2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    266
yanyana böyle bulabildim Al_pi Al_pi 😂

Eklentiler

• IMG_7426.jpeg
    IMG_7426.jpeg
    118,2 KB · Görüntüleme: 63
  • IMG_7391.jpeg
    IMG_7391.jpeg
    162,7 KB · Görüntüleme: 64
Yüklerim tabi ayy şöyle güzel resimleriini çekicek vaktim olmuyo ki ona üzülüyorum bi ara çekip atıcam 🥰 birbirrleriyle alakaları yok ama çok güzel bi duygu gerçekten pars yatakta peranın saçını çekiyor pera kayıp onun tarafına geliyor parsta hemen yakalıyor 😂 büyüdükleri hali merak ediyorum çok bende değişik ama güzel 🥰
Ya bız bir taneyle vakıt bulup foto cekmıyoruz kızıyorum kendıme buyudu benle resmı yok dıyorum.
yanyana böyle bulabildim Al_pi Al_pi 😂
Ayyy cok düzeller 🧿🧿🧿 Çok şanslısın rabbim sana iki tane cennet kokusunu aynı anda yolladı 😍

Sogukla alakası yok bence berikkocum. Bak alpin burnu dolu dün bugun ıkı gundur çapak var gözünde . Demek cidden genizle alakası varmış.

Bence etkılıo.. Gece kombiyi kıstgımz an çapağı artıo.. Kucukken kardesıme bende de olurdu, sobalı odada uyumadık, üşüyorduk demekkı.. Yada şöyle diyim yatagın içinde vucut sıcak, yuz soguk yıyor ya ondan oluyo bence.. Zaten çay pansumanı ve ılık suyla temızleme o yuzden rahatlatıo gözü.. Yani benım gözlemim bu sekılde.. Herkes farklı gözlemler🤷‍♀️

Bence etkılıo.. Gece kombiyi kıstgımz an çapağı artıo.. Kucukken kardesıme bende de olurdu, sobalı odada uyumadık, üşüyorduk demekkı.. Yada şöyle diyim yatagın içinde vucut sıcak, yuz soguk yıyor ya ondan oluyo bence.. Zaten çay pansumanı ve ılık suyla temızleme o yuzden rahatlatıo gözü.. Yani benım gözlemim bu sekılde.. Herkes farklı gözlemler🤷‍♀️
Ya bizim ev 26 derece gece gündüz ben ondan ötürü demiştim 😊 İşte her cocuk farklı .

Phaedra Phaedra ben sünnet için yanlış anlamadıysam 2 kere sordum ama dr ile görüşmedim bilgi aldım sadece lokal yapılıcak hüseyin kılıçarslan avrasya hastanesi gopta yorumları çok iyi en azından kendisine ait yorumlar var medipol de ki doktorda hiç bir bilgi yoktu o yüzden içim rahat değildi bu doktora kardeşimin tanıdıkları 2 kez sünnet yaptırmış
Bende yanında olmak ve lokal olmasını istiyorum söyleyim dedim sanada ☺️

Phaedra Phaedra ben sünnet için yanlış anlamadıysam 2 kere sordum ama dr ile görüşmedim bilgi aldım sadece lokal yapılıcak hüseyin kılıçarslan avrasya hastanesi gopta yorumları çok iyi en azından kendisine ait yorumlar var medipol de ki doktorda hiç bir bilgi yoktu o yüzden içim rahat değildi bu doktora kardeşimin tanıdıkları 2 kez sünnet yaptırmış
Bende yanında olmak ve lokal olmasını istiyorum söyleyim dedim sanada ☺️
Çok teşekkürler, araştıracağım. Aslında benim eşim hastane beğenmediği için ben bu işi ona havale ettim, bu bahar halletmezsen her şeyiyle sen ilgilenirsin vallahi karışmam ya da on sekizine kalır, dedim ama adam geniş çıktı🤣 serde de analık var, sünnet deyince içim kaynıyor.

Su gibi geçsin sizinki de💐❤️🙏🏻

Ya bız bir taneyle vakıt bulup foto cekmıyoruz kızıyorum kendıme buyudu benle resmı yok dıyorum.

Ayyy cok düzeller 🧿🧿🧿 Çok şanslısın rabbim sana iki tane cennet kokusunu aynı anda yolladı 😍
Benimde sorsan 2 tane resmim vardır bu konuda annem çok iyi her anı çek çek çek facebookta herkese kapalı fotolar paylaşıyomuş telefonunu çaldırdı büyük kızımla babamın resimleride gitti hep üzüldü ona işini garantiye alıyormuş bunu yeni öğrendim 😂
Evet gerçekten mütevazi olamıcam ama bu şans gerçekten🙈 Rabbim ömürlerini güzel eylesin bütün bebeklerimizin 🙏🏾

Ay ben tişörtle dolaştırsam cocuk dondu dıye gezıyor eşim 😂😂 Vallahi kasımdan beri uzun kol gıymedım ben 🤓
O çocuk isilik olmuyor mh 😅 bugün dışarı çıkarken rüzgar montu vardı onu giydirecektim hava güzel diye ama valizin içinde kalmış sanırım bulamadım. Neyse ince astronot tulumunu giydirdim, altında da sadece ince sayılacak bir külotlu çorap ve şortlu salopetel body vardı. Yavrum o kadar kıvrandı ki sıcaktan 🤣🤣 şu an ev 23.5 ve balkon kapısı açık🙈🙈

O çocuk isilik olmuyor mh 😅 bugün dışarı çıkarken rüzgar montu vardı onu giydirecektim hava güzel diye ama valizin içinde kalmış sanırım bulamadım. Neyse ince astronot tulumunu giydirdim, altında da sadece ince sayılacak bir külotlu çorap ve şortlu salopetel body vardı. Yavrum o kadar kıvrandı ki sıcaktan 🤣🤣 şu an ev 23.5 ve balkon kapısı açık🙈🙈
Ben de çok sıcak tutmuyorum ya. Bugun dışarı hırka ile çıkardım mesela sadece. Çünkü cidden çok sıcak.

Ben de çok sıcak tutmuyorum ya. Bugun dışarı hırka ile çıkardım mesela sadece. Çünkü cidden çok sıcak.
Evet evet boğucu bir sıcak vardı. Tesbirsiz de olmamak lazım tabi. Ama işte nasıl hepimiz farklı sıcaklığa sıcak/soğuk diyorsak bebelerimiz de ona uyuyor sanırım

Kızlar benim oğlanın gözü hâlâ geçmedi ya antibiyotik damla serum anne sutu Çay herseyi denedim yok biri geçti biri hâlâ geçmedi çok sinirimi bozuyor artık asla izin vermiyor ama zorla da olsa masaj da yapıyorum hâlâ göz sorunu yaşayan var mı aranızda?
Benimki de çok kötüydü resmini de atmıştım buraya
Yine buradan bir arkadaş hergün yüzünü yıkayıp öyle masaj yapıyorum demişti bana ve bende hergün her uyandığında yüzünü yıkayıp masaj yaptım ve ben uyuturken şapka kullanıyordum şapka kullanmayı da bıraktım ve şükür geçti

Gerilme, demesi kolay biliyorum ama dönmek isteyen bebek dönüyor memeye... Sen ne kadar rahat olursan bebek o kadar cabuk döner.. Umarım döner🙏
Ah inşallah ama ne zamana kadar deneyeceğim bilmiyorum her gün deniyorum hala sık sık ama artık ona da bunu yapmak istemiyorum keyfi yerindeyken bir anda ağlamaya başlıyor ve keyifsizleşiyor saatlerce 😕

X