Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    121
Fıstık gibisin 4 cocuk ne ara oldu canım 🤣
Koptum bugün ya parmakta yüzük olmayınca kadının biri geldi oğlunun fotoğrafını gösterdi bana kız arıyorum felan dedi musayitseniz gelelim felan abla ne diyorsun evliyim ve 4 çocuk annesiyim diyince kadınin morali bozuldu bastı gitti 🤣🤣🤣🤣 ulan bekarken gelmessiniz

Yook ve hepsinin hatırası var satma dursun
Ya canım şimdi baktım lohusa takımı da almıştım o zaman m beden bebek mavisi renkte üçlü takım almıştım onu mecburen satıcam galiba daha paketinde duruyor sadece açıp bakmıştım nasıl diye

Bu ultrason haftasıyla sat haftasının birbirini tutmamasıyla ilgili bence de kimse enfişelenmesin. Biz 4. haftadan beri geriden geliyoruz gittikçe aradaki farkı kapattı en son önceki gün kontrolde üç güne düşmüştü fark. Doktorum bana iki haftaya kadar geriden gelmesinde hiç sorun yok oraya takılma dedi. Benim bu konuya takılma sebebim tamamiyle ben hamileliğin şimdi kaçıncı haftasındayım kafa karışıklıydı. Ama görüyorum ki sata göre bakmak daha doğru. Bir sonraki randevuda muhtemelen tam gününü yakalamış olur bebeğim. Yani bu konuya bence kimse takılıp kendini de bebeğini de strese sokmasın hiç. ☺️
Merhaba benimde bebeğim adete göre 8 hatfa olması gerekirken 6 haftalık çıktı.sizin kaç hafta geriden geliyordu.Ara kapandimi

16+1 2gündür mide bulantım var midem yanıyor sebebi ne olabilir. Ara ara da kasık agrim oluyor

Kızlar hamilelikte saç kestirmekle ilgili hurafeler var yok bebeğin ömründen gidermiş felan diye bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz saçımı kestirmek istiyorum ama herkes hamileyken saç kestirilmez diyor saçlarım belime kadar ve hamileyken duş ve sonrasında çok zorlanıyorum
ben hurafelere inanmıyorum ilk gebelikte saçımı kestirdikten iki gün sonra 37. Haftaya girdiğim gün suyum geldi bu sefer de deneyeceğim literatüre yeni bir hurafe sokabilmek için 😬

ilk doğumum normal doğum olmuştu basur beni mahvetmişti doğumdan sonra bir süre sonra geçmişti krem falan sürmüştüm şimdiki hamileliğimde gene çıktılar çok canım yanıyor daha doğum yapmadan çıktılar napcam bilmiyorum doğumdan değil basurdan korkuyorum 😫

Beypazarı açıklama yapmış meali günde 5 litre içmezseniz korkmanıza gerek yok diye Bahar izlerken açayım bir tane şereflerine 🤪
IMG_1977.png

Ben de atıcaktım fırsat olmadı😂

Gaviscon plus iyi geliyor bak. Benim gebelik reflüsü var diye vermişti doktorum. Ondan öncesinde de maden suyunu abartmayayım diye soğuk süt önerdi o da iyi geliyordu öneririm
Çok teşekkür ederim canım soğuk sütü içiyorum ben de ama 3 gündür mide bulantım da arttı

X