Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    189
Ya gerçekten çok haklısın. Ama hani anlayışı geç gelelim diyip çağırılmadıklarında bi alınma da yok hala devam. Eşime söylüyorum dışarda buluşalım vs diye çeviriyor ama bunların bu ev merakı. Her geldiklerinde evi gezmeleri. Çok sıkıldım. Görümcemin ev derdi var. Şehir dışında yaşıyor normalde ama ayın 3 haftası burda kayınvalidemde 1 hafta orda eşi de çalışmıyor şu an kendi de doğum izninde. Burda da sıkılıyor kendine kapı arıyor. İnanır mısın geçen geldiğinde de ablama gitmek istedi ve çağıttırdı kendini ben olmasam annem annem olmasa ablam illa birimize piyango çıkıyor😂😂
Yüz bulmuş ama ablana niye götürdün ki. Benim suratım gibi surat yapsan sohbeti tikasan sıkılıp bir sure sonra az gelirler ortam yaratma 🙈 Gerekirse esine misafir ev cocuk is ayni anda yapamiyorum ya isi birakcam ya misafir gelmicek yeter de patlamalar yasa arada, ise yariyor 😅 bence esler de rahatsiz zaten de ayip olmasin modundalar sadece. Ayip olsun valla baska turlu kendimizi nasil ayakta saglam beden sağlam psikolojide tutabiliriz ki.

Yüz bulmuş ama ablana niye götürdün ki. Benim suratım gibi surat yapsan sohbeti tikasan sıkılıp bir sure sonra az gelirler ortam yaratma 🙈 Gerekirse esine misafir ev cocuk is ayni anda yapamiyorum ya isi birakcam ya misafir gelmicek yeter de patlamalar yasa arada, ise yariyor 😅 bence esler de rahatsiz zaten de ayip olmasin modundalar sadece. Ayip olsun valla baska turlu kendimizi nasil ayakta saglam beden sağlam psikolojide tutabiliriz ki.
Gelcem diyor direkt sonra da canım sordun mu ne zaman gelelim diyor hahahahah eşime olay çıkarttım bu akşam iptal en azından bugünü kurtardım hahah 😂

Onlar yetmiyor artık ahahah😂😂 ablama anneme sonra bana vs vs bitmiyor. Ama asla dışarda değil illa da ev ortamı seviyor. Söylüyorum sürekli ağrım var zorlanıyorum diye ama o kadar sıkılıyor ki anlamamazlığa geliyor. Bir kere çağırdık yine geldiler tam kapıyı kapıcam arkadan pıtı pıtı kaynanam giriyor onu da getirmişler kayınpederim gelmek istemiyor ama bunlar ana kız bayılıyor😂😂
Şaka gibiler😃

Kızlar randevu günü size tahin pekmez öneririm tüm gün yorulsam bile nasıl kıpır kıpır anlatamam bugün daha yeni oturuyorum ama ayaktayken bile vurdu durmadan

Hayır evli ve 6 aylık bebekli ama bu onu yıldırmıyor çünkü sosyal hayatı olmadığı için bana sarıyor😂😂😂 görümcem evli başka şehirde ama doğurduğundan beri ayın 3 haftası burada 1 haftası orada. Buraya gelince beni geriyor maalesef. Oradaki evi küçük kocasının işini ayarlayıp buraya taşınmanın peşinde ve ne tesadüf ki önüne hep bizim oturduğumuz sitenin ilanları çıkıyor :))) dibime gelmez inşallah
Onlar söylemeden biz de size gelecektik diye sen söyle🤣 hatta yemeğe git, hizmet etsinler, 6 aylık bebesi olup böyle davranıyorsa atağa geçmek lazım. Yoksa bunlar lohusa iken de çöker 🥴

Ya mesafe koymaya çalışıyorum. Bakın gelelim diyene gelin demiyorum ya da az görüşüp az bilgi veriyorum ama asla yılmıyor. Yani enterasan bir yönü var.. bir kere geldiler böyle oturdular 12 ye kadar haftaiçiydi artık eşşim bulaşıklara falan girdi anladılar kalktılar herkesi kendileri gibi sanıyorlar. Ama inanın 9 dan sonra koltuktan kalkcak halim yok
Yok kesinlikle hak veriyorum çünkü bende öyleyim 27+2yim bugun hiç halim yok başından beri kalça ağrım var adım atarken bile zorlanıyorum bide bildikleri halde böyle davranmalarına kızıyor insan. Size o yorumu yaptım akşam da bizw geleceklermiş ki direk gelicez deyince eşimde bişey diyememiş şimdi haberim oluyor 😂 sinirden gülüyorum daha çarşamba geldiler

