2022 Transfer Sonrası Beta Hcg Değerlerimizi Söyleyelim

Merhaba arkadaşlar, Benim transfer sonrasi değerlerim bu şekilde;
9. Gun : 14.1
11.Gun : 33.7
13. Gun : 106.6
-Bu arada 5. Gun tek embriyo transferi yaptirdim. Aslinda 2 tane yapilacakti fakat biri cozulurken bozulma yaşandı.
-Birde az once doktorumla konustum. Biz bu ay hem dogal yolla denedik hemde donmus embriyo transferi yaptirdik. O yuzden tup bebek olarak dusununce dusuk basladik beta hcg ye ama dogal yolla normal olabilir dedi doktorum. Her iki sekildede artis iyi dedi. Sizde artışlar nasill???
Canım bende aynısını şu an yaşıyorum umarım sağlıkla almışsındır bebeğini kucağına ne durumdasın

14 Şubat Transfer.
12. Gün 899
14. Gün 2766
Daha teste gerek yok 2 hafta sonra randevu al keseye bakalım dedi. Yani 14 Martta kese görme günü.nadil değerler yorumlar mısınız. Artış harika dedi doktor çoğul gebelik var mıdır acaba.
Allah hepimize kucağına çocuk nasip etsin.
Merhaba bende su an ayni degerlerdeyim gebeliginiz ikiz miydi

Merhaba, 5.gün çift embriyo transferi oldun.
10. Gün: 12,85
11. Gün: 18,10
Yarın birdaha test vereceğim. Bu sabah idrarda baktım sonuç böyle çıktı. Benim gibi olan varmı? Yada fikri olan. Lütfen yorumlarmısınız🙏🏻

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 248
Selam,
5. Gün embriyosu
7. Gün 5
9. Gün 25
11. Gün 88
14. Gün 325 çok düşük başladı kimyasaldan şüphelendi hemşire ama güzel arttı, değerin önemi yok artış katsayısı mühim olan, karamsarlığa düşenler görür de rahatlar biraz yazıyorum ☺️
Benimle 5. Gün embriyosu 8.günde 7,12 çıktı dünden beridir üzülüyorum doktor 8.gün için çok düşük dedi böyle görünce umutlandım şimdi umutlanayım mı ben

Benimle 5. Gün embriyosu 8.günde 7,12 çıktı dünden beridir üzülüyorum doktor 8.gün için çok düşük dedi böyle görünce umutlandım şimdi umutlanayım mı ben
Sonucta 5 ten büyük çıktı inşallah yükselir bence pozitif geç yerleşmiştir

5. Gün çift embriyo transferi oldum son testlerim böyle
8. Gün 41,50
10.gün 43,62
13. Gün 58,83 Devamında artış nasıl olur ümit var mı ? Güzel örnekler görmeye çok ihtiyacım var

X