2022 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ayni şey benim başıma geldi.korktum internette Bebek büyüdükçe bağırsaklara baskı yapar makat da ağrı olur yazıyordu.yinede tedirgin oldum.bikac kişide de olduğunu okuyunca rahatladım.
Kacıncı haftada oldu sonra gectimi doktora sordunmu. Benim pazartesi kontrolum var sorcam o zaman. Bazi yerde doguma yakın olur yazıyor, bazı yerdede bebek büyürkende olabilir yazıyor.
Burdada kimse cevap yazmadıki, senin cevap vermen iyi geldi.

cocuklugumdan beri kesme ómru kisa olur
akli eksik olur sakin kesme diye sacma tabiki ama yapamiyorum islemis beynime
Gebelik testi yaptığım gün belimme kadar olan saçımı küt kestim. Allah korusun hiç duymamıştım böyle şeyleri bizde de gebe kalan türbelere girmesin derler ne alaka millet olsun diye giriyor çok şükür öyle inançlarım yok Allah da başıma getirtmesin

Gebelik testi yaptığım gün belimme kadar olan saçımı küt kestim. Allah korusun hiç duymamıştım böyle şeyleri bizde de gebe kalan türbelere girmesin derler ne alaka millet olsun diye giriyor çok şükür öyle inançlarım yok Allah da başıma getirtmesin
Kız ben girdim türbeye. Gezdim dolaştım dua ettim 😅 tövbeler olsun. 😅 İlk defa duydum 🙊

Kız ben girdim türbeye. Gezdim dolaştım dua ettim 😅 tövbeler olsun. 😅 İlk defa duydum 🙊
Bende girdim canım valla Hz İbrahim makamı bilirsin Urfada girdim dua ettim şifalı sudan içtim ama eve gelince kaynanam kalpten gidiyordu girme yıldızımız hafiifmiş bize görünürmüş falan filan bende inanmıyorum koskoca peygamber makamı dedim yine olsa yine girerim Allah bebişlerimizi korusun🤲

Bende girdim canım valla Hz İbrahim makamı bilirsin Urfada girdim dua ettim şifalı sudan içtim ama eve gelince kaynanam kalpten gidiyordu girme yıldızımız hafiifmiş bize görünürmüş falan filan bende inanmıyorum koskoca peygamber makamı dedim yine olsa yine girerim Allah bebişlerimizi korusun🤲
Amin kuzum 🙏🏻❤ eskiler her şeye inanıyor işte aslında o daha günah ve zarar veriyor. Dinimiz de batıl inançlara yer yok ama işte ..

Amin kuzum 🙏🏻❤ eskiler her şeye inanıyor işte aslında o daha günah ve zarar veriyor. Dinimiz de batıl inançlara yer yok ama işte ..
Şimdi size yanıt verirken cami imamı kahve içmeye geldi sordum. Kesinlikle öyle bir şey yok dedi Şamanizmden kalan inanç o Peygamber ocağı ve diğer Alim Zatlara gitmenin hiç zararı yok gidebilirsin dedi.😂 Denk gelmesi peki

Kızlar merhaba 2 gün sonra 12 haftalık olacağım dişim iki gündür çok ağrıyor karanfil falan idare etmeye çalışıyorum ama asla geçmedi siz bu aylarda hiç dişçiye gittiniz mi bir işlem yapılıyor mu bilgi verebilir misiniz ?

Kızlar merhaba 2 gün sonra 12 haftalık olacağım dişim iki gündür çok ağrıyor karanfil falan idare etmeye çalışıyorum ama asla geçmedi siz bu aylarda hiç dişçiye gittiniz mi bir işlem yapılıyor mu bilgi verebilir misiniz ?
Benim de ağrıyor dişim ama dayanmaya çalışıyorum. Gidince de bir şey yapacaklarını hiç sanmıyorum 😔

Eklentiler

• IMG_20220205_192900.jpg
    IMG_20220205_192900.jpg
    72,1 KB · Görüntüleme: 42
İki cocugum dada 4 5 aylıkken diş çektirdim canım.

Kızlar sizce ıhlamur cayı kanama yapıyor olabilir mi? Dünde akşam ıhlamur icmistim bugünde ıhlamurdan sonra kırmızı oldu

X