Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    194
Açlık normal çıksa bile tokluk yüksek çıkabiliyor benim öyle oldu mesela. Benim bebeğim önde değil suyu da fazla değil ama yine de yüksek cıktı şekerim. Şimdiden kafanıza takmayın zamanı gelince test ile belli olacak fazla şekerli ve karbonhidrat ağırlıklı beslenmeyin yine de

tip 2 diyabette 3-4 saatte bir protein ya da yag iceren ogunler yapmayi da sanirim zaten bu ani dususler icin oneriyolar. ama evde 1 saatlik tokluk sekeri takibi yapmak zaten seker yuklemesinin yerine geciyo yani doktor da ikinci yukleme de yuksek ciksaydi bunu yapmanizi isticekti.

Evet çok belirsiz hemde düzgün bir açıklamada yok umarım son yüklemeden sonra her şeyin normal çıkar

Doktorum ikinci yüklemen de yine biraz yüksek çıkacak demişti her türlü takipli olucakmışım demek ki

Kana with me2 aldım.Bebek arabasında bagi flexfold aldım.E bebekten iyi gibi kurduk filan ama tabi kullanma şansım olmadı daha malum.Tecrübeli anneler daha iyi bilir
Bugün gidip bakım bu fırsatı kaçırmamak gerek 2.ürüne %60 indirim var birini alırım artık

Aventin karanlikta parlayan emzikleri vardi bu ondan galiba en cok onu sevmisti oglum. Bir de soothie modeller vardi aventin durusu cok tatliydi ama onlar cok agir geldi galiba almadi sevmedi.
Yok bu sade olanı bakalım inşallah tutar brbekte seviyorum emziği

Güzel duruyor güle güle kullanın benim de mobilya hoşuma gidiyor ama nere gitsemde park yatak öneriyorlar gidip bakacağım bugün

Ben bir küçüğünden aldım 2 büyük aldım küçük olan 125ml çok kullanılmaz diye

Canım merhaba, benim de iki hafta önden gidiyor başından beri. Ama suyum normal, kendi kilo alımım normal. Şeker yüklemesini yaptırdım bir sıkıntı çıkmadı çok şükür. Doktorum bebeğin iri olabileceğini kalıtsal olabileceğini söyledi

Canımm inş sanırım açlık kan şekerim iyi olunca acil şeker yuklemesi istemedi zamanı var dedı.
Su kısmını yıne ultrasondan mı bakıyorlar

Evet bakıcaz, ben zaten normale göre fazla kilolu hamile kaldım, 1 aydır dıkkat etmeye calısıyorum ama işte et balık tavuk hala cok rahat yiyemıyorum oyle oluncada karbonhidrata yuklenıyor ınsan.
Yarın 23. haftaya gırıyor detaylı ultrason var, dualarınızı eksık etmeyın

Canımm inş sanırım açlık kan şekerim iyi olunca acil şeker yuklemesi istemedi zamanı var dedı.
Su kısmını yıne ultrasondan mı bakıyorlar
Canım ben hem devlette hem de özelde doktora gidiyorum. Devlette ki kontrolümde doktor şeker yüklemesi haftalarindayiz yapalım dedi bende riske atmamak icin yaptırdım. Özelde ki doktoruma yaptırdığımı söyleyince bence gerek bile yoktu ben yaptırmayacaktim dedi. Su kısmı her muayene olunca ultrasonla bakıyorlar, not olarak yazıyorlar. Doktorun duruma göre karar verir ama korkma yoktur inşallah şeker. Olsa bile dikkat edilerek kontrol altına alınabiliyor ben öyle düşünmüştüm hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…