2022 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    265
Detaylıda aynisini bana da söyledi doktor sağ tarafta direnç var bebek solda sorun teşkil etmez rapora yazmayacağım bile dedi iki taraflı olsaydı yazardım dedi zten kan sulandırıcı kullanıyorsun yapacak birşey yok ilacını kullanmaya devam et dedi

Bana da aynısı söylendi özellikle sordum kan sulandırıcı bir şey kullanıyım mı diye vermedi 😕
Kasılmam olduğu zaman o damarın akışı yavaşlıyormuş, kasılmam fazla onu engelleyecek ilaç verdi. Sanırım devamlı olmadığı için kan sulandırıcı vermedi ama yine de aklıma yatmadı.

kızlar çarşamba şeker yüklemesini yaptırdım çok şükür birşey çıkmadı 0.-60.-120 dk şeklinde üç kez kan verdim çok şükür bunu da atlattık
30lu haftaları da hayırlısıyla bir görsek 🙏🏻
hepinize sağlıklı günler şimdiden 🤗

bu arada sürekli demirim hemoglobinim düştüğü için zaten feramata geçmiştim dün hemoglobin 11.5 çıkınca dr gynı ferro sanol vardı günde 2 içicem 😏
kabızlık mide yanması cabası

kızlar çarşamba şeker yüklemesini yaptırdım çok şükür birşey çıkmadı 0.-60.-120 dk şeklinde üç kez kan verdim çok şükür bunu da atlattık
30lu haftaları da hayırlısıyla bir görsek 🙏🏻
hepinize sağlıklı günler şimdiden 🤗
Benimde cuma kontrolüm var kesin benden de ister şeker yüklemesi. Şekerle hiç aram yok, nasıl içeceğim .Kilo da almadım doğru düzgün yaptırmasam olmaz mı acaba :KK48:

bu arada sürekli demirim hemoglobinim düştüğü için zaten feramata geçmiştim dün hemoglobin 11.5 çıkınca dr gynı ferro sanol vardı günde 2 içicem 😏
kabızlık mide yanması cabası
Benim de hemoglobinim 12.2 çıktı. Tahlili aile hekimi almıştı bana normal dedi😕 hematokritim de düşük çıktı yani normal değer aralığında degildi ama aile hekimi ona da normal dedi. kendi doktoruma gidince soyliyim madem.

Kızlar 24.hafta idari izni almadan önce kalan yıllık izinleri kullanayım diyorum ardından 24. Haftalık iznimi 24+6 da alayım diyorum nasıl olsa gün yazılmıyormuş dilekçede. Sizce olur mu?

Prima premium care olanlardan çok aşırı memnun kalmıştım ilk 6 ay bunu kullandım ,sıvı kaka emiciliği olduğu için .Sonra yeşil renk primaya geçtim o dönem sleepy yeni çıkmıştı o ve komili markasından memnun kaldım .Şimdi yine premium care ile başlayıp değiştiririm duruma göre pişik yapmadi hiç .
bende ilk hamileliğimde prime serisini kullandım. hatta sleepy önermişlerdi onu kullandığımda pişik olmuştu. sanıyorum ciltten cildede fark ediyor. bende premium care seviyorum.

Bana da aynısı söylendi özellikle sordum kan sulandırıcı bir şey kullanıyım mı diye vermedi 😕
Kasılmam olduğu zaman o damarın akışı yavaşlıyormuş, kasılmam fazla onu engelleyecek ilaç verdi. Sanırım devamlı olmadığı için kan sulandırıcı vermedi ama yine de aklıma yatmadı.
Ben ama kan sulandırıcı hem iğne hem hap kullanıyorum pıhtılaşma sorunum olduğu için kullanmasaydin hap olanı icmen gerekirdi dedi doktor bana tekrar kendi doktorunuza danışın isterseniz

Kızlar 24.hafta idari izni almadan önce kalan yıllık izinleri kullanayım diyorum ardından 24. Haftalık iznimi 24+6 da alayım diyorum nasıl olsa gün yazılmıyormuş dilekçede. Sizce olur mu?

Ben o şekilde yaptım 20 gün yanacak olan iznim vardı onu aldım ,iznin bitis tarihi idari izin başladığı güne denk gelecek şekilde planladık .24+2 de idari izin dilekçesini vermiş olacağım .27 Eylül gibi yaklaşık .

Kızlar bugün öğlen biontech 2.doz aşımı olacağım . Sizin grupta biontech 2.doz olan var mı , yan etkileri nasıl olmuştu ? 1.dozdakinde sadece 2 gün kolum ağrımıştı, bu nasıl olur acaba ?? 🧐

Günaydın kızlar bu gün öğleden sonra 15 .30 da detaylı ultrasona giricem dua edin 🙏 bir tek ben kaldım sanırım. Çok heyecanlıyım 🙈
Ben de bugun saat 15.00’de girecegim. Hadi hayırlı haberler alalim insallah 🙏🏻 Coktandir görmüyorum bebisimi cok ozledim 🥰

Kızlar bugün öğlen biontech 2.doz aşımı olacağım . Sizin grupta biontech 2.doz olan var mı , yan etkileri nasıl olmuştu ? 1.dozdakinde sadece 2 gün kolum ağrımıştı, bu nasıl olur acaba ?? 🧐
Ben ikinci doz olalı 2 ay olacak neredeyse. Hiç bir yan etki yaşamadım ben. İlk dozda ki olan kol ağrısından çok daha hafif bir ağrı olmuştu.

Ben o şekilde yaptım 20 gün yanacak olan iznim vardı onu aldım ,iznin bitis tarihi idari izin başladığı güne denk gelecek şekilde planladık .24+2 de idari izin dilekçesini vermiş olacağım .27 Eylül gibi yaklaşık .
Dilekçede sadece hafta yazıyor değil mi? Yani senin de aslında 2 gün karın olmuş olacak. Gerçi haftasonuna geliyor senin ama olsun

Dilekçede sadece hafta yazıyor değil mi? Yani senin de aslında 2 gün karın olmuş olacak. Gerçi haftasonuna geliyor senin ama olsun

Evet ne doktorun verdiği raporda ne yazacağın dilekçede hafta + gün şeklinde yazmayacak sorun yaşamazsınız.
Benim 24 Eylül cuma günü 23+6 oluyor ama o gün senelik izinli göründüğüm için ertesi günde hafta sonu olduğu için biraz da mecburiyetten 24+2 de gitmiş olacağım 😇

X