Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    118
Vicdansızlar ya şu aylık ücretsiz izin nedir ya. Senin erkekse almana gerek bile yok kuzum zaten kızsa da birdahaki aya bayıla bayıla alırsın sen 🥰
Aynen alırım cnm çok şükür iyi olsunda gerisi önemli değil yarın randevum var bakalım 😍😍

61 kiloyla hamile kaldım bulantılardan 57 düştüm bir aydır kilom sabit 57 bakalım ileriki zamanlarda ne olacak bulantılarım da hala devam ettiği için pek bişey yiyemiyorum özellikle bugün mahvoldum akşama kadar istifra etmekten

Çok çok iyi bnde 5 kilo aldım bnde bünye meselesi galiba ama 5 kilo da normal geliyor bana 4. Aya gireceğiz çünkü
Ev kapabalik olunca birde çalışınca kilo zor olucak almam ama son üç ay kala birakicam işi asıl kiloyu ozaman alirim

61 kiloyla hamile kaldım bulantılardan 57 düştüm bir aydır kilom sabit 57 bakalım ileriki zamanlarda ne olacak bulantılarım da hala devam ettiği için pek bişey yiyemiyorum özellikle bugün mahvoldum akşama kadar istifra etmekten
Ben de aynı sıkıntıları yaşıyorum hatta bulantı ilacı verdi doktor o da 3. Haftadan sonra bağışıklık yaptı yine sabah öğle akşam istifra. Beni de en çok korkutan suyu çok içemediğim için bir sıkıntı çıkması

Sırf böyle kızlarda süs takı toka felan çok oluyor o yüzden hep kız istedim bende ama şansıma birinci erkek büyük ihtimal bu da erkek benim 😅 hep özenmişimdir böyle renkli renkli elbiseler düğümlü saç bantları rengarenk 😊 erkek çocuklarında pek bişey yok standart oluyor ama olsun sağlıklı olsun da napalım 😅
Oy kurban olurum oğluşuna sağlıkla kucağına alda ikinciside kız olur kuzum inşallah 🥰

Ay hadi sağlıkla gelsin bebişler ve güzel haberleri 🥰 inşallah gösterir cinsiyetini 🥰
İnşallah hahah anam bana bir tişört almış ben gibi iki kişi girer içine 🤣🤣🤣karnın çok büyüyor senin diyor bunu git diyip durdu giydim kırmayıp 🤣🤣🤣

Bebeklerim 4 mayısa ayrıntılı ultrasona randevu almak istiyorum 22+1 olucam iyice büyüsün göreyim güzelce bebeğimi bide fotoğraflar güzel olsun istiyorum sizce çok mu geç kalmış oluyorum siz kaçıncı haftanız da gideceksiniz

Eklentiler

• Snapchat-413898630.jpg
    Snapchat-413898630.jpg
    87,8 KB · Görüntüleme: 73
Bebeklerim 4 mayısa ayrıntılı ultrasona randevu almak istiyorum 22+1 olucam iyice büyüsün göreyim güzelce bebeğimi bide fotoğraflar güzel olsun istiyorum sizce çok mu geç kalmış oluyorum siz kaçıncı haftanız da gideceksiniz
Gayet normal cnm ben oglanda 23+4 de girmiştim bakalım ben de yarın randevu almaya çalışıcam kaçına vericekler bakalım devlet olunca geç tarihe veriyorlar

Sırf böyle kızlarda süs takı toka felan çok oluyor o yüzden hep kız istedim bende ama şansıma birinci erkek büyük ihtimal bu da erkek benim 😅 hep özenmişimdir böyle renkli renkli elbiseler düğümlü saç bantları rengarenk 😊 erkek çocuklarında pek bişey yok standart oluyor ama olsun sağlıklı olsun da napalım 😅
Nasip canım belki karnındaki kızdır daha ogrenmedin cinsiyetini dimi

Doktor bana da bunu verdi bir de yanında iğrenç bir balık yağı tiksinerek içiyorum sizde de öylemi
İmom omega
Ferro sanol
Devit 3
Bunları kullanıyorum benim bulantım çok olmadığı için erken başladık ilaçlara bulantısı olan arkadaşlarım 16-20 arası başlamışlar viraminlere

• Beğen
Reactions: npk
X