2022 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    265
Kızlar ben bu 24.haftaya çok aç girdim sanki 🤭 Devamlı acıkıyorum. Canım da acayip waffle istiyor. Ya da hamburger tarzı şeyler. Zaten hamileliğin başından beri daha bir tane sağlıklı bir şey istemedi canım 🤪Sabahtan beri unutmak için her yolu denedim ama aklımda hep waffle var 😭Böyle ataklar geldiğinde siz ne yapıyorsunuz ?
Böyle ataklar geldiğinde canım ne isterse afiyetle yiyorum 😂😂😂

Benim perinatoloji 22-28 arası yapıyormuş öyle olunca çok sıkıntı yapmadım tarihi temiz çıksın yeter ki hiç önemli değil tarihi dua edelim güzel gelsin inşallah 😊
Ay evet ben de dua istiyorum sizlerden🤲🏻🤲🏻 Dua da ediyorum sizlere. Rabbim tertemiz sağlıkşı doğumlar etsin.🎀🤲🏻

Kızlar detaylidan çıktım çok şükür her şey yolunda normal ilerliyor. 425 Gr 25 santim dedi doktor. Benimki yalnız çok tembel karnım tok gittim çikolata yedim ona rağmen yüzü dönüktü doktor zor döndürdü beni çevire çevire.😂 Yine tam göstermedi bir eli hep yüzünde yatıyor. Ben hala bebeği hissetmiyorum normalmi dedim normal dedi plasenta önde olduğu için hissedemiyorsun 1 2 haftaya hissedersin dedi biraz büyüyünce. Darısı detaylıya gideceklerin başına 🙏

Kızlar ben bu 24.haftaya çok aç girdim sanki 🤭 Devamlı acıkıyorum. Canım da acayip waffle istiyor. Ya da hamburger tarzı şeyler. Zaten hamileliğin başından beri daha bir tane sağlıklı bir şey istemedi canım 🤪Sabahtan beri unutmak için her yolu denedim ama aklımda hep waffle var 😭Böyle ataklar geldiğinde siz ne yapıyorsunuz ?
Ye kızz yee onu yemeden hiç bişey geçirmez o isteği keşke benim canımda tatlı istese bazen imreniyorum önüme gelince o istek gidiyor bu ara tatlı olarak helva yiyorum oda kramplara iyi geliyor diye

İlacı ihmal etme, korkutmak istemem ama yüksek risk gebelikte tansiyon .Bebeğe zararı dokunacak ilacı zaten vermez doktorlar endişe etme .
Evet canım bebeğe zararı olacak diye değil de hareket etmeyince endişeleniyorum bügün denedim sadece devam ederim artık hep ilaca haftaya kontrolum var keser mi kesmez i ilacı belli olur

Evet canım bebeğe zararı olacak diye değil de hareket etmeyince endişeleniyorum bügün denedim sadece devam ederim artık hep ilaca haftaya kontrolum var keser mi kesmez i ilacı belli olur

Gebelik çok acayip bir süreç ,tansiyon ve şeker sorunu olmayanın bir anda tansiyonu ve şekeri çıkıyor Allah korusun basit bir şey gibi normal kişilere göre ama hamileye zarar.Allah korusun hepimizi

🤣🤣 şeker yüklemesi o haftalar mı yapılıyor? Ben bi de onu düşünüyorum şimdi napıcam diye
24-28.haftalarda yapılıyor .Bende bir taşla 8-10 kuş vurmanın derdinde olduğum için hepsi aynı güne denk geldi 🤣
Bugünlerde mutsuzum, kendimi mutlu etmek için çikolatayı kısmıyorum😊

Çikolata anlık mutlu eder ama ertesi gün tarti ömürlük mutsuz eder şeytana uyma 🤣🤣🤣🤣

Kızlar detaylidan çıktım çok şükür her şey yolunda normal ilerliyor. 425 Gr 25 santim dedi doktor. Benimki yalnız çok tembel karnım tok gittim çikolata yedim ona rağmen yüzü dönüktü doktor zor döndürdü beni çevire çevire.😂 Yine tam göstermedi bir eli hep yüzünde yatıyor. Ben hala bebeği hissetmiyorum normalmi dedim normal dedi plasenta önde olduğu için hissedemiyorsun 1 2 haftaya hissedersin dedi biraz büyüyünce. Darısı detaylıya gideceklerin başına 🙏
Sizinle aynı hafta ve gundeyiz. Benim de bebeğim 410 gram ve 25 cm çıktı☺️ çok şükür herşey yolundaymis.

Arkadaşlar bu iki bebek arabası arasında kaldım. Kullandınız mı veya çevrenizde kullanan var mı bunları? Sizce nasıl?

Eklentiler

• C0EB23ED-A0C1-4B70-8E14-1990E17AD401.png
    C0EB23ED-A0C1-4B70-8E14-1990E17AD401.png
    354,9 KB · Görüntüleme: 52
  • EAEF014F-4C00-4645-BBD2-389CF97EBAA5.png
    EAEF014F-4C00-4645-BBD2-389CF97EBAA5.png
    311,1 KB · Görüntüleme: 50
X