Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    122
Canım kızlar 12 gündür hastanedeydim dün taburcu oldum. Kanamam kesildi, rahim kısalığı normale yakına döndü tam olmasa da. Enfeksiyonum gitti. Bebeğimin suyu gelmiş biraz. Kontrollerde şuan bebeğim haftasına göre uyumlu çok şükür. Plasenta previa da varmış rahim ağzını kısmen kapatan. Umarım ileriki haftalarda yukarı çıkar. Wc dışında şuanda ayağa kalkmıyorum. 3 güne bir kontrole gideceğim. Durum böyle şuan😊
Dua eden, merek eden herkesten Allah razı olsun kimse böyle şeyler yaşamasın inşallah. Hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım yavrularımızı🤲
Canım benim çok geçmiş olsun. Plasenta previadan korkma bana da 13. Haftada aşağıda dediler tam kapatmıyor ama 1 cm var gibi dediler. Ben 17. Haftada yukarı çıktığını öğrendim. Çıkmasa da çok büyük bi problem değil hiç üzülme

Kal gelenlerden biride benim önceden derdim ki hamile olsam herhalde hiç duramam sürekli bişey alırım ama şimdi önce 12 hafta olsun sonra cinsiyet belli olsun sonra detaylı ultrasona girelim derken hala 2-3 zıbını var çocuğumun 😅😅

Gerçekten bir eşik bekliyoruz sanırım orayı atlayınca bağdan boşanmış gibi alışveriş yaparız diye umuyorum 😅

Canım kızlar 12 gündür hastanedeydim dün taburcu oldum. Kanamam kesildi, rahim kısalığı normale yakına döndü tam olmasa da. Enfeksiyonum gitti. Bebeğimin suyu gelmiş biraz. Kontrollerde şuan bebeğim haftasına göre uyumlu çok şükür. Plasenta previa da varmış rahim ağzını kısmen kapatan. Umarım ileriki haftalarda yukarı çıkar. Wc dışında şuanda ayağa kalkmıyorum. 3 güne bir kontrole gideceğim. Durum böyle şuan😊
Dua eden, merek eden herkesten Allah razı olsun kimse böyle şeyler yaşamasın inşallah. Hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım yavrularımızı🤲

Çook çok geçmiş olsun tekrardan. Bundan sonra her şey çok daha güzel olsun inşallah. :KK200:

Çoook sevindim 🥳🌺 çok ta iyi olacak Allah’ın izniyle herşey annesi ❤️❤️

kızlar selam napıyosunuz her şey yolunda mı? bizim bu hafta sonu cinsiyet partimiz var, ben öğrenmiştim ama rol yapıcam artık :))) bir de şeyi soracağım bu çıkan haberler var ya sodalarla ilgili, bebeğe kötü geliyormuş gibisinden. beypazarı davası. ben günde 1-2 içiyordum ama kesmem gerekir mi acaba, bilgisi olan var mı
Canım sıkıntı yok araştırıldı açıklama yapıldı. Şayet günde 15 tane içmiyorsak 1-2 tanenin zararı yok 😉

Bu sayfayı inceleyebilirsin canım.

Kızlaaaaar göbüşleriniz ne alemde 17. haftadayım bende hala tık yok🤣. Bir iki hafta önce daha şişti hatta sanki gaz mı vardı anlamadım. Kimse inanmıyor hamile olduğuma ne zaman çıkar bu göbekler tecrübeli anneler🥰( bu arada göbek meraklısı değilim ama bulantılarım da geçince paranoyaklık mod açıldı bende yine)

Kızlaaaaar göbüşleriniz ne alemde 17. haftadayım bende hala tık yok🤣. Bir iki hafta önce daha şişti hatta sanki gaz mı vardı anlamadım. Kimse inanmıyor hamile olduğuma ne zaman çıkar bu göbekler tecrübeli anneler🥰( bu arada göbek meraklısı değilim ama bulantılarım da geçince paranoyaklık mod açıldı bende yine)
Ben de göbekle bebek karıştı sanırım 🙈🤣
Ama çıktı da ve bariz sertleşti. Sabah aç karnına da oluyor ve içime ilk zamanlardaki gibi de asla çekemiyorum.
Bu arada 17. Haftanın içindeyim ve elimi bastırınca sadece kalp atışı gibi ritmik pıtpıttan başka tekme gibi bariz bir hareket henüz hissedemiyorum. Ama panik değilim bu konuda.

