2022 Transfer Sonrası Beta Hcg Değerlerimizi Söyleyelim

Seyal84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2020
53
18
43
Merhaba arkadaşlar, Benim transfer sonrasi değerlerim bu şekilde;
9. Gun : 14.1
11.Gun : 33.7
13. Gun : 106.6
-Bu arada 5. Gun tek embriyo transferi yaptirdim. Aslinda 2 tane yapilacakti fakat biri cozulurken bozulma yaşandı.
-Birde az once doktorumla konustum. Biz bu ay hem dogal yolla denedik hemde donmus embriyo transferi yaptirdik. O yuzden tup bebek olarak dusununce dusuk basladik beta hcg ye ama dogal yolla normal olabilir dedi doktorum. Her iki sekildede artis iyi dedi. Sizde artışlar nasill???

-Bu arada 5. Gun tek embriyo transferi yaptirdim. Aslinda 2 tane yapilacakti fakat biri cozulurken bozulma yaşandı.
-Birde az once doktorumla konustum. Biz bu ay hem dogal yolla denedik hemde donmus embriyo transferi yaptirdik. O yuzden tup bebek olarak dusununce dusuk basladik beta hcg ye ama dogal yolla normal olabilir dedi doktorum. Her iki sekildede artis iyi dedi. Sizde artışlar nasill???
Merhaba benimde 5. Gün embriyosuydu 11. Gün değerim 138 çıktı doktorum çok normal dedi haftasına göre uyumlu görünüyor sizinki önemli olan 2 katı artması en az %60 artması sizinkide artmış gün gün

İnternetten bulduklarım🤗

Eklentiler

• Screenshot_20220303-121138_Google.jpg
    Screenshot_20220303-121138_Google.jpg
    53,3 KB · Görüntüleme: 8.530
  • Screenshot_20220303-121127_Google.jpg
    Screenshot_20220303-121127_Google.jpg
    115 KB · Görüntüleme: 4.144
Tebrik ederim🥰
Sağlıkla kat kat artsın ilerlesin inşallah🤲
18 Şubat transfer günümdü.
4. gün embriyosu tek transfer.
6. gün 29
8. gün 56
10. gün 190
Doktorum artışın gayet sağlıklı olduğunu söyledi.
Değer çok önemli değil her kadında farklı olabiliyor.
Önemli olan düzenli artış olması.
İçinizi ferah tutun bebişiniz sizinle,
Allahın izniyle🤲🌹

Hanımlar bebişleriniz hayırlı olsun. Allah tamamına erdirsin. Ama 12. Gün diuolar siz baya erken test yaptırmkşsınız doktprunuz mu söyledi yoksa siz mi dayanamadınız

Selam,
5. Gün embriyosu
7. Gün 5
9. Gün 25
11. Gün 88
14. Gün 325 çok düşük başladı kimyasaldan şüphelendi hemşire ama güzel arttı, değerin önemi yok artış katsayısı mühim olan, karamsarlığa düşenler görür de rahatlar biraz yazıyorum ☺️
Merhaba keseyi gördünüz mü acaba🤗

14 Şubat Transfer.
12. Gün 899
14. Gün 2766
Daha teste gerek yok 2 hafta sonra randevu al keseye bakalım dedi. Yani 14 Martta kese görme günü.nadil değerler yorumlar mısınız. Artış harika dedi doktor çoğul gebelik var mıdır acaba.
Allah hepimize kucağına çocuk nasip etsin.

Maaşallah 33 den 106 ya çıkmış çok iyi.

Arkadaşıma 3 gün embriyosu transfer edildi. Değerleri cok dalgalıydı %60 artıyor hatta bi testinde hiç artış yoktu.
Şu an oğlu 7 aylık kucağında.
Doktoru hiç telaş bile yaptırmadı.

Kimyasal gebelik olmadıktan ve karna ağrı / saplanır gibi ağrı olmadiktan sonra doktor size test yapmayin artik diyene kadar hiç bişeyi dert etmeyin.

Ben transferin 5. Günündeyim. Hem heveslenmemek istiyorum hem merak ediyoeum. Masa başı işte çalışıyorum yarın çaşışmaya öı başlasam izin mi alsam 15 dk araba kullanmam gerek sakıncası olur mu olmaz mı kafamda deli sorular

Ben transferin 5. Günündeyim. Hem heveslenmemek istiyorum hem merak ediyoeum. Masa başı işte çalışıyorum yarın çaşışmaya öı başlasam izin mi alsam 15 dk araba kullanmam gerek sakıncası olur mu olmaz mı kafamda deli sorular
Bence devam edin kafayı dağıtıyorsunuz hem evde olunca daha çok düşünüyorsunuz

Bende 1 martta transfer oldum 13 u test günüm ama ben en basından berı test yapıyorum evde 5.gün embriyosu taze transfer acaba tutacakmı beklemek çok zormuş

Merhaba kızlar benim transfer 19 ŞUBAT
9. Gün 45,5
11. Gün 138,6
13. Gün 413,6
Doktor 10 gün sonra kese için muayene ol dedi. 14 Martı bekliyorum. Pozitifi de görsek stres bitmiyor kese gözükecek mi kalp atışı duyulacak mı hala sevinemiyorum. Ara ara adet olacakmış gibi agrı oluyor korkuyorum sizinde böyle şikayetleriniz var mı ?

14 Şubat Transfer.
12. Gün 899
14. Gün 2766
Daha teste gerek yok 2 hafta sonra randevu al keseye bakalım dedi. Yani 14 Martta kese görme günü.nadil değerler yorumlar mısınız. Artış harika dedi doktor çoğul gebelik var mıdır acaba.

14 Şubat Transfer.
12. Gün 899
14. Gün 2766
Slm bence çoğul gebelik inşaallah keseleri de görürsünüz canım 🌺

Merhaba kızlar benim transfer 19 ŞUBAT
9. Gün 45,5
11. Gün 138,6
13. Gün 413,6
Doktor 10 gün sonra kese için muayene ol dedi. 14 Martı bekliyorum. Pozitifi de görsek stres bitmiyor kese gözükecek mi kalp atışı duyulacak mı hala sevinemiyorum. Ara ara adet olacakmış gibi agrı oluyor korkuyorum sizinde böyle şikayetleriniz var mı ?
11. Gün değerimiz aynı çok güzel artmış benimde 2. Kanım bugün yapılacak artış nasıl diye

X