Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    131
kızlar bir süredir yenidoğan alışverişi için videolar izliyorum. en gerekli şeyleri not alarak indirim gördükçe almayı planlıyorum. malum çok fazla ihtiyaç var, o nedenle kalite kadar fiyat da önemli benim için. Civil'de çok uygun fiyatlı ağız mendili ve müslin örtüler buldum. kaliteleri hakkında hiç fikrim yok, daha yeni sipariş verdim ama el altında boolca bulunması gereken ürünler olduğu kesin. Minidamla Bebek 10'lu Ağız Mendili Pembe ve Civil Baby Kız Bebek Müslin Örtü 80x80 Cm Narçiçeği diye yazarsanız çıkar, isterseniz bakın siz de. elime ulaşınca kalitesi hakkında da yazarım, yorumları iyi.
Ağız mendili çok ihtiyaç ama örtü olarak çok ihtiyaç olmaz bir kaç tane yeterli bence . Bir de benim tecrübem almışken 80 80 küçük kalır ilerisi icin de kullanırsın daha büyüklerden de bak derim . Bir de ağız mendilinin de müslin olanı var onlari onermem çok sert oluyor zamanla tahriş ediyor . Pamuklu penyeler çok iyi .

Kilo ile doğum süresinin alakası olduğunu hiç sanmıyorum ilk gebeligimde tam 26 kilo aldım doğumum da 12 saat sürdü sonrakinde yine 20 kilolarda aldım ve 4 saat sürdü en sonuncusu 18 kilo aldım ve 3 saatte doğdu yani doğum sayısı arttıkça süre kisaliyor kilo ile ilgili ddegil hepsinde de gebelik sekerim varmış ondan çok almışım . Ama hepsindede verdim kilolarımi emzirirken bı iki kilo falan kaldı 🙈
arkadasımın da ilk gebeligiydi 2 bucuk saat surmustu kuzeniminde ilk gebeligi 5 saat surmuştü kiloyla alakasi oldugunu dusunuyorum bn tabiki dogum arttikca surede azalır ama kilonun da etkisi var bnce. ama üçuncü doğumu ikinci dogumdan daha zor yada ikinci dogumunun ilk dogumdan daha zor oldugunu soyleyen kisileride biliyorum en yakını görümcem

18+3ten +5 kilo ile selam kızlar 🥲 hızlıca kilo almaya devam ediyorum. doğurana kadar herhalde 10 kilodan fazla alcam. Dün bunun için ufak bi ağlama seansı yaşadım 🥲 eşim baya bir destek sağolsun o beni sakinleştirdi. Bu hormonlar beni biraz duygusal yaptı neyse totişi sağolsun minik kızçemin😍

Eklentiler

• IMG_7115.jpeg
    IMG_7115.jpeg
    81 KB · Görüntüleme: 166
Kızlaar bacak krampı için doktor magnezyum önerisinde bulundu ama o markanın içeriğini beğenmedim silikon dioksit vs. bir sürü katkı maddesi var. Bildiğiniz temiz içerikli magnezyum takviyesi var mı?
Ben ocean 3 lü format kullanıyorum en iyi emilim için öyle kullanmak gerekiyor demişti doktorum . Magnimore du sanırım onun da 3 lu formatı güzel diye biliyorum
Ben tam 22. haftam için detaylı ultrason randevusu aldım kızlar 3700 tl kartla (nakit 3500’müş). 1 Haziran’da gideceğiz bakalım
Ben de 29 mayısta gideceğim 4500 dediler fiyat için çok heyecanlıyım 😍

Ağız mendili çok ihtiyaç ama örtü olarak çok ihtiyaç olmaz bir kaç tane yeterli bence . Bir de benim tecrübem almışken 80 80 küçük kalır ilerisi icin de kullanırsın daha büyüklerden de bak derim . Bir de ağız mendilinin de müslin olanı var onlari onermem çok sert oluyor zamanla tahriş ediyor . Pamuklu penyeler çok iyi .
Evet örtüler 100*100 ya da 120*120 daha mantıklı gibi. Ben ağız bezlerini tülbent mermerşahi kumaş alıp kestirip diktiricem. Diğerleri bana da çok sert geldi

18+3ten +5 kilo ile selam kızlar 🥲 hızlıca kilo almaya devam ediyorum. doğurana kadar herhalde 10 kilodan fazla alcam. Dün bunun için ufak bi ağlama seansı yaşadım 🥲 eşim baya bir destek sağolsun o beni sakinleştirdi. Bu hormonlar beni biraz duygusal yaptı neyse totişi sağolsun minik kızçemin😍
İlahi çok tatlısın 😍 kilo için ağlama ben hep bir kadının en keyifli hamilelik döneminde kilo aldığını savunuyorum severek alıyorum hesap yapmıyorum sonrasında veriyorum nasılsa 😍

Ay maşallahhh size gerçekten fıstık gibisiniz 😍😍😍 Zayıflık güzellik algısı değil kesinlikle önemli olan sağlıklı olmamız ☺️ Doktorumuz da bu konuda bizi yönlendirir diye düşünüyorum. Başta ben de çok takıyordum ama artık sadece bebeğimin sağlığını düşünüyorum. Doğumdan sonra sağlıklı bir şekilde fazlalıklarımızı veririz 🤗🤗

Eklentiler

• 5DCDD7CE-9B72-4EB4-AE72-140E7783B493.jpeg
    5DCDD7CE-9B72-4EB4-AE72-140E7783B493.jpeg
    89,8 KB · Görüntüleme: 161
Sağlık problemi şeker filan yoksa kiloyu hiç takmayın 🤗 çok tatliş bir hamilesiniz maaşallah💗

Cok guzel hamilesin cok begendim canimm bende cooook iyi degilim pskilojim.gitti iyice herseye alinmam cok artti

X