Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    203
Kesin benim de yuksek cikacak surekli abur yiyip ice tea içmek istiyorum icim yaniyor saglikli beslenmeyi midem kaldirmiyor hafta ici de ben gitcem bakalim. Tekrar icmeni istemesi kesin tani için olabilir

Ya bunun mantığını ben de anlamıyorum doktor söylerse bana da anlatır mısın 50 gramda yüksekse 75'te de yüksek çıkar mantıken niye daha da yükseltiyolar?
Ya 50 gramda bi sınır var 75te bi sınır var dedi. 50 olan ön test gibi dedi gerekmezse asıl 75 olan testi yapmıyorum dedi vs vs bakalım haftaiçi gidip öğrenip yazarım inşallah diyete gerek kalmaz

Çok haklısın beterin beteri var. Bir de hep aynı konular aynı muhabbetler çok geliyor bana. İnsan kaynanasını eşini görümcesini çekiştiremeyeceği biriyle oturunca sıkılıyor hahah

Kesin benim de yuksek cikacak surekli abur yiyip ice tea içmek istiyorum icim yaniyor saglikli beslenmeyi midem kaldirmiyor hafta ici de ben gitcem bakalim. Tekrar icmeni istemesi kesin tani için olabilir

Benden şeker yüklemesi istemedi doktor kızlar az kilo almışım çok alsaydın isticektim ama gerek yok dedi
Ben 12-13 kg kadar aldım o nedenle benden şüphelenmesini anlıyorum ama çocuk önde gitmiyor ya da suyumla alakalı bir sıkıntı yok şükür ben genel yapıyorum çıkmaz bence dedi çıktı o da. Şimdi gidip orda sıvı içip 3 saat oturacağım

E bebek civile vs baktık biz park beşiklere sevemedık ya bağzıları çok dandikti meltem mobilyadan aldık set halinde anne yanıda oluyor ayriytten sallanması içinde otamatık aparatları oluyor istersen sende bi bak

Eklentiler

• IMG_5244.jpeg
    125,2 KB · Görüntüleme: 65
Biz evlendimiz günden itibaren konuşmadımız için öyle bir sorunum olmadı torun haberini duydukları halde bile aramadılar . Allah yardımcın olsun canım valla

Benimde aynı şekilde.oldu canım 50 mg sonra 185 çıktı doktorum yüksek dedi endokrinoloji uzmanına yönlendirdi direk hiç 75 mg yapalım vs demedi

Hamilelere ve lohusalara misafir yasaklanmalı
Benim de üst kat komsun öyle.Çalışıyorum hamileyim ama o ev hanımı evde olmasına rağmen hep bize gelmek istiyor.Dün akşam da eve geç geldik 10 da arıyor 5 dk uğrayalım kapıdan bişey vericem.Sağolsun bebişe bişeyler almıs da istemiyorum arkadaş.Çalışan insanım evim her an silinmiş süpürülmüş olmuyor ki.Hediyeyi verince otur istersen dedim laf olsun diye.Kocasını da çağırdı 1 e kadar oturdular.Kahve içtik sadece ama zaten bütün gün işte oturuyorum belim koptu
Şükret diye anlattım en azından sizinkilere gelme diyebiliyorsunuz benim komsu hemen kapıda bitiyor bi de ışığımızı arabamızı takip ediyor evdemiyiz diye

Ah sen almışsın epey neyse inşallah bi sorun olmaz her kilo alanda olacak diye bişe yoktur sanırım

Selam kızlar ay yazdıklarınızı okudum da Allah kolaylık versin . Ben de bu dönem eve hiç kimseyi istemiyorum . Kardeşim bir de eşimin kardeşleri ok ama hiç evi falan temizleyemem ya. Misafir sevmiyorum net.

Geçen gün tüm aileyi yemeğe çağırdık sonra dedim eşime bu son ya da sen yaparsın her şeyi diye

Bu arada ben insülin kullanmaya başladım, gece yatmadan önce en düşük dozda başladık .. umarım işe yarar ama hiç istemeye istemeye kullanıyorum

Çok haklısın beterin beteri var. Bir de hep aynı konular aynı muhabbetler çok geliyor bana. İnsan kaynanasını eşini görümcesini çekiştiremeyeceği biriyle oturunca sıkılıyor hahah
Bi gidin de az sizi konuşalım ama yok muhabbet bıçak gibi kesiliyor valla onlarla. Keşke kafamıza göre insanlar olsalardı. Şansım yok ki elitlerimde kıskanç ve ikiz kardeşler yani akraba kızı almışlar hep ben yabancı gelin

Benimde aynı şekilde.oldu canım 50 mg sonra 185 çıktı doktorum yüksek dedi endokrinoloji uzmanına yönlendirdi direk hiç 75 mg yapalım vs demedi
Eğer istemezsen Direkt şeker var gibi davranalım istersen şekeri keselim ama bence testi yapalım dedi ben de yaptırayım dedim

Ay aynı apartmanda olmak çok kötü bu yüzden işte yalan da söyleyemezsin haha uzanmamız gerekiyor gerçekten oturmak beni artık yoruyor dediğin gibi işyerinde de hep masa başı ve stres sayılar vs vs akşamları salın yaa

Benimki zaten çok konuşuyor sen hep onu dinleyeceksin. Kendimle ilgili bir şey söylersem hemen benim de şöyle benim de böyle başlıyor

Benimki zaten çok konuşuyor sen hep onu dinleyeceksin. Kendimle ilgili bir şey söylersem hemen benim de şöyle benim de böyle başlıyor
En sevmediğim insan tipi . Var öyleleri iş yerinde hı hı evet sen sen kaçıp gidiyorum bende. İnsanın muhabbetini kesiyor bencil her şeyi kendine bağlayanlar sanki dünya bir tek onların etrafında dönüyor

Kızlar iyi akşamlar herkese ben dün azcık ciğer yedim ama resmen hamile olduğum aklıma gelmeden yedim. Dışarıda yemek yiyorduk karışık kebap söyledim içinde çok az ciğer de var ben başladım yemeye sonra 4 5 tane küçük parça yedikten sonra dedim ben napıyorum hamileyimm
Bir şey olmaz inşallah
Bir de iki gündür ayaklarım şişmeye başladı sürekli ya oturuyorum ya ayaktayım ondan mı acaba gün içinde uzanmıyorum
Pazartesi günü kan vereceğim ve tetanoz olacağım doktor kan sonucuna göre şeker yüklemesine karar verecek gidince sağlık ocağına soracağım ayağım şişliğini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…