Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    119
Mesela biz eylül anasıyız çocuklarımızın ilk 3 ayı sonbahar, 3-6 ayı kış, sonraki 6-9 ayı ilk bahara gelecek. Alışveriş yaparken veya liste oluştururken hiç 3-6 aya veya 6-9 ayın mevsimlerine dikkat ediyor musunuz ya da hiç aldınız mı oralardan?
Valla ben bu aylardaki mevsimleri hesap ederek aldık eşimle kıyafetleri açıkçası kiminide hafif büyük aldık ileride giyer olmazsa şiödi erkek beniş olucak belki tombik olur boylu olur

Hayırlı akşamlar hanımlar ben 30+2 günlük hamileyim sanırsam bu grupta benden hepiniz haftalari niz küçük 31 yaşındayım 3 hamileliğim iki oğlum ve var ve bu da nasip olursa oğlan sizler kaç haftaliksiniz benimle aynı olanınız var mi 😊

Herkese merhaba, yeni deneyimliyorum burayı bir yorum da ben bırakmak istedim. Tahminimizce 23 Eylül gibi bebeğim dünyaya gelecek inşallah. Fakat şuanki sürecim bulantılarım sebebiyle çok sıkıntılı geçiyor 13+3 den selam olsun günler geçmiyor 😊
Merhaba cnm bende yeni katıldım benim de o haftalar öyle gecti şükür iyiyim artik çok az zamanımız kaldi nasipse bizim mayıs son hafta ve ya haziran başında kucağımıza alacağız nasipse ins 🤲

• Beğen
Reactions: npk
Hayırlı akşamlar hanımlar ben 30+2 günlük hamileyim sanırsam bu grupta benden hepiniz haftalari niz küçük 31 yaşındayım 3 hamileliğim iki oğlum ve var ve bu da nasip olursa oğlan sizler kaç haftaliksiniz benimle aynı olanınız var mi 😊
Hayırlı akşamlar canım burdaki hanımlar 13-17 haftalar arası herkes sen maşallah baya ilerdesin az kalmış inşallah sağlıkla kucağına alırsın oğluşunu Mayıs yada Haziran anneleri grubunda haftanla uyumlu hanımlar bulabilirsin 😊

Hayırlı akşamlar canım burdaki hanımlar 13-17 haftalar arası herkes sen maşallah baya ilerdesin az kalmış inşallah sağlıkla kucağına alırsın oğluşunu Mayıs yada Haziran anneleri grubunda haftanla uyumlu hanımlar bulabilirsin 😊
Hayırlı akşamlar cnm ben eylül yazınca ilk baş qnlamadim sonradan anladım 🤭Amin cnm ins sizlerde hayırlısı ile alırsınız kucaginiza sağlıkla ins hayırlı ramazanlar

Kızlar bu arada ben doktoruma fazla folik asit alımını sordum. Vucut atıyormuş mühim değilmiş ama anne kafaya taktıysa ilaç değiştirmek ve folik asit içermeyen demir ilacı ile değiştirmek lazımmış 🤗

Linakiz Linakiz beni de listeye eklemenizi rica edeceğim. Yaş:31 sat: 19 Aralık kese:4+2 kalp atışı:8+1 şehir:İstanbul hissettiğim cinsiyet:erkek

Maşallah herşeyi halletmişsin ya 🥰 muhteşem 😍 kız olunca gelsin etekler elbiseler taçlar 😍
Yaa taç almadım bak ben nasıl unuturum 🥰 ama kız çocuklarına çok çeşit var bu bir gerçek erkek bebişlere çeşit yok yiğenimle abi kardeş kombini yapmak istiyorum mesela çeşit sınırlı erkeklere sinir oluyorum

Kızlar bu arada ben doktoruma fazla folik asit alımını sordum. Vucut atıyormuş mühim değilmiş ama anne kafaya taktıysa ilaç değiştirmek ve folik asit içermeyen demir ilacı ile değiştirmek lazımmış 🤗
Canim ben de sordum idrarla fazlası atılır ama icine sinmiyorsa bir gun demir ilacı ic bir gun folik asit dedi
Demir ilacimdq folik asit olduğu icin. Benim içime sinmedi oyle yapiyorum

Desene maaş uçtu gitti bizim patronda ücretsiz izne saldı ramazan boyunca ben daha hic birşey anlamadım
Vicdansızlar ya şu aylık ücretsiz izin nedir ya. Senin erkekse almana gerek bile yok kuzum zaten kızsa da birdahaki aya bayıla bayıla alırsın sen 🥰

Canim ben de sordum idrarla fazlası atılır ama icine sinmiyorsa bir gun demir ilacı ic bir gun folik asit dedi
Demir ilacimdq folik asit olduğu icin. Benim içime sinmedi oyle yapiyorum
bunu yazdı diğerinin yerine bunda folik asit yokmuş 💖

Eklentiler

• IMG_0326.jpeg
    IMG_0326.jpeg
    57 KB · Görüntüleme: 4
Yaa taç almadım bak ben nasıl unuturum 🥰 ama kız çocuklarına çok çeşit var bu bir gerçek erkek bebişlere çeşit yok yiğenimle abi kardeş kombini yapmak istiyorum mesela çeşit sınırlı erkeklere sinir oluyorum
Sırf böyle kızlarda süs takı toka felan çok oluyor o yüzden hep kız istedim bende ama şansıma birinci erkek büyük ihtimal bu da erkek benim 😅 hep özenmişimdir böyle renkli renkli elbiseler düğümlü saç bantları rengarenk 😊 erkek çocuklarında pek bişey yok standart oluyor ama olsun sağlıklı olsun da napalım 😅

X