2023 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    230
Kızlar merhaba uzun süredir bebiş peşinde koştuğumdan hiç girememiştim
Herkes iyi mi? Bir yaş kutlamaları nasıl gidiyor? Benim oğlumda henüz yürüme veya konuşma yok, biraz keyfine düşkün acelesi olmadan ilerliyor. Ayağa kalkmayı öğrendiği için suyunu çıkarıyor tabii beşiğe tutunup kalkma vs yatma saatini öne çekmeye çalışıyorum 21.00 i buluyor bazen
Bende havadisler böyle
1 yaş doğum günü aile içinde yaptık. Güzel ve yorucu geçti. Ben de saatleri ayarlamaya çalışıyorum ama helak oldum vazgeçtim kendi doğasına bıraktım artık napiim 😂. Bazen 12 de bile uyuyor

Kızlar otokoltuk aldınız mı, memnun olduğunuz marka önerisi yapabilir misiniz neler kullanıyorsunuz?

Bir de benim kız babasını baba yaklaştırmıyor yani sarılıp öpmesine izin vermiyor hemen atlayıp kafasını itiyo bana sarılıyor falan, normal mi bu durum, sizde de böylemi?

Kızlar otokoltuk aldınız mı, memnun olduğunuz marka önerisi yapabilir misiniz neler kullanıyorsunuz?

Bir de benim kız babasını baba yaklaştırmıyor yani sarılıp öpmesine izin vermiyor hemen atlayıp kafasını itiyo bana sarılıyor falan, normal mi bu durum, sizde de böylemi?
EBebeğin markasını almayın diyebilirim
Benim kızım da aynısını yapıyor

Ne kadar sessizsiniz☹️
Nasılsınız hanımlar büyüdü mü bebişler?
Yürümeye başladılar mı, bebim bebek çok tembel çıktı 13,5 aylık hala elimi bırakmadan yürümek istemiyor. Nasıl cesaretlendircem ben bu kızı

Ne kadar sessizsiniz☹️
Nasılsınız hanımlar büyüdü mü bebişler?
Yürümeye başladılar mı, bebim bebek çok tembel çıktı 13,5 aylık hala elimi bırakmadan yürümek istemiyor. Nasıl cesaretlendircem ben bu kızı
Yürüyor ya düz duvara tırmanıyor benim ilk kızım da geç yürümüştü kiloluydu yürüme işine bence yapacak bişey yok nasip 😀

X