Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 13 37,1%
  • erkek

OY: 21 60,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 2,9%

• Ankete Katılan
    35
aslında doktorumuz iki broşür verdi eurofins ve veritas . bana veritas daha kapsamlı geldi doktoru arayıp sorduğumda ikisi de aynı şeylere bakıyor ben iki çocuğuma da eurofins yaptırdım gayet memnun kaldım deyince bizde ona döndük.

V veniveniveni ben en başta eurofins ile çalışmayı düşündüm. Ama bu forumda nipt testi yanlış çıkanlar diye bir başlık gördüm. Eurofins yanlış sonuç vermiş.. bir de izmir genetik ile ilgili şikayet var.
Himm ben daha once calismistim sorun cikmamisti ama sikayetlere de bakmadim acikcasi. Burada cogunluk Panorama yi tercih etmis. Vakti gelsin de bakacagim artik🙄

aslında doktorumuz iki broşür verdi eurofins ve veritas . bana veritas daha kapsamlı geldi doktoru arayıp sorduğumda ikisi de aynı şeylere bakıyor ben iki çocuğuma da eurofins yaptırdım gayet memnun kaldım deyince bizde ona döndük.
Bunlarda en yaygin olan 13,18, 21 ve esey kromozomlara bakiliyor zaten. Onda da yanlislik nasil oluyor bilmiyorum. Gerci %98 dogruluk payi veriyorlar. Sorun gorurlerse de amniyosentez ya da cvs oneriyorlar. Tabi bunlar bebek cevresinden alinan numune oldugu icin kesin sonuc veriyor ancak🤷‍♀️

Merhaba kızlar…Panorama Nipt için kan verdim bugün. 10+2 de… haftaya cumaya kadar cinsiyeti vs öğrenmiş olacağım. İnşallah hepimiz güzel haberler alırız. Bekleme sürecim başladı 💃🏼
Merhabalar 10. Haftada veriliyormu bilmediğimden soruyorum kusura bakmayın ve ücret ne ödediniz acaba özel hastane değilmi

Merhabalar 10. Haftada veriliyormu bilmediğimden soruyorum kusura bakmayın ve ücret ne ödediniz acaba özel hastane değilmi
Bazıları öneriyor bazıları önermiyor diye gördüm hep burda 10.haftayı. Bazı doktorlar daha anne-bebek kanı ayrışmadı diyor ama klinikler alıyor kan. 300 küsür dolar ödedi diye hatırlıyorum Arzu ama görünce daha detaylı döner 🙏🏿

IMG_20240523_183117.jpg

Burun kenarı kuruluğuna aldığım çözüm 😅

Kızlar bu arada bulantı beni de perişan etti ne evimle ilgilenebiliyorum ne kendim ne eşim.. sadece işe gidip gelip uyuyorum..
Ben her gün zencefil çayı içiyorum. Üç gündür falan görece daha iyiyim canım. O mu etki etti, iyi mi olacağım vardı bilmiyorum ama aklında olsun. Bi de midem yanınca rennie içiyorum, o da midemi baya rahatlattı sanırım

X