Bugün doktora gittim 50 gr şekerli sıvı içtim 1 saat sonra kan alındı 140 üstünde çıktı 170 küsür dedi telefonda doktor. Şimdi çarşamba yine gideceğim açken ve sonra sıvı içip 3 kere yani 3 saatte toplam4 kere kan vereceğim. E şekerim yüksekse neden içiyorum bunu ben bu şeker olayını anlamadım

Yok kesinlikle hak veriyorum çünkü bende öyleyim 27+2yim bugun hiç halim yok başından beri kalça ağrım var adım atarken bile zorlanıyorum bide bildikleri halde böyle davranmalarına kızıyor insan. Size o yorumu yaptım akşam da bizw geleceklermiş ki direk gelicez deyince eşimde bişey diyememiş şimdi haberim oluyor 😂 sinirden gülüyorum daha çarşamba geldiler
İşte gelcem diyince böyle kalıyo insan. Hani her gelcem dediklerinde çağırsam yanmıştım ama şu an artık son dönemde hala demelerine şok oluyorum. Neyse ben bu akşamı iptal ettim😂😂 bi şekilde ayar ettim darısı başına 😂😂 ayrıca çarşamba görüşmüşsünüz zaten biraz ara ya bu ne ya

Bugün doktora gittim 50 gr şekerli sıvı içtim 1 saat sonra kan alındı 140 üstünde çıktı 170 küsür dedi telefonda doktor. Şimdi çarşamba yine gideceğim açken ve sonra sıvı içip 3 kere yani 3 saatte toplam4 kere kan vereceğim. E şekerim yüksekse neden içiyorum bunu ben bu şeker olayını anlamadım
Ya bunun mantığını ben de anlamıyorum doktor söylerse bana da anlatır mısın 🤣 50 gramda yüksekse 75'te de yüksek çıkar mantıken niye daha da yükseltiyolar?

Gebelik diyabeti tanısı koymak için bunu yapmak zorundalarmış benim de 149 cıktı ben de haftaya gideceğim 100 gram için bundan sonra diyet yapmamız gerekecek

Biliyorsunuz ki 27 haftalık hamileyim görümcemin ve kaynanamın bir çaya adı altında bana gelmek istemesinden ve ben çağırmayınca bozulmayıp tekrar tekrar bi çaya gelelim demelerinden çok bunaldım. Dışarda yemek yiyelim bu hafta dedi eşim yok boşverin oğlum biz bri çaya geliriz size diyorlar görümcem başta atlıyor tabi. Çok bunaldım çaya kahveye farketmiyor eşim yardım etse de biraz anlayış ya. Belim çok ağrıyor biliyorlar buna rağmen böyleler. Balkona koltuk takımı aldık onu göremediler ona bu delirmeler. Eve yeni ne alınsa görmeye gelmek istiyorlar. Ve sürekli aradıkları için eşimi her şeyden haberleri var neden anlatıyorsun diyorum ne var ki öylesine söylüyorum diyo çok sıkıldımmm. Geçen hafta çok yakın arkadaşım geldi meyve çay kahve yaptık balkonda hava güzeldi o da story koydu. Ben de ekleyince gördüler. Dün yemek davetine görümcem evet ya bi çaya meyveye geliriz diyor hani atıfta bulunuyor o storye yoksa çay yanına meyve denmez ki kendilerini akıllı sanıyolar bir de saf kocam da gelin tabi bekleriz diyor. Arkadaşlar siz bir değilsiniz ki benim arkadaşım her şeyi yaptı ben hep oturdum yanında kendi getirdi her şeyi yani aynı değil hizmet bekleyen yok. Ya da yorulsam arkadaşıma rahatça söylerim ben kendi ailemi de çağırmıyorum aylardır Var mı sizde de böyle bir durum
Benim görümcem boşanmış tedavi görüyor psikolojik ilaçlar ve evimiz yakın haftada iki bazen üç gelir yer içer çene durmaz cevap vermesen de susmaz. Standart yemek+kahve+soda içmeden eve gitmez bazen de harçlık ister benden 10 yaştan fazla büyük beterin beteri var kardeşim . Eşimle evlendim ama ailesini ondan çok görüyorum bir gün kapıdan çıkarken denk geldim bozuldu eve gelecek misin geri dedi. Gelecektim ama ona yok işim var dedim bıktım . Kendi evimi yapacağım inş orası uzak böyle çat kapı gelmelerinden bıktım. Annemin ev onlardan yakın o bu kadar gelmiyor

X