Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    137
Günaydın kızlar güncellemeleri bekliyorum. 💐
Bu arada detaylı ultrason a kimler randevu aldı ne zaman gideceksiniz 🥳
Canımm günaydınn güncelleme yapmak için can atıyorum ama bugün yine göstermedi doktor anlamadı 😭 anlayan var mı kordon vardı bacak arasında doktor kararsız kaldı arkası dönüktü

Eklentiler

• IMG_2646.jpeg
    IMG_2646.jpeg
    64,7 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_2647.jpeg
    IMG_2647.jpeg
    50,3 KB · Görüntüleme: 42
Kızlar doktoruma bugün tetanoz aşısını sordum. Düşük riski olmayan gebelerde hicbir sorun yaşanmıyor ama sana kalmış ister yaptır ister yaptırma zorunlu degil dedi. Burda ve internette de bir sürü olumsuz yorum okudum korktum açıkçası risk almak istemiyorum. Doktorum önemli olsa mutlaka yaptır vs derdi

Kızlar doktoruma bugün tetanoz aşısını sordum. Düşük riski olmayan gebelerde hicbir sorun yaşanmıyor ama sana kalmış ister yaptır ister yaptırma zorunlu degil dedi. Burda ve internette de bir sürü olumsuz yorum okudum korktum açıkçası risk almak istemiyorum. Doktorum önemli olsa mutlaka yaptır vs derdi
Bende bugün soracaktım unuttum 🙄 ben geçen sene oldum tetanoz hiç olmak istemiyorum korkuyorum açıkçası etkisinden kafam allak bullak sezaryen olacağım olmam da gerekir mi bilmiyorum olursam 30. Haftadan sonra olurum galiba bizimlede paylaştığın için teşekkür ederiz 🌸

Bende bugün soracaktım unuttum 🙄 ben geçen sene oldum tetanoz hiç olmak istemiyorum korkuyorum açıkçası etkisinden kafam allak bullak sezaryen olacağım olmam da gerekir mi bilmiyorum olursam 30. Haftadan sonra olurum galiba bizimlede paylaştığın için teşekkür ederiz 🌸
Evet kuzum 30. Haftadan sonra yaptirmak daha mantikli sanirim olusabilecek risklere karsi. Suan yaptirmayi dusunmuyorum cunku doktorum bana birakti karari, zorunlu degil dedi sorumluluk almak istemedi yani

Kızlar ancak benim dememle doktorum takviye yazdı çünkü kasılmalar çekilmez hala geldi 🙄
Gyno Ferro Sanol
Magvıtal
birde takviye olarak Regenesis Max verdi daha almadım size sormak istedim kullanan var mı bunlardan birini
13.haftadan beri Regenesis Max kullanıyorum.

Herkese merhaba. Dün kontrolüm vardı , doktorum 18. Haftada AFP (mom1) testi yaptırmamı söyledi. Ben de bugün bir bakayım dedim de bu test 3’lü testin bir parçası mı oluyor acaba? Bilen var mı? Ben nift testi yaptırmıştım aslında. Kafam karıştı.

Selam arkadaşlar, TSH neden sabitlenmiyo bı iniyor bir çıkıyor anlamadım normal mi bu , 3.87 ye ancak dusurmustuk dün genel kontrol yapılmıştı 4.21 olmuş tekrar.Her gün kullanıyorum ilaç 50-75 seklinde

X