Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    119
İmom omega
Ferro sanol
Devit 3
Bunları kullanıyorum benim bulantım çok olmadığı için erken başladık ilaçlara bulantısı olan arkadaşlarım 16-20 arası başlamışlar viraminlere
Bende 12. Haftaya kadar imom omega kullandım 16. Haftada elenatal 2ye geçtim yanında da demir hapı ferrum kullanmaya başladım

Bebeklerim 4 mayısa ayrıntılı ultrasona randevu almak istiyorum 22+1 olucam iyice büyüsün göreyim güzelce bebeğimi bide fotoğraflar güzel olsun istiyorum sizce çok mu geç kalmış oluyorum siz kaçıncı haftanız da gideceksiniz
Canım bizde 21 22 haftalıkken ayrıntılı ultrasona giricez

İnşallah bebişin cinsiyetini gösterir de annesi ona göre hazırlıgını yapar dualarımız seninle🌸
İnşallah yaaa meraktan catliycam oglanda göbeğim çok sivri gitti hep aşağıda durdu gören doğum yapacan az gez derdi ama bilmiyorlar ki benim göbek hep asagidaydi bir tek kızda yukarıda durdu 🤣

Ay kızlar bugün kontrolüm vardı 16+6 ve ikiz olduğunu öğrendik. Şok geçirdik. Başta ikiz başlamıştı ama 5. Haftamda kanamam olmuştu ve sonra bir daha keseyi hiç görmemiştik. Düştü diye düşünmüştük. 9. Hafta ve 12. Hafta kontrollerinde hiç gözükmedi. Benim de karnım baya kocaman oldu 4 aya göre. Doktora da gittiğim de sordum karnımın bu kadar erken bu kadar büyümesi normal mi diye, kilo almışsındır ondan şişmiştir dedi. Sonra probu bir koydu iki kafa bize bakıyor....
Düştüğünü sandığımız bebek düşmemiş meğersem. Sabahtan beri eşimle koma şeklindeyiz. Neyseki ikisi de sağlıklı, gayet güzel büyümüşler. Haftalarının ilerisinde ikisi de. Ama nasıl 12 haftadaki kontrolde saklanmayı başardılar hayret gerçekten. Birinin erkek olduğu kesindi. Diğeri de erkek gibi duruyor ama bakalım. Yarın başka bi doktora da görüneceğim, eşim pimpiriklendi ama ikiz oldukları çok net. Şimdilik iki erkek ikiz olarak işaretleyeceğim listede. Birden tüm hazırlıklarım tepetaklak oldu 😅

Ay kızlar bugün kontrolüm vardı 16+6 ve ikiz olduğunu öğrendik. Şok geçirdik. Başta ikiz başlamıştı ama 5. Haftamda kanamam olmuştu ve sonra bir daha keseyi hiç görmemiştik. Düştü diye düşünmüştük. 9. Hafta ve 12. Hafta kontrollerinde hiç gözükmedi. Benim de karnım baya kocaman oldu 4 aya göre. Doktora da gittiğim de sordum karnımın bu kadar erken bu kadar büyümesi normal mi diye, kilo almışsındır ondan şişmiştir dedi. Sonra probu bir koydu iki kafa bize bakıyor....
Düştüğünü sandığımız bebek düşmemiş meğersem. Sabahtan beri eşimle koma şeklindeyiz. Neyseki ikisi de sağlıklı, gayet güzel büyümüşler. Haftalarının ilerisinde ikisi de. Ama nasıl 12 haftadaki kontrolde saklanmayı başardılar hayret gerçekten. Birinin erkek olduğu kesindi. Diğeri de erkek gibi duruyor ama bakalım. Yarın başka bi doktora da görüneceğim, eşim pimpiriklendi ama ikiz oldukları çok net. Şimdilik iki erkek ikiz olarak işaretleyeceğim listede. Birden tüm hazırlıklarım tepetaklak oldu 😅
Hayırlı olsun cnm gözün aydın ikiz annesi olmak çok güzel 😍😍😍 sağlıklı bir seiilde kucağına al cnm kuzularini çok sevindim şimdi hazırlıklara bir hazırlık daha ekle bir besikse ikiye çıkar herşeyi ikile ne güzel ya

Herkese merhaba, yeni deneyimliyorum burayı bir yorum da ben bırakmak istedim. Tahminimizce 23 Eylül gibi bebeğim dünyaya gelecek inşallah. Fakat şuanki sürecim bulantılarım sebebiyle çok sıkıntılı geçiyor 13+3 den selam olsun günler geçmiyor 😊
Ben de 13+3üm ve bugun midem fena bulanıyor🤭

• Beğen
Reactions: npk
İmom omega
Ferro sanol
Devit 3
Bunları kullanıyorum benim bulantım çok olmadığı için erken başladık ilaçlara bulantısı olan arkadaşlarım 16-20 arası başlamışlar viraminlere
Bulantının olmaması büyük bir nimet, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🙏🏻

Ben de aynı sıkıntıları yaşıyorum hatta bulantı ilacı verdi doktor o da 3. Haftadan sonra bağışıklık yaptı yine sabah öğle akşam istifra. Beni de en çok korkutan suyu çok içemediğim için bir sıkıntı çıkması
İdrar yolu enfeksiyonu yapıyor sadece onun haricinde bi sıkıntı çıkarmaz ilacın hiç faydası yok ya iki tane içiyorum bana mısın demiyor bulantı ilacı

Nasip canım belki karnındaki kızdır daha ogrenmedin cinsiyetini dimi
Öğrenmedim kendi doktorum haftaya cuma söylerim dedi tahmin bile vermedi başka doktora gittim o erkek dedi ama değişebilir de dedi alışveriş yapma dedi kararsız kaldım

İdrar yolu enfeksiyonu yapıyor sadece onun haricinde bi sıkıntı çıkarmaz ilacın hiç faydası yok ya iki tane içiyorum bana mısın demiyor bulantı ilacı
Ay valla benimde gecmedi bulantılar hergun bulantı hapı alıyorum. Dün psikologumun ofisine kusuyordum sabah zor yetiştim tuvalete. Hayır o değil kusan annişler zayıflıyor da bende o da yok kustugum yarıyor 😂

Öğrenmedim kendi doktorum haftaya cuma söylerim dedi tahmin bile vermedi başka doktora gittim o erkek dedi ama değişebilir de dedi alışveriş yapma dedi kararsız kaldım
Aynen cnm degise bilir banada aynısı dendi belki pipi küçük tür dedi yarın sabah belli olur inşallah

Ay valla benimde gecmedi bulantılar hergun bulantı hapı alıyorum. Dün psikologumun ofisine kusuyordum sabah zor yetiştim tuvalete. Hayır o değil kusan annişler zayıflıyor da bende o da yok kustugum yarıyor 😂
Doyasıya birşeyler yemeyi özledim ben ya kusmadan 😞 terapi doktorumla konuştum Mayıs ayında çağırdı gidip gelmesi zor oluyor çünkü bana bu sefer biraz arayı açtık biz. Boşver verme kilo ya insan daha çok bitkin düşüyor bu sefer zayıf olunca

X