Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 8 42,1%
  • erkek

OY: 10 52,6%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,3%

• Ankete Katılan
    19
Orangegreysky Orangegreysky bana da et ağır geliyor yiyemiyorum pek ama normal hayatımda hiç yemediğim şeyler canım çekmeye başladı. Normalde hamburger pizza vs cola çok dikkat ederdim ama bu hamilelikle değişik bişey oldu sanki çiğ köfte dürüm hamburger suffle sağlıksız ne varsa üç gün aklımdan atamıyorum. Bugün bozdum artık.. :)
Doktorum bana hamilelik boyunca çiğ köfte yemeyeceksin dedi. size de söylemiş olayım . çiğ köfte yemeyin bence :)

Orangegreysky Orangegreysky artık çok geç :))) haftada bir balık yerdim normalde salata vs… hamilelikle değişti sanki asla canım balık istemiyor… sağlıklı besleneceğim klasik müzik dinleyeceğim bir hamilelik hayal ediyordum ama Serdar ortaç dinleyip hamburger çiğ köfte yediğim bişeye dönüştü… 😂 bu seferlik bozdum ama dikkat edeceğim. Ama aşırı rahatladım şuan..

Orangegreysky Orangegreysky çok masum sayılmaz tabi dısarıdan yeşillik yemeyin diyorlar hele soğan halkası kızartma suffle vs ama ben gerçekten iki gündür kendimi tutuyordum 😂 olan oldu artık… ben yaptım ama siz yapmayın çaksam sağlıklı yiyerek vicdanımı temizleyeceğim

Orangegreysky Orangegreysky çok masum sayılmaz tabi dısarıdan yeşillik yemeyin diyorlar hele soğan halkası kızartma suffle vs ama ben gerçekten iki gündür kendimi tutuyordum 😂 olan oldu artık… ben yaptım ama siz yapmayın çaksam sağlıklı yiyerek vicdanımı temizleyeceğim
Arada kaçamaktan bır şey olmaz canım hanımlarımız biz canımız çeker normal😂

ayy bugun kreste cocugum bisiklete binerken dusup burnunu carpmis cok fazla kanama olmus gelip alin dediler gidip aldik aklim cikti yemin ederim. Bugun düşük yapmadıysam daha yapmam. Kreşte birsz büyütmüş olayı sanırım kaç saat geçti evdeyiz hali vakti yerinde gülüp oynuyor. Ben de bakiyorum lekelenme falan oldu mi stresten oluyor oylr seyler ama birsey yok

ayy bugun kreste cocugum bisiklete binerken dusup burnunu carpmis cok fazla kanama olmus gelip alin dediler gidip aldik aklim cikti yemin ederim. Bugun düşük yapmadıysam daha yapmam. Kreşte birsz büyütmüş olayı sanırım kaç saat geçti evdeyiz hali vakti yerinde gülüp oynuyor. Ben de bakiyorum lekelenme falan oldu mi stresten oluyor oylr seyler ama birsey yok
Ay çok geçmiş olsun :KK43: nasıl şimdi

Kızlar size bir sorum olacak. Tahmin ediyorum ki hepiniz kan testi yaptırmıssınızdır. Doktorlar detaylı bir şekilde bakmak istiyorlar genelde. Benim ALT değerim 61 çıkmış. Daha önce aralık ayında aynı değerime baktırmıstım 14 dü. Bu yükselişten dolayı doktorum bana bir hafta sonra tekrar bakalım dedi. Bu değer artıyor mu diye. Forumda arastırdım gebelikte artış gösteren insanlar olmuş çok yükselirse tabii ki riskli biraz. İmom folik asit alıyorum bir de ilave folik asit alıyorum bende Mthfr 1298C pıhtılaşma olduğu için. Kan sulandırıcıda kullanıyorum. Hangisi yaptı bilmiyorum ama benzer durumu yaşayan var mı acaba?

X