Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 13 37,1%
  • erkek

OY: 21 60,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 2,9%

• Ankete Katılan
    35
Kızlar dün anlatmıştım kötü oldum baya bugünde hastayım grip gibiyim artı bulantı kusma dünden beri bir şey yiyemedin bugün işe gitmedim haber verdim şefime ama raporda alamadım sağlık ocağımı oturduğum yere aldıramıyorum kontejan dolu diye eski sağlık ocağım da annemlerin orda baya uzak hastaneye gitsem rapor verirler mi acaba çoğu doktor vermiyor artık yarında gidemezsen korkuyorum açıkçası işten çıkarmayı falan düşünürler diye
korkma hamileyken işten çıkarman yasak çıkarırlarsa şikayetçi olursun :)

Kızlar oğluşum geliyor💙🧿bacak arasını direk gördük.11.3 haftalık fakat ultrasonda 12.4 cıktı. Rabbim hepimizden hayırlı haberler almayı nasip etsin

Eklentiler

• FAACE3A7-0EEA-4ABC-B3E3-A289E5A50CC7.jpeg
    FAACE3A7-0EEA-4ABC-B3E3-A289E5A50CC7.jpeg
    87,5 KB · Görüntüleme: 83
Hanımlar alışverişe ne zaman başlayacaksınız? 12 haftayı doldurunca ufaktan başlansa mı ki acaba? 4 ay maaş alamıcaz malum son aylara bırakmak istemiyorum o yüzdsn 🥲

Biz kontrolden çıktık çok şükür kesemizin şekli düzelmiş 🥰 her şey yolundaymış. Fitili artık kullanmama gerek yokmuş 😊 uyuyordu doktor öksür de bir görelim dedi öksürünce kollar ayaklar kıpır kıpır etti. Ayaklarımın bağı çözüldü görünce yattığım yerden kalkamadım 😂
Eki Görüntüle 3430922
canım bir tahminini alırım o zaman B Bulutsuzluq :) benim düne kadar kesemde bir şekil yoktu ilk defa böyle gözüküyor :)

X