Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    89
Canım benim de ultrasonda ense kalınlığı sınıra yakın dedi testlerim iyi çıktı ama iyi olanlara odaklandım sende öyle düşün bende ilk çok ağladım ense kalınlığı olayına ama üzülüp bebeğimi de üzmemeye karar verdim sende içini ferah tut inşallah hiç bir şeyi yok miniğinin🙏
İnşallah öyledir insallah iyilerdir canım benim 🤲♥️

Benim de moralimi çok bozdu doktor. Fazla realistik konuştu. Google’da down anneleri gruplarını oku. Orda yaşadıkları zorlukları oku. Eşim test yaptırmak istemiyor sonuç bi şeyi değiştirmeyecek aldırmayacağız sonuçta diyor dedim. Burda anneler yıpranıyor. Zoru görüp bırakan kaçan baba bile gördüm ben o yüzden iyi düşün olumsuz çıkması durumunu dedi. İyice çökertti beni. Şimdi fetal yaptırıcam. Aldırmayacağım ama en azından ona göre bir hastanede doğum yaparım dedim. Bazı bebeklerde direkt müdahale gerekebiliyomuş galiba. Benim yaşım 29.8 benim de tarama riskim 1:296 yaş riskin 1:991 çıktı 😪
Benim oranlarda bunlar canım, inşallah sagliklidir bebeğin 🤲

Eklentiler

• IMG_20240418_194924.jpg
    IMG_20240418_194924.jpg
    81,8 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_20240418_194933.jpg
    IMG_20240418_194933.jpg
    87,3 KB · Görüntüleme: 56
Balonumuz hazırlandı okadar iyiydim ki bakmiycam şuan cinsiyete sağlıklı olsun yeter 😓
Haklısın moral bırakmadı bu haber sende anlıyorum ama o senin bebeğin her türlü. O bebekte strese giriyor ki bence boşa üzüyorsun kendini fetalde temiz çıkacak bence . Malesef biz anneler çok takıyoruz bakma ben de öyleyim.

Haklısın moral bırakmadı bu haber sende anlıyorum ama o senin bebeğin her türlü. O bebekte strese giriyor ki bence boşa üzüyorsun kendini fetalde temiz çıkacak bence . Malesef biz anneler çok takıyoruz bakma ben de öyleyim.
İnşallah canım 🤲 bu bı rüya olsun ve bitsin güzel haberler gelsin 🤲♥️

Güzel bağyanlar 😀🩷 hamilelikte neler aşerdiniz ve bebişkonuzun cinsiyeti ne oldu? Lütfen paylaşın ya 🌸 benim canım hep deli gibi ezine peynir, salcali yogurtlu makarna çekiyor, patates salatası falan istiyorum. Ama salcali makarna gerçekten bu ara favorim 😀
Ben pek aşermedim ya ama genelde salata tarzı ekşili yemek yiyebiliyordum halen de öyle. Uzun süre sadece salata tarzı beslendim. Ama tatlı da çok severim her hafta yedim halen yiyorum şeker yüklemesine kadar 🤪 bebeğim kız 💜

Bugün kontrolümüz vardı ikili tarama sonucunu aldık ultrason ölçümleri düşük risk yaş düşük risk ama kan orta risk çıktı doktor fetal DNA yaptırabilirsin dedi gittiğim hastane yapiyormus ağlamaktan beter oldum oysa ki herşey yolundaydi cinsiyet balonumuz hazır onu bile yapmak istemiyorum 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Canimmm uzulme bana da oldu aynisi fetal dna yaptirdim birebir yasadim ultrason muhtis cikti kan testi orta riskli cikti bende fetal yaptim oda temuz cikti yastan kaynakli ben37,5 yasindayim bende uzuldum ilk

Canimmm uzulme bana da oldu aynisi fetal dna yaptirdim birebir yasadim ultrason muhtis cikti kan testi orta riskli cikti bende fetal yaptim oda temuz cikti yastan kaynakli ben37,5 yasindayim bende uzuldum ilk
Temiz çıktığına çok sevindim canım, seninde mi papp a, fb hcg filan onlarda orta çıkmıştı?

Temiz çıktığına çok sevindim canım, seninde mi papp a, fb hcg filan onlarda orta çıkmıştı?
Ya benim doktorum perinatalog bana dediki basta fetali gerek gorursem yaptiracagim gerek gormezsem asla istemeyecegim dedi 2li zaman geldi ultrason cok iyiydi kani verdik 4 gun sonra sonuclar icin yazdi dediki fetali yaptiralim hemde ayrintili ooani istiyorum genoks ile anlasmqsi vardi bende ora ile yaptirdim ben 1 hafta kendime gelemedim cocukta bisey var ondan istedi diye cok detaylu istedi bir de,ama temiz cikti risklisin dedi atiyim sana sonuclarimi

Ya bende cok pisman oldum 2 liye ama doktoruma saygi duyuyoerum ne ders yaptiriyorum 15 gunum korku ile gecti birde zehirlenma kanama yasadim kafam gitti benim dedim cocugun genetik sorunu var vucud atmak istiyor cocugu aman bu testler mahvediyor insani

Canım işte aynılarını banada yaptı doktor USG baktı çok güzel dedi bugün cinsiyet için gittik kan sonucu orta risk, gerekli görmesem istemem fetal DNA dedi o cümleden sonra söylediği hicbiseyi hatırlamıyorum çünkü dondum kaldim. İnşallah bende sevinirim bugün harap oldum 😓🤲♥️

Ya bende cok pisman oldum 2 liye ama doktoruma saygi duyuyoerum ne ders yaptiriyorum 15 gunum korku ile gecti birde zehirlenma kanama yasadim kafam gitti benim dedim cocugun genetik sorunu var vucud atmak istiyor cocugu aman bu testler mahvediyor insani
Şimdiki aklım olsa bu yola hiç girmezdim bebegimde üzüldü çünkü çok stres yaptım. İnsan neler atlatıyor inşallah sağ salim kucagimiza alirizda kurtuluruz 🤲 14 haftalık olduk zaman durdu bugün bana

X