Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    120
Selamlar arkadaşlar cevap yazamasam da hep okuyorum mesajlarınızı 😍 maşallah herkese biz dün kontrole gittik önce bacakları kapattı. sonra biraz oynadım hareket ettim erkek yaa evet erkek yüzde 90 erkek dedi. ama net diyemedi. fakat bence gözüktü sinir oldum yüzde 90 nedir yaa 🥺 size atıyorum foto? Bacaları açık iki yana ortada pipi dimi ben görüyorum
Benim bebeğimde de var bu çıkıntı ama emin olamıyorum kordonmu yoksa pipimi diye. Doktor yorum yapmadı, 16. haftadan önce söylemiyorlarmis. Annemde diyorki saçmalama hiç o kadar büyük pipi olurmu 🤣🤣🤣

Benim bebeğimde de var bu çıkıntı ama emin olamıyorum kordonmu yoksa pipimi diye. Doktor yorum yapmadı, 16. haftadan önce söylemiyorlarmis. Annemde diyorki saçmalama hiç o kadar büyük pipi olurmu 🤣🤣🤣
Ayy sabah sabah anneniz beni güldürdü Allahta onu güldürsün inşallah 🤲🏻❤️ haklı kadın 🙈 benimde aynı kordon mu pipi mi hala belli değil ve benim haftam 19+0 sanırım doğumda öğrenicem bu gidişle🙄😀

Günaydın arkadaşlar bsey soracağım sabah sanah tatsız bir konu ama..Ya bebeğimizi ultrasonda tekrar görmeyi beklediğim her süreçte aklıma bir sürü vesvese geliyor bı tek ben mi böyleyim ya kalp atışı duymazsam ya durmussa gelişim fln Allah korusun🙏 benm hamileligim başından beri çok şükür sorunsuz geçiyor gelişimi her şeyi çok iyi ama her bekleme aşamasında tedirgin oluyorum.Yani mesela hareketlerini hissetmeye başlamıştım ama azaldı gibi geliyor karnım bı büyük oluyor bı küçük deli ettim kendimi düşünmekten 😂😂Buarada 17+3 haftaligiz ultrasonda bı hafta önce hep

Günaydın arkadaşlar bsey soracağım sabah sanah tatsız bir konu ama..Ya bebeğimizi ultrasonda tekrar görmeyi beklediğim her süreçte aklıma bir sürü vesvese geliyor bı tek ben mi böyleyim ya kalp atışı duymazsam ya durmussa gelişim fln Allah korusun🙏 benm hamileligim başından beri çok şükür sorunsuz geçiyor gelişimi her şeyi çok iyi ama her bekleme aşamasında tedirgin oluyorum.Yani mesela hareketlerini hissetmeye başlamıştım ama azaldı gibi geliyor karnım bı büyük oluyor bı küçük deli ettim kendimi düşünmekten 😂😂Buarada 17+3 haftaligiz ultrasonda bı hafta önce hep
Şimdi onun için girdim siteye. 17+1 iz. Hareketlerini ara ara hissederdim durdu resmen 1 haftadır yok birşey. Gaz gbi geliyor bana. İkinci gebeliğim aslında erkenden hissetmem gerekiyor ama bilmiyorum

Günahdınn 🌸
Aynı korkuları genel olarak bence hepimiz yaşıyoruz o yüzden bence kendini yanlız hissetme özellikle doktora gideceğim zaman çok heycan stres vesvese hersey karışıyor 😂
Hareket bende bir gün cok hissediyorum bazen 2 gün hiç hissetmiyorum sanırım cok uyudukları için denk gelmiyor hareketleri bizim uyku saatimize denk geliyor olabilir ama genelde bebekler aksam 9 gece 1 arası cok hareket ediyorlarmış aklında olsun birde koşturmacalı bir hayatın veya işin varsa cok zor hareketleri hissetmek ancak dönerse vs hissedebiliriz diye düşünüyorum 😊 maşallah sorunsuz geçmiş günleriniz Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🥰❤️

