2022 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ben ya kalbi atiyormu ben göremiyorum dedim. Doktorda niye atmasın Allah korusun öyle birşey olsa benim yüzüm değişir hemen zaten dedi.
Hep ilk 3 ay düşük yönünden riskli dedikleri için korkarak geçirdim ben 3ayi
Bende öyleyim. Ultrasona bakarken doktorun gözünün içine bakıyorum, dün dedi annemiz çok endişeli kalbini hemen dinletelim😂

Of valla zor okudum.ilk mesajindan sonra cok sukur. Neden olmus kanama bilgi verdi mi doktor
Kuzum doktor diyor ki ya rahmin kabullenemedi bir türlü yada sen her şeyi kafana takıp sürekli stres icindesin baska bi acıklama göremiyorum bu ekrana baktıgımda kanaman oldugunu söylemesen asla tahmin bile edemem dedi. Cünkü kanama alanı falanda yok. Bebeğimde gayet sağlıklıydı ölcüleri burun kemiği ensesi falan. Kan testi de aldı o da 3 güne cıkar dedi

Kuzum doktor diyor ki ya rahmin kabullenemedi bir türlü yada sen her şeyi kafana takıp sürekli stres icindesin baska bi acıklama göremiyorum bu ekrana baktıgımda kanaman oldugunu söylemesen asla tahmin bile edemem dedi. Cünkü kanama alanı falanda yok. Bebeğimde gayet sağlıklıydı ölcüleri burun kemiği ensesi falan. Kan testi de aldı o da 3 güne cıkar dedi
Rahimde kanama alani yoksa korkma kuzum. Annem dogurana kadar her ay boyle kanamasi olurdu. Regl olur gibi olurdu gunlerce. Bazi bunyeler boyle oluyo saglikla kucagina al insallah bunlar hep unutulsun

Çok geçmiş olsun canım rabbim.tekrar yaşatmasın inşallah cinsiyete baktı mi doktorun🥰🙏

Hadi gözümüz aydın sağlıklıymış minnoş 🙏

Rahimde kanama alani yoksa korkma kuzum. Annem dogurana kadar her ay boyle kanamasi olurdu. Regl olur gibi olurdu gunlerce. Bazi bunyeler boyle oluyo saglikla kucagina al insallah bunlar hep unutulsun
Benımde anneannem böyleymiş. Diyorum çeke çeke sana mı çektim ah anneanne ya🙊☺️

Vallaa yaaa aman sağlıklı olsunda ben baska bir sey istemiyorum ya cok korkuyorum böyle olaylar yasayınca
Her şeyden korkuyoruz gerçekten. Ama aslında sakin olmamız gerekiyor bu stres bile etkiliyor vücudu bebeği. Bende karnım ağrıyor diye korkup yaygara koparmıştım.

X