Anne Grupları 2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    162

Mrs Electrical Engineer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2021
1.140
1.153
Geçen ınstagramda bi kadin dogum doktoru denk geldi karinin gitmesinin korseyle asla iliskisi yok dedi almak istiyorsanız alin ama faydası olmaz dedi
Aynısını bende bir erkek doktordan dinledim. Korse sadece ağrı azaltmak için gerekli olursa kullanılabilir ama karının gitmesiyle hiçbir ilgisi yok diyordu. Ama korse alacaksanız aşağıdaki videoyu mutlaka izlemenizi öneririm. Çok yararlı bilgiler veriyor.

fionawoody

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2018
2.455
3.615
Gece basladik kuzum esimle birlikte insallah sifa bulacağız. Bu salgın her neyse bende yakalandım etlerim kopuyor sanki 🙄

Bende yakalandım o salgına canım geçen ay 20 gün çektim bir de çalışıyordum evde de bir tane tosbiğim var süründüm resmen bu ilaçtan da iyilestikten sonra haberim oldu ama süper bir şey. inşaAllah siz de atlatırsınız bir an once 🤲🏻

fionawoody

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2018
2.455
3.615
Kizlar bebeklerinizn isimleri hazirmi benim hala yok :KK43: erkek isimleri öneriline acigim..bi kac favori var ama iste bu diyemiyoruz sanki icimize sinmiyor:KK43:

Benim oğlumun adı Miraç öneri olarak söylemiş olayım belki hoşuna gider aklına yatar 😊 onun haricinde Hamza ve Asaf isimlerini de çok seviyorum bir de Alparslan 😊 kızımın adını da Zeynep koyacağım 😊

Son düzenleme:

AselLale

Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2022
236
361
29
Seninle.bide.biz ayni.haftayiz :KK70:
Benmkide.baya tekmeliyor beni sabah o.uyandirdi :KK70:.hep ayni yeri tekmelemese.iyi.olcak.ama nyse sende.varmi favori.isimler
Deniz ismi severim erkek icin ama burada kiz ismi gibi geciyor "Denise" okunusu ayni Deniz...
Aras vardi ama bir akraba yeni dogum yapti o koydu simdi, ona guldum sende dedin ya mahallede cok Aras var diye, yurt disinda moda isim oldu :KK70: yakinlarimizdan da isim fikri almak istemiyorum simdilik dusuncelerim bu yonde, omru boyunca senin ismini ben buldum falan diyaloglarina girmesin hic kimse. Bu is zor bizde yurt disindayiz turk ismi olsun ama turkce harfler olmamasi lazim yazilisinda/okunusunda sorun olmasin diye, bazi isimler yabanci dilde turlu turlu seyler demek o yuzden dikkat etmek lazim... Arastiriyoruz simdilik.

AselLale

Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2022
236
361
29
Oğlumun adı Efe, bebişin adını da Ata koymayı düşünüyoruz 😊
Selim, Alparslan, Mete, Cihangir, Tarık, Eren, Arda aklıma gelen diğer isimler 🥰
Efe ailede iki tane var, yani bir cocugun adi Efekan diger cocugun ikinci ismi Efe yoksa bizde koyardik :KK43: .
Ata ikinci isim olarak dusunmustuk ama daha yanina yakisacak isim bulmadim kendiliginden guzel isim zaten , yurt disinda fazla yok ama Turkiyede kullaniliyormu bilmiyorum. ailede bir Teomanimiz da var yoksa onu da severim.

Bir siteden simdi bu listeyi buldum :

Kız isimleri: Ela, Maya, Arya, Defne, Dila, Aylin, Selin, Eliz, Nida, Adel, Lara, Ayla, Mira, Mina, Nil

Erkek isimleri: Arda, Atlas, Ali, Bora, Adem, Teo

Cinsiyetsiz isimler: Deniz, Dora, Ekin, Ada, Aren

Prensesannesii

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2017
2.564
6.182
27
Kizlar bebeklerinizn isimleri hazirmi benim hala yok :KK43: erkek isimleri öneriline acigim..bi kac favori var ama iste bu diyemiyoruz sanki icimize sinmiyor:KK43:
Ayaz, Çınar, Kaan, Ömer, Ahmet, Eren.. Benim kız olacağı için Zeynep düşünüyorum ama görümcemin kızının adı Zeynep olduğu için başka da düşünüyorum