Selaaam, detaylı ultrasonda vajinal muayene oluyor mu acaba bilgisi olan var mı ya? Benim hâla minik minik kanama alanlarım var da o yüzden merak ediyoruum. 🤔
bazı doktorlar gerekli görüyormuş bazıları görmüyormuş bende arada kaldım cuma günü doktora gideceğim devlette ayrıntılı için özelden randevu alacağım haftama göre doktoruma sormak istiyorum önereceği bir doktor yer zaman var mı diye. Kanama alanınız varsa da yapabilirler çünkü ben kanama yaşadım adetten beterdi ve hep vajinal bakıldı cok şükür atlattık Rabbim sizede şifa versin bol bol su içip dinlenin ❤️

Günaydın kızlar maşallah hepinize çok güzelsiniz çok özendim 😍 Ben tombik hamile kalanlardanım sanırım şuan rekor bende 96 ile hamile kaldım 🤭 ilk 3 ay hiç bulantım olmadı sadece bir kere sabah bi bulantı kusma oldu onun dışında iştahım yerindeydi 🤭 daha tartılmadım kaç kilo aldım bilmiyorum bugün tam 16 haftalık olduk tartılmaya korkuyorum 🤣

Ayy sabah sabah anneniz beni güldürdü Allahta onu güldürsün inşallah 🤲🏻❤️ haklı kadın 🙈 benimde aynı kordon mu pipi mi hala belli değil ve benim haftam 19+0 sanırım doğumda öğrenicem bu gidişle🙄😀
Amin canım annem komik kadındır sağolsun🤣 Senin baya olmuş aslında şimdiye söylemesi lazımdı. Gizleniyor demekki. Bende ayın 23 ünü bekliyorum öğrenmek için inşallah gizlenmez benimkide. İlk bebegimde 12. haftada yüzde 90 erkek demişti doktor. Erkenden öğrenmiştik bunda sabır küpü olduk 🥴

Annemin çatlakları olduğu için korkup ilk gebelikte lierac biooil palmers aktardan alınan karisimlar… hepsini aldım kullandım sonuç catlamayan yerim yok beş yıldır zebra gibi geziyorum. Cilt tipiniz catlamaya müsaitse kilo durumu da eklenince catlaniyor arkadaşlar. Bu sefer Palmers tummy butter aldım bir de mustela denerim. Ama beklentim yok. Lierac in daha pahalı olan serum formunu da almıştım ama şimdi gereksiz görüyorum.

Aynı bende senin gibiyim 17+3 bende malesef kendim bı iş bile yapsam acaba hareketi azaldı mı birsey mi oldu diye devamlı dusunuyorum benim ikizdi başta sonra malesef birinin kalbi durdu o yüzden daha da pimpirikli oldum ..biliyorum aslında herşey nasip yani istedigin kadar endiselen rabbim korursa birşey olmaz ya da tam tersi hergun Dr a git eğer ömrü yoksa yine boş . Hakkımızda en hayırlısı olsun 🥰 bol bol dua edelim böyle zamanlarda ben öyle rahatlıyorum biraz 🙏

Dayanamadım, aldım yine bir şeyler. Kurutma makinesinde çekebilir diye 3-6 ay olarak sip verdim. Renklerin güzelliği ❤️
IMG_3323.jpeg

Şimdi onun için girdim siteye. 17+1 iz. Hareketlerini ara ara hissederdim durdu resmen 1 haftadır yok birşey. Gaz gbi geliyor bana. İkinci gebeliğim aslında erkenden hissetmem gerekiyor ama bilmiyorum
Sana öyle geliyordur canım bende tam olarak böyle iki büklüm oturunca hissediyorum resmen sıkıştım rahat otur der gibi hareket ediyor . Ama normalde ayakta otururken falan hiç hissetmiyorum nazende yatınca fark ediyorum .. biraz çikolata ye birde türk kahvesi iç az da yürü sonra Uzan ve fark etmeye çalış bence farkedebilirsin 🥰

X