Ben de göbekle bebek karıştı sanırım 🙈🤣
Ama çıktı da ve bariz sertleşti. Sabah aç karnına da oluyor ve içime ilk zamanlardaki gibi de asla çekemiyorum.
Bu arada 17. Haftanın içindeyim ve elimi bastırınca sadece kalp atışı gibi ritmik pıtpıttan başka tekme gibi bariz bir hareket henüz hissedemiyorum. Ama panik değilim bu konuda.
Bazen instada denk geliyor bu haftalarda bariz göbeği olanlar görüyorum kişisel tabi böyle şeyler ama yine de artık biraz anneciğinize kendinizi hissettirebilir misiniz bebişlerr🥹
Bu arada ben de çocuğumu arada dürtüyorum belki biraz tepki verir diye bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama o pıt pıtı ben de hissediyorum sanki arada

Kızlaaaaar göbüşleriniz ne alemde 17. haftadayım bende hala tık yok🤣. Bir iki hafta önce daha şişti hatta sanki gaz mı vardı anlamadım. Kimse inanmıyor hamile olduğuma ne zaman çıkar bu göbekler tecrübeli anneler( bu arada göbek meraklısı değilim ama bulantılarım da geçince paranoyaklık mod açıldı bende yine)
Valla benimki inkar edilemeyecek derecede çıktı ve bebek hareketlerim de düzenli değil dün hissetmedim bugün sabah kasığımda azıcık pıt pıt hissettim o kadar. Sıkmayacağım canımı sen de sıkma hayatım hepimizin karın içi yapısı falan inanıılmaz farklı bebeklerimiz iyi ve iyi olacaklar ve sağlıkla doğacaklar inşallah 🥰

Ediyorum kuzu da iş yerinde fazla dikkat edemiyorum az da olsa demin lavaboda silerken kahve rengi akıntım gelmiş
Ay benimde geçen ay geldi bi kere 1 damla bile değildi ama ödüm koptu inşallah bişey değildir genelde az olunca birşey olmuyor sanırım

Valla benimki inkar edilemeyecek derecede çıktı ve bebek hareketlerim de düzenli değil dün hissetmedim bugün sabah kasığımda azıcık pıt pıt hissettim o kadar. Sıkmayacağım canımı sen de sıkma hayatım hepimizin karın içi yapısı falan inanıılmaz farklı bebeklerimiz iyi ve iyi olacaklar ve sağlıkla doğacaklar inşallah 🥰
İnşallah inşallah canım. Allahtan kontrollerim iki haftada bir oluyor. Hareketlerini net hissettiğimiz günler yakın inşallah🥹

Bazen instada denk geliyor bu haftalarda bariz göbeği olanlar görüyorum kişisel tabi böyle şeyler ama yine de artık biraz anneciğinize kendinizi hissettirebilir misiniz bebişlerr🥹
Bu arada ben de çocuğumu arada dürtüyorum belki biraz tepki verir diye bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama o pıt pıtı ben de hissediyorum sanki arada
Az kaldı o günlerde gelecek inşallah. Sağlıklı olsunlar herşey yolunda gitsin de 🤲☺️
O pıtpıt kesinlikle bağırsak hareketi falan değil bence, ya da ben öyle inanmak istiyorum bilmiyorum 🥲 1 hafta-10 gündür oluyor bende. Doğum yapan arkadaşlarıma da sordum, ellettim hatta, hepsi böyle böyle hareketleri hissetmeye başlıyorsun diyor. Şükürler olsun, o pıtpıt bile cennetim oluyor. Herşey yolunda gitsin, sağlıkla kucağımıza alalım Allahım 🩵🙏🏻

İnşallah inşallah canım. Allahtan kontrollerim iki haftada bir oluyor. Hareketlerini net hissettiğimiz günler yakın inşallah🥹
Ayda bir çağırıyor benim özeldeki asıl doktorum.
2 haftaya denk gelsin diye devlete de gidiyorum. Hem kaydım olsun, orada da takip edilsin fenamı 🤭 dayanılacak gibi değil 🙈

X