gerçekten çünkü beta hcg salgılamamış olabilir henüz vücut o yüzden gebelik negatif çıkmışta olabilir idrarda, ilk pik gördüğün günden sonra 10 gün sayıp sonrasında erken gebelik yapsan :)

Bu videoya göre hesapladığımda benim mesela tutmuyor uygulamadaki tarih, bir gün sonrasına denk geliyor P pera__
Bunu daha önce izlemiştim☺️ Benimde yumurtlamayı bugün için gösteriyor .şimdi yaptım test t ve C yine koyu ama en azından t biraz daha az koyu C ye kadar 😂yarın iice silikleşir umarım 🙏🏻

Bende anlamadım, bilmiyorum ovülasyon testlerini pek :) Hamilelikte olabilir gerçekten çünkü beta hcg salgılamamış olabilir henüz vücut o yüzden gebelik negatif çıkmışta olabilir idrarda, ilk pik gördüğün günden sonra 10 gün sayıp sonrasında erken gebelik yapsan :)
İlk ovulasyonda yumurtlama gördüğüm tarih 10 gün sonra yani 28 Haziran oluyo bakalım yapalım son testimi ogün neler olucak💃💃

İlki dün, tarih yazılı olan bugün silikleşmiş değilmi 🙄

Eklentiler

• 36B4E7A4-C7A6-4AA1-B2A0-E75B4AB74E5C.png
    36B4E7A4-C7A6-4AA1-B2A0-E75B4AB74E5C.png
    494,8 KB · Görüntüleme: 36
  • 69904508-3BED-4338-8EA7-0E6C2E24325E.jpeg
    69904508-3BED-4338-8EA7-0E6C2E24325E.jpeg
    170,8 KB · Görüntüleme: 36
X