Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    203
Gelcem diyor direkt sonra da canım sordun mu ne zaman gelelim diyor hahahahah eşime olay çıkarttım bu akşam iptal en azından bugünü kurtardım hahah

Şaka gibiler

Kızlar randevu günü size tahin pekmez öneririm tüm gün yorulsam bile nasıl kıpır kıpır anlatamam bugün daha yeni oturuyorum ama ayaktayken bile vurdu durmadan

Onlar söylemeden biz de size gelecektik diye sen söyle hatta yemeğe git, hizmet etsinler, 6 aylık bebesi olup böyle davranıyorsa atağa geçmek lazım. Yoksa bunlar lohusa iken de çöker

Yok kesinlikle hak veriyorum çünkü bende öyleyim 27+2yim bugun hiç halim yok başından beri kalça ağrım var adım atarken bile zorlanıyorum bide bildikleri halde böyle davranmalarına kızıyor insan. Size o yorumu yaptım akşam da bizw geleceklermiş ki direk gelicez deyince eşimde bişey diyememiş şimdi haberim oluyor sinirden gülüyorum daha çarşamba geldiler

Bugün doktora gittim 50 gr şekerli sıvı içtim 1 saat sonra kan alındı 140 üstünde çıktı 170 küsür dedi telefonda doktor. Şimdi çarşamba yine gideceğim açken ve sonra sıvı içip 3 kere yani 3 saatte toplam4 kere kan vereceğim. E şekerim yüksekse neden içiyorum bunu ben bu şeker olayını anlamadım

İşte gelcem diyince böyle kalıyo insan. Hani her gelcem dediklerinde çağırsam yanmıştım ama şu an artık son dönemde hala demelerine şok oluyorum. Neyse ben bu akşamı iptal ettim bi şekilde ayar ettim darısı başına ayrıca çarşamba görüşmüşsünüz zaten biraz ara ya bu ne ya

Ya bunun mantığını ben de anlamıyorum doktor söylerse bana da anlatır mısın 50 gramda yüksekse 75'te de yüksek çıkar mantıken niye daha da yükseltiyolar?

Gebelik diyabeti tanısı koymak için bunu yapmak zorundalarmış benim de 149 cıktı ben de haftaya gideceğim 100 gram için bundan sonra diyet yapmamız gerekecek

Benim görümcem boşanmış tedavi görüyor psikolojik ilaçlar ve evimiz yakın haftada iki bazen üç gelir yer içer çene durmaz cevap vermesen de susmaz. Standart yemek+kahve+soda içmeden eve gitmez bazen de harçlık ister benden 10 yaştan fazla büyük beterin beteri var kardeşim . Eşimle evlendim ama ailesini ondan çok görüyorum bir gün kapıdan çıkarken denk geldim bozuldu eve gelecek misin geri dedi. Gelecektim ama ona yok işim var dedim bıktım . Kendi evimi yapacağım inş orası uzak böyle çat kapı gelmelerinden bıktım. Annemin ev onlardan yakın o bu kadar gelmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…