Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 13 38,2%
  • erkek

OY: 20 58,8%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 2,9%

• Ankete Katılan
    34
Kizlar 11 Mayıs'ta ovitrelle çatlatma iğnesini kullandım bugün 12. günüm dayanamadım test yaptım sizce gebelik varmıdır yoksa ilacın etkisimi
Canım bugün çok ara bir gün. Hala iğne etkisi devam ediyor olabilir. 14. Gün daha doğru sonuç veriyor. Yarın yine yapıp koyulaşmayı takip et istersen canım.

Kızlar bugun kontrolum var saat 13.00 da o kadar heyecanlıyım ki .11.3 olduk bugun acaba cinsiyet tahmini yapar mı ? inşallah yapar bana dua edin sağlıklı güzel haberler alırız hepimiz
Hayırlı haberler alırsınız inşallah 🙏 bende cumartesi günü gideceğim 11+6 olacak o gün bir aydır falan hiç görmedik büyümüş halini çok merak ediyorum gün sayıyorum resmen 🤣🤣

Hayırlı haberler alırsınız inşallah 🙏 bende cumartesi günü gideceğim 11+6 olacak o gün bir aydır falan hiç görmedik büyümüş halini çok merak ediyorum gün sayıyorum resmen 🤣🤣
1 ay cok uzun geliyor. Bende çok merak ediyorum ikinci gebeliğim ama ilk gibi ilk kızım 9 yaşında unutmusuz herşeyi inşallah sağlıklı haberler alırız

Kızlar merhaba bende şuan 8+6 yım fetal dna yaptıranlar ne kadara yaptırıyor ve 10.haftada yapılıyor mu beni doktorum 10.haftada çağırdı zaten hep 3 hafta arayla çağırıyor ona göre gitmek istiyorum gittiğimde fetal dna yaptırmak istiyorum

Kızlar merhaba bende şuan 8+6 yım fetal dna yaptıranlar ne kadara yaptırıyor ve 10.haftada yapılıyor mu beni doktorum 10.haftada çağırdı zaten hep 3 hafta arayla çağırıyor ona göre gitmek istiyorum gittiğimde fetal dna yaptırmak istiyorum
Selam benimki 11. haftada gel fetal dna için bilgi vericem dedi 11-12 gibi yapiliyor sanırım. Cumartesi gidicez bakalım

1 ay cok uzun geliyor. Bende çok merak ediyorum ikinci gebeliğim ama ilk gibi ilk kızım 9 yaşında unutmusuz herşeyi inşallah sağlıklı haberler alırız
Benim ilk olacak meraktayım bakalım ❤️ inşallah inşallah . Cinsiyeti 13 de söylüyorum demişti bize şimdi birşey der mi bilmiyorum 10 gün sonra tekrar giderim muhtemelen 😅

10+1 de kan verdim fetal dna için

benim bugün 10 haftalık oldu canım doktorumun tavsiye ettiği yerle anlaştım 380 euro .beni yarın çağırdılar aslında kan almak için ama ben haftaya çarşamba gideceğim.biraz daha geçsin istedim.

Kızlar dün anlatmıştım kötü oldum baya bugünde hastayım grip gibiyim artı bulantı kusma dünden beri bir şey yiyemedin bugün işe gitmedim haber verdim şefime ama raporda alamadım sağlık ocağımı oturduğum yere aldıramıyorum kontejan dolu diye eski sağlık ocağım da annemlerin orda baya uzak hastaneye gitsem rapor verirler mi acaba çoğu doktor vermiyor artık yarında gidemezsen korkuyorum açıkçası işten çıkarmayı falan düşünürler diye

Kızlar dün anlatmıştım kötü oldum baya bugünde hastayım grip gibiyim artı bulantı kusma dünden beri bir şey yiyemedin bugün işe gitmedim haber verdim şefime ama raporda alamadım sağlık ocağımı oturduğum yere aldıramıyorum kontejan dolu diye eski sağlık ocağım da annemlerin orda baya uzak hastaneye gitsem rapor verirler mi acaba çoğu doktor vermiyor artık yarında gidemezsen korkuyorum açıkçası işten çıkarmayı falan düşünürler diye
Doktora bağlı açıkçası aşırı aksi birisi değilse verir diye düşünüyorum , belki Gittiğiniz kadın doğum doktoru rapor verebilir hiç sordun mu ?

X