Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 13 38,2%
  • erkek

OY: 20 58,8%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 2,9%

• Ankete Katılan
    34
Kızlar oğluşum geliyor💙🧿bacak arasını direk gördük.11.3 haftalık fakat ultrasonda 12.4 cıktı. Rabbim hepimizden hayırlı haberler almayı nasip etsin
Ayyyy ilk öğrenilen cinsiyettt 🧿 Hayırlı olsun canımm. Hemen tabloya ekliyorum darısı bizlere inşallah en kısa zamanda biz de öğreniriz sağlıkla :)

Ayyyy ilk öğrenilen cinsiyettt 🧿 Hayırlı olsun canımm. Hemen tabloya ekliyorum darısı bizlere inşallah en kısa zamanda biz de öğreniriz sağlıkla :)
Benide ekler misin tabloya ne yazmam gerekiyor 30 yaşındaym 1 kızım var 5 ocak gözüküyor ama sezeryan la aralık sonu olur dedi 24 aralık yazabiliz keseyi kalp atışını duyduk 6+6 da 😍

Gitmesem mi 9'da şimdi emin olamadım ya amaan
Bebişi görmek için gitmek istiyorsan git ama ikili test için erken canım. Kan karışımı falan 10. haftadan sonra oluyormuş ya. Ense kalınlığına da şimdiden bakabilir mi bilmiyorum. Ama göresim geldi diyorsan git tabi :)

Benide ekler misin tabloya ne yazmam gerekiyor 30 yaşındaym 1 kızım var 5 ocak gözüküyor ama sezeryan la aralık sonu olur dedi 24 aralık yazabiliz keseyi kalp atışını duyduk 6+6 da 😍
Hayırlı olsun canım 😍 Son adet tarihin ne zaman, hangi şehirde yaşıyorsun :)

Hayırlı haberler alırsınız inşallah 🙏 bende cumartesi günü gideceğim 11+6 olacak o gün bir aydır falan hiç görmedik büyümüş halini çok merak ediyorum gün sayıyorum resmen 🤣🤣
Bende ctesi gideceğim en son 7 haftalıkken gitmiştik 11.hafta içinde olacağız çok heyecanlıyım inşallah sağlığı sıhhati yerindedir canım 🙏🏻🩷🙈🧿

Seni çağırdığı zamandan 10 gün önce git istersen. En azından çağırdığı zamanki muayene hakkın da gitmemiş olur. Paket almıştın diye hatırlıyorum o yüzden söyledim 😊
Evet evet paket almıştım hani ekstra bi muayeneyse yine veririm de doktor laf etmesin 😅
Bebişi görmek için gitmek istiyorsan git ama ikili test için erken canım. Kan karışımı falan 10. haftadan sonra oluyormuş ya. Ense kalınlığına da şimdiden bakabilir mi bilmiyorum. Ama göresim geldi diyorsan git tabi :)
Geldi 😅

V veniveniveni ben en başta eurofins ile çalışmayı düşündüm. Ama bu forumda nipt testi yanlış çıkanlar diye bir başlık gördüm. Eurofins yanlış sonuç vermiş.. bir de izmir genetik ile ilgili şikayet var.

X