Gebeliğe Hazırlık 2021 Yılında Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde bugün yumurtlama günüm uygulamaya göre ve her ay doğru çıkıyor. Bu ay yumurtlama sonrasını da değerlendiricez bir aksilik olmazsa inşallah bu ay güzel haberler alırız 🙏🙏

Bende pik bekliyorum bugün 14. Gün 🤣 ama sanırım bu ovülasyon testinin koyuluğuna açıklığına takmaktan hamileliği aklımdan çıkarmış durumdayım 🤣 acaba iyi bişey mi kötü bişey mi 🤣
gerçekten pik görene kadar bebeğin b si aklımda yoktu yumurtaya takmıştım bir an önce pik olsun diye 22. günde gördümm 24. günümde de çatlamayı gördüm rahatladım şimdi bebğin b sini düşünmeye başladım :KK70:

Bende pik bekliyorum bugün 14. Gün 🤣 ama sanırım bu ovülasyon testinin koyuluğuna açıklığına takmaktan hamileliği aklımdan çıkarmış durumdayım 🤣 acaba iyi bişey mi kötü bişey mi 🤣
Biraz iyi sanırım :) en azından hamileliğe odaklanmazsan belki daha kolay kalınır :KK70:

sanki ovulasyon sipariş etmiştiniz değil mii geldi mi kargonuz yanlış hatırlıyor da olabilirim tabi
Etmiştim de, sonra iptal ettim :) Dedim şimdi stres yapıcam daha çok, bir de ilk deneme ayı diye vazgeçtim, duruma göre ilerleyen zamanlarda bakacağım. Bu ay 2 günü es geçmek zorunda kaldık bilemiyorum o yüzden :KK70:

Etmiştim de, sonra iptal ettim :) Dedim şimdi stres yapıcam daha çok, bir de ilk deneme ayı diye vazgeçtim, duruma göre ilerleyen zamanlarda bakacağım. Bu ay 2 günü es geçmek zorunda kaldık bilemiyorum o yüzden :KK70:
ay bence alın en azından her türlü çift çizgi var mutluluk veriyor <3 tabi 15 gnden sonra insanların bordosunu görüp bende sıkıntı mı var diye düşünmüyor değilsin ama kendi pikini görünce pek güzel tavsiye ederim :KK70:

ay bence alın en azından her türlü çift çizgi var mutluluk veriyor <3 tabi 15 gnden sonra insanların bordosunu görüp bende sıkıntı mı var diye düşünmüyor değilsin ama kendi pikini görünce pek güzel tavsiye ederim :KK70:
Bu ayın sonucunu bir görelim de :) gelecek ay alırım olmadı, h.sonu şehir dışına çıkmamız gerekti, o zaman görsem değerlendiremeyeceğim için üzülürdüm bu ay :KK70:

Ay hadi inşallah benim normalde eşim istemiyordu bebek 3 yıllık evliyiz adamı zar zor ikna ettim şimdi de hamile kalamazsam çok üzülürüm :KK70:
aynı 3 yıldır evliyiz bebek daha yeni aklımıza geldi ne üzülcez kızz çalışmalara devamm ümidi kaybedersek o zaman vahh diyelimm daha yeni denemeye başladık ondan mı böyleyim bilmiyorum ama her şeyin bir zamanı varrr ya elimizden geleni yapalım da gerisi kısmett biraz

Üzülmek yok, hayırlısı diyoruz yola devam ediyoruz :)
Zaten bu platforma üye olduğumdan beri kendimi çok hafiflemiş hissediyorum. Bu konuyu konuşabildiğim deneyimli insanlar olunca hele bir de benim gibi pko olup hamile kalmış insanları görünce içim çok ferahlıyor 😊 iyiki katılmışım diyorum

Zaten bu platforma üye olduğumdan beri kendimi çok hafiflemiş hissediyorum. Bu konuyu konuşabildiğim deneyimli insanlar olunca hele bir de benim gibi pko olup hamile kalmış insanları görünce içim çok ferahlıyor 😊 iyiki katılmışım diyorum
birgebningünlüğü diye bir sayfa varr instada bir bak istersen işte doğru pozisyonu falan diyor :KK70: kist masajı şu buu avokadosu havucu apayrı bir dünyaymış bu işler

X